PDA

View Full Version : Икономически университет - ВАРНА



aaaaaaaaaa
04-04-2009, 19:50
Здравейте! Днеска се проведе предварителният изпит по география/тест/.Който е ходил нека да разкаже как е минало,къде е направил грешки и каква оценка смята, че ще получи :)
КОга ще се разберат резултати?

rockstar
04-05-2009, 06:47
Резултатите до седмица.Ина4е не искам да коментирам представянето си :)

TheSadGirl
04-05-2009, 12:07
еми аз бях по математика, ама все пак да пиша 8-) Абсолютно разочарована съм, това е подигравка за това време толкова задачи :? Просто не е равнопоставено с другите изпити .. но да не се оплаквам :) Не очаквам мн висока оценка.


Може ли да дадете някакъв линк, където да си проверя резултата, мн ще съм благодарна :)


ПП: защо до 1 седмица, не трябва ли по- скоро да излязат- днес.. утре :-o

tOniTyy
04-05-2009, 12:25
И аз ходих по география на изпит.Много ме е яд!Имаше въпроси, който ги нямаше в книжката с тестовете.И аз тях съм объркала+2,3 въпроса от книжката.Разочарована съм. :( Най-късно утре трябва да излязат резултатите, аз днес ги очаквам.

ElinoR
04-05-2009, 13:57
Здравейте :)
Относно предварителните изпити вчера, бих искала да разбера къде мога да си видя резултата и дават ли верните отговори, както в УНСС :?

TheBeliever
04-05-2009, 19:10
И аз бях на изпита по География. Резултатите ще излязат най-късно вторник - сряда. Верните отговори май не ги дават, но и няма защо да ги дават - има ги в книжката, пък и не е трудно да се намерят.

А за тези прословути 6 въпроса - прекалявате! И какво като дадоха няколко въпросчета, на които е нямало как да се назубрят отговорите? Да, и аз се готвех по книжката, но и месеци преди това учих темите. Защото както се сещате те хората си пуснаха конспект. И той не е за да им краси сайта. Не стига, че изпитите през последните години са пълна пародия, а продължават да се намират хора с НЕОСНОВАТЕЛНИ претенции. :?

TheSadGirl
04-06-2009, 16:43
резултатите по География за Вн излязоха - дано имате 6-ци :-) :)