PDA

View Full Version : Аз слушам метъл, а приятелите ми чалга....



dimi93
04-05-2009, 17:53
Здравейте :) Аз съм момче от Варна на 15 години. Единствената музика която слушам е рок, метъл или емокор. Проблема е че всичките ми приятели в компанията слушат само чалгаа....(музиката която ненавиждам) и на всяко купонче надуват чалгата...и на мене ми е шибано... и сички си мислят, че не умея да се забавлявам...а просто не понасям музиката им....а те не понасят моята...просто не знам какво да правя...непрекаснато се караме за това....днес за пореден пат се скарахме на тази тема. те казват, че се чупя от колектива...и май ще се разделим само заради музиката, която слушаме...

iveetyy
04-05-2009, 18:23
Еми и аз излизам с хора,които слушат чалга ама не ми пречи като си я пуснат..Вярно аз не я мразя чак де ама...са като си пуснат някоя чалгия толкова ли трябва да обръщаш внимание на самата музика..защо просто не я изолираш и не се забаляваш с тях..Ако са ти истински приятели както и ти на тях не би тряяло да си праите проблеми само заради една музика...по принцип тя е измислена за общо забавление,а не за да прекратява приятелства...има толкова много по-сериозни неща,които стават и за които хора се карат...вие за музика..и ние бяхме така..обаче разбрахме,че е хипер тъпо..осъзнайте се и вие...

it_ends_tonight_
04-05-2009, 18:41
Като каза накрая емокор и що годе придобивам бегла представа шо за рок и метъл слушаш... Тъй че аз бих предпочела чалгата им :]

psychopath
04-05-2009, 18:47
никаква музика не може да ми попречи да се забавлявам пълноценно

XceSS
04-05-2009, 18:50
Пий повече алкохол :)

No__ordinady__love
04-05-2009, 19:36
Ами щом ходиш с тях на купончета няма какво да им се сърдиш,нали знаеш мнозинството печели,а като не ти харесва просто не ходи!

kaprizni4ku
04-05-2009, 19:41
spored men muzikata koqto slu6at frendite ti ne e vajna za edno priqtelstvo.Po-vajni sa drugite ne6ta.Opitai se da ponasq6 pone malko muzikata im ili prosto ne otivai s tqh na mnooooogo "4algiiski" kuponi

webmast3rche
04-05-2009, 20:08
Здравейте :) Аз съм момче от Варна на 15 години. Единствената музика която слушам е рок, метъл или емокор. Проблема е че всичките ми приятели в компанията слушат само чалгаа....(музиката която ненавиждам) и на всяко купонче надуват чалгата...и на мене ми е шибано... и сички си мислят, че не умея да се забавлявам...а просто не понасям музиката им....а те не понасят моята...просто не знам какво да правя...непрекаснато се караме за това....днес за пореден пат се скарахме на тази тема. те казват, че се чупя от колектива...и май ще се разделим само заради музиката, която слушаме...

Споко е мен ;) То и аз съм така само , че като ми пуснат чалга и го удряме на бъзици с тези , които също не слушат... и така става и по забавно.. Така , че .. няя нужда да се карате за такива глупости... :)
Иначе да... не ми говори за чалга :booooomb:

clever
04-05-2009, 20:11
Ако са истински приятели не биха те отхвърлили само заради музиката ,която слушаш...това е глупаво.

Darkkiss
04-05-2009, 22:07
абе ти си доста проблемо емо бе

selens
04-05-2009, 22:09
Е трябва да правиш компромиси ....

Sharkey
04-05-2009, 22:16
еми като толкова много немоеш да понасяш музиката им, обаче държиш на тях и пробема е предимно по купони, правиш така наречения metal room където издуваш метъл и си се кефиш...и макар и да не слушат такова пак се събират много хора в тая стая...

balu4ka
04-06-2009, 06:38
Аз съм същата ... ;) Но приятелитеми също не слушат чалга.Та с класа ми съм единствената дето слуша различно от чалга...и се спореве,скандали като вземат да надуват изпадналата им музикаа...излизам от стаята ии се нервя.Та това ги дразни,но немога да им помогна. Но ти ...гледай пий повече. Не слушай толкова музиката...ами говори силно и се забавлявай ;)

DjBaloon
04-06-2009, 06:50
dimi93 проблема е в тебе
приятелите ти са нормални 8-)

Sintya
04-06-2009, 07:42
:-D Търси си други приятели 8)

BladeDancer
04-06-2009, 09:13
значи емокор не може да се сравнява с метъл и рок
емокора е просто мнооого шибаняска музика за позьорчета !

