PDA

View Full Version : Проблеми с Folder Access 2.0 Free



fire_magic
04-05-2009, 15:08
Скоро реших да пробвам едни програми за заключване на папкии файлове така де.После реших да ги изтрия и съм ги изтрил (поне така мисля) бях ги инсталирал диск D сега вече ги няма там нито на десктопа нито в старт wondows.А като отида в адд ремуве програмс от контрол панела и дам да се изтрива тая Folder Access 2.0 free(бях я изтеглил от датата) ми изписва:There are folders still in application list.Please remuve them before Uninstalling.А уж е изтрита а следи и от двете програми има като сам на десктопа и натисна дясното копче и ми дава техните възможни опции като само едната работи(която беше пълен буклук) а другата неи действа нищо. :-o как мога да махна всички следи от тея две програми? :o А също ми се появи и някакав проблем с Recycle Bin-a.(след като трих тея програми)като метна нещо в коша и с десен бутон му дам "empty recycle bin" ми изписва:Cannot delete file:Cannot read from the source file or disk.... :-x :-x :-x i докато стои това саобщение ми изчезва целия десктоп..Ако можете да ми помогнете ше сам ви мн благодарен.Ако има нужда от screenove кажете? :(



*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

Golemkur
04-05-2009, 15:13
итц тека да меджик итц тека да междик ква итц тека бе?
Иникден бен жик :shock:

fire_magic
04-05-2009, 16:04
итц тека да меджик итц тека да междик ква итц тека бе?
Иникден бен жик :shock:
На кав език говориш бе пр0 :smt119 :-s :-k

tedytyy
04-05-2009, 16:30
итц тека да меджик итц тека да междик ква итц тека бе?
Иникден бен жик :shock:
На кав език говориш бе пр0 :smt119 :-s :-k
:lol: :lol: :lol:

ivanstef
04-05-2009, 16:46
Добре де, той може да е про, ами ти си ... така де. Нещо не разбрах ама мога само да кажа, че си направила много тъпа грешка. Как може да истриваш програми без да ги деинсталираш.

fire_magic
04-05-2009, 16:48
Добре де, той може да е про, ами ти си ... така де. Нещо не разбрах ама мога само да кажа, че си направила много тъпа грешка. Как може да истриваш програми без да ги деинсталираш.
nemoje da se deinstalira be nali tvae problema :o

ivanstef
04-05-2009, 16:51
Еми като си изтрил/а файловете няма как да се деинсталира. Просто няма какво.

fire_magic
04-07-2009, 09:47
Еми като си изтрил/а файловете няма как да се деинсталира. Просто няма какво.
Еми нали първо опитах да я деинсталирам и ми каза, че първо тряя да изтрия файловете и тогава.И като ги изтрих и отидох пак на uninstall ми каза пак същото, и няя изход брат :-o пробвах да я инсталирам пак цялата програма наново ама вече зе да изкарва некви грешки при инсталацията и нищо нестава :o