PDA

View Full Version : и аз пак съм бясна



Dundy
04-05-2009, 10:13
Явно вчера един от наркодилърите в квартала пак е имал РД,пък той живее зад нас.Та той и неговите приятели-тупани решили да си праат купонче и почнаха да мятат некфи бомбички към 12 вечерта и така до към 2 непрекъснато.Честно,не знам откъде са ги взели сичките бомбички ама айде.Та въпроса е ,че аз не мога да спя на тоя шибан шум а в нас има и бебе ,което яко се уплаши и не спря да реве.Звъняхме около 3 пъти на търтеите от полицията,но те нали са страри дружки с наркоманите от блока,та не се отзоваха червеите подкупни.И най накрая когато ги напсувах по телефона,явно са се обадили на рожденика и той спря да мята като гламав.Та мисълта ми е,че явно тряа да ги застреляме сичките идиоти от полицията,щото иначе ше си живеем в пълната мизерия

TheNewReligion
04-05-2009, 11:11
Аз предлагам да застреляме абсолютно всички, които не ни допадат...Родители, съученици, приятели, политици... Ако не го направим, ще си живеем в пълна мизерия.

cherinka
04-05-2009, 11:27
И такива неща се случват. :)

ULTRA_LEVSKI
04-05-2009, 11:29
Явно вчера един от наркодилърите в квартала пак е имал РД,пък той живее зад нас.Та той и неговите приятели-тупани решили да си праат купонче и почнаха да мятат некфи бомбички към 12 вечерта и така до към 2 непрекъснато.Честно,не знам откъде са ги взели сичките бомбички ама айде.Та въпроса е ,че аз не мога да спя на тоя шибан шум а в нас има и бебе ,което яко се уплаши и не спря да реве.Звъняхме около 3 пъти на търтеите от полицията,но те нали са страри дружки с наркоманите от блока,та не се отзоваха червеите подкупни.И най накрая когато ги напсувах по телефона,явно са се обадили на рожденика и той спря да мята като гламав.Та мисълта ми е,че явно тряа да ги застреляме сичките идиоти от полицията,щото иначе ше си живеем в пълната мизерия

:smt023 Няма друго решение.
За жалост в нашата мила родина - престъпници, полиция и правителство са едно и все трябва да се оправя сам, както може и знае..

черинке, не се случват отвреме-навреме, тва ни е реалното ежедневие.

cherinka
04-05-2009, 11:33
ДОбре.
Повече няма да купонясвае като свине.
Ще помолим и всички други хора да не го правят.

ULTRA_LEVSKI
04-05-2009, 11:35
То не става дума затва, а за съвсем друго нещо, ама аре.

OtherDimension
04-05-2009, 11:50
значи си слаба, защото искаш да ти е тихо, уютно и се стремиш към порядък :)

ULTRA_LEVSKI
04-05-2009, 12:15
не, това е ужастно http://dnes.dir.bg/2009/04/05/news4251298.html

Bianca
04-05-2009, 12:20
И аз пак не мога да направя нищо по въпроса.

ProstoAz
04-05-2009, 13:37
От Овча купел 1 ли си?

Аз помислих, че някой ни бомбардира. :D :D :D Много силно гърмеше, ха-ха-ха. :razz:

ПП. Ама пък беше само 15 минути. :-o

Irenchety
04-05-2009, 13:40
все пак си помислете, че живеем в България и че тук всичко е възможно (от отрицателните неща де) :-D :-D :D :D

woshata
04-05-2009, 13:42
тва снощи ли е било
аз си мислех че е заря ако говорим за същото :D
само дето нямаше светлини .. уоу мощничко си е било ахахах

Dundy
04-06-2009, 06:51
От Овча купел 1 ли си?

Аз помислих, че някой ни бомбардира. :D :D :D Много силно гърмеше, ха-ха-ха. :razz:

ПП. Ама пък беше само 15 минути. :-o
повече беше ама той тоя баш зад нас живее и не може да се спи.Иначе да си праи купони ама що тряа сички да будувад заради него

kristo
04-06-2009, 07:03
не, това е ужастно http://dnes.dir.bg/2009/04/05/news4251298.html
По принцип е така във всяка бяла държава, така трябва да бъде и при нас- нали искаме строги, дори железни закони? Разбира се, проблема е, че не сме бяла държава, иначе напълно подкрепям предложението на Миков без значение, че го мразя понеже е комуняга.

ULTRA_LEVSKI
04-06-2009, 08:24
В тия държави, където това е въведено е пълно със закони и наредби, които ограничават полицията и възможността им да си превишават правата, а не, като тука да могат да си правят, квото сметнат за добре.
Иначе тва, ако бяхме в сърбия, гърция или друга по-нормална държава, за тоя закон щеше да има не масови безредици, а масови убийства на полицайчета..