Приятелите ти са наред - ти си за раднево !

hgfh
04-06-2009, 09:37
Може ли една "скапана" музика да попречи на отношенията ти с приятелите ?!
:o И аз като теб не слушам такава музика каквато моите приятели , но това не е пречка .. Ако държиш на приятелите си говори с тях и направете взаимно компромис .

Jumbie483
04-06-2009, 10:14
това твоето е глезня..
еди коя си музика не може да ти попречи да се забавляваш..

ThisIsMe
04-06-2009, 10:35
Супер тъпо,заради някаква си музика и личен стил да спорите.Типично детска работа.Много се дразня на такива глупости.

nan4onanka
04-06-2009, 13:37
Ами разберете се така,че ако ти слушаш тяхната музика,и те да слушат и приемат твоята.Това с деленето на метъли,чалгаджий и т.н е много загубена работа,а от тези глупости са 50% от сбиванията по дискотеки и училища.Това,че ти слушаш метъл,не значи,че си по-малко човек и заслужаваш по-малко уважение и обратното :)

HanopkaH
04-06-2009, 13:52
Пусни си Алисия и ще спреш с метала !

VerryBerry
04-06-2009, 15:49
слушалки и мп3ка 8-)

alex4e7y
04-06-2009, 19:35
Не мисля,че музиката трябва да ви разделя.Глупаво е!Всеки има свой личен вкус,който приятелите му(ако са истински)трябва да уважават.И за купоните може да се разберете да оускате от всеки вид по малко,за да може всички да са доволни! :)Ако и това не ви харесва изберете музика,която да е приятна на всички и да няма от чалгата,метала,рока и т.н. Това е моя съвет.А ако приятелите ти те харесват такъв,какъвто си не би им пречило това,че слушаш различен тип музика.

Mastta
04-06-2009, 19:43
и при мен е така слушам по-различна музика от приятелите ми :x

varSAritai
04-06-2009, 22:24
http://vbox7.com/play:73fdbc66 ! независимо какъв стил музика слушаш неможе да не оцениш това :) ! вслушай се и в текста :) ! иначе и аз слушам главно рок но това не ми пречи си правя купона и на др стилове музика да не говоря че станах върл привърженик на преслава ;) такаче стегни се и не си разваляй приателството за такива глупости бъди по толерантна :) !

Hilary_
04-07-2009, 11:15
Егати проблемите имате с твоята компания...толкова л ие трудно да се пуска и от двете неща...ние с мойте хора сме така...хем едното хем другото хем третото и си прекарваме супер!!! :?

bellzee
04-07-2009, 12:10
Пий повече алкохол :)

:razz: :razz: да тва ще помогне

fluffka1
04-07-2009, 13:21
ем то и аз съм си така, ама не го считам тва за проблемче, при мене целия ми клас са чалгари, и като отидем някъде, всичките стават на чалгата, дори и малкото метъли от класа, само аз не се давам, 8) ама и на други купончета, все се танцуват кючеци, няма как :-D тва за мп3 ката е добро решение, кво кат се цепиш от колектива, пък онез ако ти бяха истински приятели нямаше да искат да те оставят заради някаква си музика, все пак всеки човек си има собствени предпочитания, твойте "приятели" щом смятат това за пречка между отношенията ви, да се *** . пък и не си само ти дето да мразиш чалгата, намери си др приятели 8-)

Само метЪл!!! :smt002

tastethepoison
04-07-2009, 15:51
Ами като проблема с различната музика толкова ви пречи, защо си в тази компания? какво те е накарало в началото да се присъединиш?
А като толкова не ти изнася си намери компания с която ще слушате емокор :D

Neftochimic
04-07-2009, 16:00
х

krissinka
04-07-2009, 16:02
и моите приятели харесват чалга аз си харесвам метъл ма се разбираме...

