PDA

View Full Version : kakvo da pravq...



myrtyvidiot
04-05-2009, 08:23
zdraveite... jivota e gadno neshto.... ta eto i moq problem... ot dosta vreme sym vliuben v nai-dobrata mi priqtelka. vsichkoz apochna prosto s priqtelski simpatii i malko po malko chuvstata mi narastvaha zapochnah da q haresvam i kato momiche i tova lqto stana neshto po-golqmo - vliuboh se v neq s cqloto si syrce.predpolagam tova beshe rezultat ot dotogavashtnite mi chuvstva kym neq i ot tova che kaji rechi vseki den prekarvah s neq,zapochnah da q opoznavam oshte poveche ot predi i postepenno se vliubih v neq.izvestno vreme me beshe strah da i spodelq.vse pak tq e nai-dobrata mi priqtelka i kato se zamislq edinstvenata mi istinska priqtelka i ne iskah da q zagubq kato takava pyk i mislqh che prosto shte mi se ismee v liceto iii nqma i da sme priqteli... no ne stana taka za shtastie.vse pak nqkak si malko po malko tq razbra posle i tq mi posdeli podobni neshta i... moga da kaja che tova beshe nai-hubavoto lqto prez celiq mi jivot.veche bqhme zaedno ne prosto kato nai-dobri priqteli no ne i kato gadjeta neshto prehodno.i sega idva nai interesnata chast prez cqloto tova vreme me beshe strah da i predloja poneje tq si imashe priqtel... pyk i obichashe bivshoto si gadje koeto se opitvashe da zabravi.sled izvestno vreme tq skysa s priqtelq si i posle se okaza che az sym bil prichinata ot koeto i do den dneshen mi e ujasno gadno,no se opitvam da go prikriq...nqkoi ot vas sigurno shte kajat che trqbvalo da se radvam che e predpochela da e s men,no izchakaite da prevyrsha... v edna stepen se radvah,no s posledstvie az qvno edin vit sym i otkradnal shtastieto,zashtoto s men kato che li ne beshe shtastliva...a ako ne bqh az tq vse oshte mojeshe da e shtastliva.zapochnahme uchilishte.tq zapochna da si misli gluposti i ne mojeshe da mi povqrva che naistina q obicham :cry: a az q obichah sys cqloto si syrce ;( posle sprq da si misli gluposti i edin shtastliv den po skoro vecher az i predlojih.misleh si che shtastieto mi shte svyrshi sys pochvaneto na daskaloto, no za shastie prodylji i to dosta vreme,no predi mesec gore dolo bqhme izleznali i se sprqhme na edno mqsto za malko iiii... tq me pomoli da si ostanem nai-dobri priqteli, prechinata beshe che vseki den v uchilishte vijdashe momcheto koeto obichashe no se opitvashe da zabravi i de da beshe samo tova... bivshoto i gadje s koeto beshe skysalo zaradi men otnovo zapochna da q tyrsi i tq iskashe da si ostanem nai dobri priqtlei za da ne me narani, moje i tova da e prichinata,moje i prosto da ne e mojela da mi kaje direktno che ne sika da e s men i az en znam... i nqma kak da znam... no ot togava vsichko m alko po malko zapochna da zatyva... s izkliuchenie na edno az prodyljavah da byda vliuben v neq.prez tozi mesec mi beshe ujasno gadno ot vsichko tova koeto stavashe i...no se opitvah da si traq da si mylcha i da ne pokazvam s nishto istinskite si chuvstva prosto iskah da byde shtastliva,qvno ne s men za jalost,no...ne nzam kakvo da pravq... predi mi klikvashe ot vreme na vreme kogato se seshtashe za men,ponqkoga vecher mi pisheshe nqkoi sms,vypreki vsichki tezi neshta ponqkoga mi kazvashe che me obicha i kogato mi go kazvashe az prosto otivah na sedmoto nebe, no veche ne pravi nito edno ot tezi neshta.predi se bqhm razbrali kogato sedne na kompa da mi klikva dva pyti da sedna i az pone da si pishem no veche i tova zabravq ponqkoga... (za tova prichinata moje i da e druga de... edna sedmica bqhme na hija i moje prosto da e zabravila i otviknala ne znam..). vyprosa mi kym vas e kakvo da pravq? da se borq li za neq ili da q ostavq da byde shtastliva s nqkoi drug? ne znam dali bi bila shtastliva s men...nqmam nikakyv shnas sreshto drugite dvama,noooo... prosto en moga bez neq,jivota mi prosto ne struva bez neq...vsqka sekunda mislq za neq dori q i sanuvam dosta chestichko... veche dori ne smeq da i kaja che q obicham zashtoto en znam kak shte riagira :( ne znam kakvo da pravq... predpolagam e izleznalo mn dylgo no blagodarq na tezi koito sa go procheli,prosto sikah da spodelq zashtoto nqma na koi drug... vypreki ceh tq e nai-dobrata mi priqtelka na neq nqma kak da spodelq tezi neshta,a nqma na koi drug... blagodarq vi i dano iamte po golqm kysmet ot men...

selens
04-05-2009, 08:23
КИРИЛИЦА бе мамка му :-x :-x :-x :-x

valdesbg
04-05-2009, 08:36
Стигнах до четвъртото изречение. После ми е ясно. По темата - бил си мухльо - приеми го и се постарай да не се повтаря.

myrtyvidiot
04-05-2009, 08:40
Стигнах до четвъртото изречение. После ми е ясно. По темата - бил си мухльо - приеми го и се постарай да не се повтаря.

da znam... :cry:

hahavteen
04-05-2009, 09:31
Кирилицата е задължителна!