PDA

View Full Version : мнение :[



DuLcEtO
04-05-2009, 12:56
_______

summerlove66
04-05-2009, 13:00
Седи учи си уроците ! .. Или иди се изпикай щот най-вероятно не ти се ебе , а ти се пика ;) .. И пичагата , ако те обича ще те чака ! .. Внимавай да не съжаляваш и да нема темичка после от сорта на " Бременна на 15" .. Айде успех :-)

bibencetoy
04-05-2009, 13:02
Мойта история е същата с изключение на това,че гаджето ти е на 17 а мойто беще на 18 и аз му пуснах на месец и половина и сега не съжалявам,НО ти сам чустваш кога си готова и дали той е човека...

JenataNaShefa
04-05-2009, 13:09
Щом смяташ, че ти е рано... Не си длъжна да правиш нещо, което не искаш :) Ако твоя човек държи на теб, ще почака въпреки че ми се струва трудно за изпълнение на неговите години :? Да кажем, че те обича и ще те почака :) Успех

mysterious93
04-05-2009, 13:13
ами аз си мисля че е по добре като направите половин година и след рд-то ти от колкото сега :D обаче от др страна си на 14..да де тогава 15... абе не мога да ви разбера хващате си гаджета и след 2-3 месеца питате да правите ли секс.. вие не си ли правите сметка че с гаджето идва и секса?? и че ако не ви се прави може би трябва да поотлижите тия гаджета докато мислите че сте готови???

Irenchety
04-05-2009, 13:28
ако наистина си готова и сигурна че няма да те захвърли после, ти решаваш сама за себе си

Hilary_
04-05-2009, 13:39
Ти сама си прецени дали ти е рано или не...?! Дали го искаш наистина със страст...или искаш да го задържиш при себе си чрез това...?! Бъди сигурна в решението и момчето за да не съжаляваш после... :(

egois74e
04-05-2009, 14:48
какво значение има дали на 14, или на 15...явно го ИСКАШ..явно си готова тъй че действай както прецениш, но пък от друга страна е по-добре да почакаш малко..по този начин ще разбереш дали те обича и е склонен да те чака колкото е нужно или просто е с теб зарди секса... упех :-) :-) :-)

BlueDream16
04-05-2009, 14:58
Стига да си готова психически и приятеля ти да не е някой бройкаджия,няма причина да не му пуснеш.В крайна сметка щом го искаш решението си е твое,живота си е твой .. ;)

ThisIsMe
04-05-2009, 15:09
Според мен си ооще мн малка .И на 15 пак ще си малка и на 16 пак ще си малка и на 17 дори...не си проваляй живота бе момиче!
Учи си уроците и не се занимавай още с такива неща...

metalcheto
04-05-2009, 15:41
Според мен си ооще мн малка .И на 15 пак ще си малка и на 16 пак ще си малка и на 17 дори...не си проваляй живота бе момиче!
Учи си уроците и не се занимавай още с такива неща...

Извинявай но според теб на колко години ще е готова? - на 40 ли :-o

Irenchety
04-05-2009, 15:48
Според мен си ооще мн малка .И на 15 пак ще си малка и на 16 пак ще си малка и на 17 дори...не си проваляй живота бе момиче!
Учи си уроците и не се занимавай още с такива неща...

Извинявай но според теб на колко години ще е готова? - на 40 ли :-oвероятно да :D :D :D

shell
04-05-2009, 18:17
мисля,че трябва да изчакаш още годинка дори две :-o за да не съжаляваш после,но ти си решаваш все пак

sexyyyy93
04-05-2009, 18:37
Ако си готова,но щом се допитваш за това във форуми,явно не си,ако го обичаш и смяташ,че той няма да те зареже давай!Но,поне според мен 15 е твърде рано!Пък и щом той те кара,буквално насила!На твое място не бих го направила,но изборът е твой!Успех и дано вземеш правелно решение! :)

Shia
04-05-2009, 18:39
Пускай,форума с нищо няма да ти помогне

nicolepcd
04-05-2009, 18:46
Той така искал... пффффф... :x

ThisIsMe
04-05-2009, 19:20
Според мен си ооще мн малка .И на 15 пак ще си малка и на 16 пак ще си малка и на 17 дори...не си проваляй живота бе момиче!
Учи си уроците и не се занимавай още с такива неща...

Извинявай но според теб на колко години ще е готова? - на 40 ли :-o

Абе вие сте много интересни някои :-o
Всички все едно и също казвате-когато си готова..дрън ..дрън..
Когато си готова,ама според вас едно дете на 14 години готово ли е да поема отговорност от секса,а и не само от него?Според вас...човек на 14 зрял ли е ?Айде не се излагайте ,ако обичате защото направо ми става смешно ,когато дадете съвет на някое дете да иде да прави секс.Ей затова се срещат постоянно теми от рода на''' Бременна ли съм?'' Защото всички казват-когато се почувстваш готова,тогава го направи.И ония малки деца на по 13-14-15 лесно подлъгващи ви послушат..идат си провалят живота и после никой не ги иска.Научете се някои да имате собствено мнение на нещата.Не всички да повтаряте,като някои роботи все едно и също.И да,предпочитам да го направя за 1-ви път на 40,вместо да бъда известна ,като ''лесната курва от квартала'' Това е моето мнение независимо дали ви харесва или не.Извинявам се много,ако съм била груба или съм засегнала някого.Просто това е моето виждане на нещата.

t1n4e7o
04-05-2009, 20:17
За твоята възраст е добре да го накараш да чака не до 6-те месеца, а до 12-те месеца. Ако 1 година е с теб и не поглежда друга и не те моли през 2 минути, значи си заслужава, а и тогава няма да си толкова малка. Само мисли трезво с главата си, защото аз бях насилена на 13 от първия си приятел, но не казах на никого, след него имах още 2 връзки и с тях правих секс и сега когато пораснах разбрах че това че не съм казала на никого и че съм била с замъглено съзнание да правя секс и с още други двама, които си мислех че обичам... :? :? :? а те ме оставиха още щом им пуснах... :( сега съм на 17 и си имам сериозен приятел. От година и осем месеца сме заедно и съжаляам че той не ми беше първия. Ужасно съжалявам и че бях малка и от заплахи си траех и не казвах... Мисли с главата си момиче!!! Не позволявай да ти вземат най- ценното, което можеш да подариш на истинското момче...

soul1199
04-05-2009, 20:32
мисля,че ти е малко рано,но се замисли,дали за него не важно само секса,мн те притиска,трябва да се почувставшготова,а не той!

Extremescream
04-06-2009, 08:38
Тя самата каза,че 'много го харесва'...Не обича,ХАРЕСВА.Ем и аз харесвах приятеля си на 14 (верно само го харесвах),ама не съм му пускала.Айде мисли с това,дето ти е на раменете.