bubinkaa
04-07-2009, 16:16
Ако са истински приятели не биха те отхвърлили само заради музиката ,която слушаш...това е глупаво.
дам :( приятелите ми мразят чалгата,но на мен ми харесва...но нямаме проблеми с предпочитанията си към музика... :-o
на който каквото му харесва това ще слуша...ии ако случаино се разделите...не съжалявай...с тази постъпка ще покажат кое е по-важно за тях(музиката или ти)
ии ако изберат да не сте приятели им тегли по две майни без да съжаляваш,защото на 100% са си ги заслужили...
успех.. :-)

BrainlessROCKBABY
04-07-2009, 18:08
Ако са истински приятели не биха те отхвърлили само заради музиката ,която слушаш...това е глупаво.

devilsown
04-07-2009, 19:50
4 момичета сме(приятелки още от бебета) . А. слуша метъл,но това не ни пречи..А и сме приятелки все пак..какво общо има музиката .. :shock:

deni15
04-07-2009, 21:35
Мн сте ми странни метълите и проблема ти ми е познат.Заради тая музика се избийте.Тва делене заради музиката е наистина мн загубена работа :? Незнам какво толкова и мразите на чалгата..еми слушайте си метъла ама вие прекалявате.Сякаш сте болни от тая музика..........Аз например слушам чалга ама нямам нищо против метъла.Не ми харесва ама...

megashit
04-07-2009, 23:24
Кажи ти защо не харесваш метъла?Слушал ли си някога такъв?Или дай да слушаме еднодневките с лесно запомящите се мелодия и текст в повечето случай без смисъл и на всичкото отгоре КРАДЕНИ, със силиконените мадами...Ама то не било чалга било ПОП-ФОЛК?!?!Какъв фолк?!?!Нито има фолк нито в повечето случай е българска... :lol: Как може да харесваш елементарна мелодия с прикрепен текст към нея (смислен разбира се :lol: ) и да си въртиш задника на нея :razz: Ще пораснете някой ден (надявам се) и да чуете наистина хубава музика от доказали се групи и певци, при прослушването на която да не я отписвате, затова че няма запомняща се от първия път мелодийка и текст, да вникнете в текста и т.н. и т.н. Наслушал съм се наистина на много чалга ( има и хубави песни, но са рядкост ) и си изразявам мнението върху това, а не давам мнение като повечето чули една песен от стила ии айде не струва много викат :razz: :lol:

dimi93
04-08-2009, 14:22
Кажи ти защо не харесваш метъла?Слушал ли си някога такъв?Или дай да слушаме еднодневките с лесно запомящите се мелодия и текст в повечето случай без смисъл и на всичкото отгоре КРАДЕНИ, със силиконените мадами...Ама то не било чалга било ПОП-ФОЛК?!?!Какъв фолк?!?!Нито има фолк нито в повечето случай е българска... :lol: Как може да харесваш елементарна мелодия с прикрепен текст към нея (смислен разбира се :lol: ) и да си въртиш задника на нея :razz: Ще пораснете някой ден (надявам се) и да чуете наистина хубава музика от доказали се групи и певци, при прослушването на която да не я отписвате, затова че няма запомняща се от първия път мелодийка и текст, да вникнете в текста и т.н. и т.н. Наслушал съм се наистина на много чалга ( има и хубави песни, но са рядкост ) и си изразявам мнението върху това, а не давам мнение като повечето чули една песен от стила ии айде не струва много викат :razz: :lol:

ами да още 1вия път ми се наби една песен в главата и още я помня: Да разлаем сички кучета да се пусне слух за нас дай да го направим на мига папараците да пишат за нас диридахта диридиридахта диридахта диридири да....оу направо ми стана лошо или пак..една друга ние сме малини ягоди капини който ни докосне той санува после и ни иска пак и пак...толкова плосък текст сичко се повтаря запомня се..и е много ама много тъпо....и особено мазните чалгии наистина ми става лошо и винаги като отида на гости седя сам на терасата изулиран и пуша...щото вътре чалгата кънти ужас направо....не мога да я понасям и си тръгвам и другите ме мислят за надут и ми викат зако непрекаснато се надуваш вее???

MadeOfWater
04-08-2009, 14:31
позната ситуация (проблемът не е в теб) :-o просто си говорете за нещо друго или им покажи кой е шефа :D (базик )

plmn
04-08-2009, 14:36
ще се разделяте заради музиката? никви приятели не са ти тия.

Nam3less3
04-08-2009, 14:47
Проблемът е в него, и го отричате, само защото сте антифенове на чалгата.
Ти не си им приятел, а не те да не са на теб. Няма заради странните желания на 1 човек 10тина да не слушат това, което е стандартно да се слуша по купони, и което е купонждииска музика. На хората им омръзна от такива, които се целят от компаниите(не идват на дискотеката или на някое събиране) само защото се пускало чалга, която е най-добрата музика за подобни забави. Сам си си виновен, ако им натякваш постоянно за това. Не заслужаваш такива приятели.
Веднъж бях свидетел как едни уж метъли(а не изглеждаха така), които се пишат приятели на едно момче, не отидоха на дискотеката на рожденият му ден, само защото не слушали чалга.

LittlePrincess
04-08-2009, 14:53
Тъпо ще е да се разделите заради музиката. А и плюс това ако толкова не ти харесва да ходиш на купони чалга - просто не ходи. Аз примерно не мога да си представя като си на купон и ти пуснат някакъв метъл какво се прави. Докато чалгата си е точно музика за купони, да ти е весело.

nan4onanka
04-08-2009, 15:06
Кажи ти защо не харесваш метъла?Слушал ли си някога такъв?Или дай да слушаме еднодневките с лесно запомящите се мелодия и текст в повечето случай без смисъл и на всичкото отгоре КРАДЕНИ, със силиконените мадами...Ама то не било чалга било ПОП-ФОЛК?!?!Какъв фолк?!?!Нито има фолк нито в повечето случай е българска... :lol: Как може да харесваш елементарна мелодия с прикрепен текст към нея (смислен разбира се :lol: ) и да си въртиш задника на нея :razz: Ще пораснете някой ден (надявам се) и да чуете наистина хубава музика от доказали се групи и певци, при прослушването на която да не я отписвате, затова че няма запомняща се от първия път мелодийка и текст, да вникнете в текста и т.н. и т.н. Наслушал съм се наистина на много чалга ( има и хубави песни, но са рядкост ) и си изразявам мнението върху това, а не давам мнение като повечето чули една песен от стила ии айде не струва много викат :razz: :lol:
ООООМГ!Тъпите,истерични викове,на още по-тъпите металяги,дето не разбираш кое момче,кое момиче,кое куче са найййййй-великата напаст божия! :-D

plmn
04-08-2009, 15:54
аз пък слушам всичко и нямам такива проблеми

sweet_nothings
04-29-2009, 13:46
Ами и моите приятели бяха такива, но ги зарибих по метъла и ся са запалени идиоти :D Просто трябва да знаеш как да влезеш под кожата на човека 8) Но т'ва не е чак толкова голям проблем, според мен! :? Те да си въртят кючека, а ти през това време си сложи слушалки и слушай твойта музика ;) А ако искаш да се вписаш , когато се съберете тряя и ти малко да ги уважиш, смисъл не се прави на безмозъчен мозък, може да не слушаш чалга, но пък те кат ти я пуснат няма къде да избягаш :-D 8-) :D

Goddess
04-29-2009, 14:24
Мнозинството печели. Ти си един, те...повече. И за мен купон без чалга, не е купон...и ако трябва всички да се съобразяваме защото един не слуша чалга и да пускаме "неговата" музика...ти ще се чувстваш ли добре, когато пуснат нещо по твоите предпочитания, обаче всички са с отегчени физиономии, само ти си се кефиш ?
След като не ти е приятно по купоните и знаеш какво става всеки път, защо ходиш ?
И все пак, щом приятелите ти са чалгари, а ти явно държиш на тях и са готини хора за теб, значи все пак чалгарите не са такива боклуци и не главно музиката възпитава.

got2Bthe1
04-29-2009, 15:59
Винаги много съм се чудил,какво слушат метълите или емокор-хората(?!) по купони...И в наща групичка си имаме един пич дето слуша метъл ама като се опием и си надуем чалгата (а понякога и без да пием) секи става яко денс яко пеене...ше трябва да го преживееш смис повечето хора предпочитат чалга по купони и по някое време започва и да си я слуша по принцип....що мислиш че чалгарите сме огромно стадо??? :) :D :P

fenkatakrisi952
04-29-2009, 17:30
Аз съм същия случай :D METAL FOREVER (rock)
Това не би трябало да ти пречи 8-)

valerugo
04-29-2009, 17:49
И аз винаги съм се чудил какво правят метълите по партит.
И как по дяволите се танцува на метъл и как се забавляваш,в какво се изразява веселбата ти.
Не целя да се заяждам просто любопитство. 8-)

shmurkam
04-29-2009, 18:11
Здравейте :) Аз съм момче от Варна на 15 години. Единствената музика която слушам е рок, метъл или емокор. Проблема е че всичките ми приятели в компанията слушат само чалгаа....(музиката която ненавиждам) и на всяко купонче надуват чалгата...и на мене ми е шибано... и сички си мислят, че не умея да се забавлявам...а просто не понасям музиката им....а те не понасят моята...просто не знам какво да правя...непрекаснато се караме за това....днес за пореден пат се скарахме на тази тема. те казват, че се чупя от колектива...и май ще се разделим само заради музиката, която слушаме...
Човек, не знам какъв метъл си щом имаш аватар на тоя педерас. Всички метъли го мразят. Рокери също. Отде знам? Ми щото аз съм.
Относно чалгата-винаги когато някой надуе кака Азис, аз започвам да припявам Wneh I was a little boy, age of 5...
Тва е част от едно мн добро рок парче, Тааа всичко замлъква, :lol:

shmurkam
04-29-2009, 18:14
И аз винаги съм се чудил какво правят метълите по партит.
И как по дяволите се танцува на метъл и как се забавляваш,в какво се изразява веселбата ти.
Не целя да се заяждам просто любопитство. 8-)
Ааа, аз съм метъл ама да знаеш след няколко водки какви бели денсес играя... :oops: :razz:
В измерението на алкохолиците всички сме щастливи хипита и Боно и Азис се прегръщат и си пеят стари парчета на Тоника...Ех, спомени 8-)

teenems
04-29-2009, 18:49
а ти приятелите по музиката ли ги избираш 8-) ,да не ти пука пуснат ли неква чалга ш ги помолиш да я спрат :smt027

Airan
04-30-2009, 06:23
Точно в тази възраст човек се обособява какъв характер ще е . Сега слушаш метал но ти гарантирам че още 2 години и без сръбско и песни за маса нема да изтрайваш xD Щом е купонче начи има и пиене (па не знам що за индивиди сте там...) Удари некоя друга чашка и ще видиш че няма да ти пука грам за чалгата и дори ти ще се вихриш. А пък ако е некоя сополива пача чалгата ги накарай да пуснат поне нещо по живо и по за купон.

P.S. спри го тоя emocore че ша свършиш некоя депресия с пререзани вени...

fashion4etyy
04-30-2009, 09:13
Здравейте :) Аз съм момче от Варна на 15 години. Единствената музика която слушам е рок, метъл или емокор. Проблема е че всичките ми приятели в компанията слушат само чалгаа....(музиката която ненавиждам) и на всяко купонче надуват чалгата...и на мене ми е шибано... и сички си мислят, че не умея да се забавлявам...а просто не понасям музиката им....а те не понасят моята...просто не знам какво да правя...непрекаснато се караме за това....днес за пореден пат се скарахме на тази тема. те казват, че се чупя от колектива...и май ще се разделим само заради музиката, която слушаме...

Абе ти къф си да казваш кой кво да слуша :-o

и аз слушам чалга..и кво 8)

Tompson92
04-30-2009, 09:38
Такааа и аз като металист да се намеся 8-) .И аз съм така в даскало чалга,с приятели пак чалга се пуска,по улиците чувам чалга ама кво да направя.Надувам вкъщи уредбата или пускам си плеъра и почвам да куфея :-D :-D . Ако нйстина са ти добри приятели и ги цениш просто прави компромиси пък вече ако и те те уважават ще те оставят и ти да си пускаш метъла,рока или емокор или там квото е! В противен случай ще стане ясно че не държат чак толкова на тебе и че за тях музиката(т.нар мазнотия за мене :-D ) е по важна от приятелството просто ще си правиш от там изводи.Важното е да им покажеш че ги уважаваш
Аиде по темата едно поздравче за всички металисти :D (леле ква реклама си правя :D :D ) http://www.vbox7.com/play:7ad511e4

MetalZone
04-30-2009, 09:40
Начетох се на простотии написани от чалгарската славяно-циганска измет...

ПС: Брат, к'во ти пука... ти си дъни метъл... а за чалгата си изключи ушите и готово...

TheHellion
04-30-2009, 13:20
"Emocore" AHHAHHHAHHHAAHAHHAHHAHAHAAAHHAHHAHAHAAHAHAHAHAHHAH AAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHHAAHHAHAHA HAHAHAHA

cookie_power
04-30-2009, 14:19
хахаха
хахахаххаа
кажи ми само как човек ше може да се забавлява, слушайки песен в която се пее затва колко скапан ми е живота. :D
не че нещо спрямо всички тея "емокор" и такива акита, ама не виждам къде си тръгнал по купони с надеждата да ти пуснат my chemical romance или лайнотиите tokio hotel.
пък и в случай на купони булшинството винаги надделява, така че щом си заобиколен с такива хора, такава музика ще слушаш!
не разбирам хора, които избират приятелите си според музиката, която слушат те.

LiLGrizzly
04-30-2009, 15:34
Оффф аман от ограничени хораа вечее ! Ае за кво всички разделяте музиката стилове ? Пфф тва е адски тъпо ! Аз не слушам само рап или хип-хоп слушам всичко което ми харесва примерно има няколко гръцки песни дето супер мноо ме кефят и си ги слушам пак има и някой песни от поп-фолка дето ми харесват има и метал песни дето ми харесват и т.к ! Сега не казваш че не я понасяш и се обзалагам че след 3-4 години само тва ше слушаш ! Щото чалгата е музика за маса а примерно на метала или рапа или кво друг стил там само ще те кефи ама нито ще танцуваш нито нищо ! Някой като ме пита ква музика слушаш не му казвам рап или метал или друго казвам Всичко което ми хареса или От всичко най-доброто ! Музиката е нещо от което да се забавляваш а ние тука в бг се цепим на групи едните слушали само метал другите само рап другите само чалга и т.к тва е адски тъпо ! :?

got2Bthe1
04-30-2009, 16:29
Начетох се на простотии написани от чалгарската славяно-циганска измет...

ПС: Брат, к'во ти пука... ти си дъни метъл... а за чалгата си изключи ушите и готово...
ей дупе не си само ти в тоя форум!И аз слушам чалга...и не съм чалгарска славяно-циганска измет (което е изключително смислено но като го гледам явно не си сред най-ентелигентните метъли на света...) Плюс тва кой си ти че да оприличаваш хиляди българи също като мене на измет???Що не си гледаш метъла и да си мълчиш па като видиш чалга тема не ставай хейтър плиис....

n3ri7ka
04-30-2009, 16:51
няа страшно,и при мен е така + тва супер мн ме бъзикат за това,че слушам метъл и рок,постоянно чувам изрази от рода на:"махни ги тея скапани песни","да ти е*а дронждърската музика" и т.н,но вече не ми праи впечатлeние.Свикнах и с чалгата,пък и като пийна повече изобщо не ми пречи :D Свиквай и ти ако държиш на приятелите си!

MetalZone
04-30-2009, 17:00
Начетох се на простотии написани от чалгарската славяно-циганска измет...

ПС: Брат, к'во ти пука... ти си дъни метъл... а за чалгата си изключи ушите и готово...
ей дупе не си само ти в тоя форум!И аз слушам чалга...и не съм чалгарска славяно-циганска измет (което е изключително смислено но като го гледам явно не си сред най-ентелигентните метъли на света...) Плюс тва кой си ти че да оприличаваш хиляди българи също като мене на измет???Що не си гледаш метъла и да си мълчиш па като видиш чалга тема не ставай хейтър плиис....

Кой съм аз - Аз съм един човек от необятната шир, който туко що пак ти казва, че си измет.... а хилядите ''българи'' , са по-зле и от теб... и защо да си мълча, изказах мнение... и моля сега не ме цитирай, и не ме хули и т.н... че си ми отегчителен...

ПС: И се пише интелигентните, а не ентелигентните, българино...

got2Bthe1
04-30-2009, 18:15
Начетох се на простотии написани от чалгарската славяно-циганска измет...

ПС: Брат, к'во ти пука... ти си дъни метъл... а за чалгата си изключи ушите и готово...
ей дупе не си само ти в тоя форум!И аз слушам чалга...и не съм чалгарска славяно-циганска измет (което е изключително смислено но като го гледам явно не си сред най-ентелигентните метъли на света...) Плюс тва кой си ти че да оприличаваш хиляди българи също като мене на измет???Що не си гледаш метъла и да си мълчиш па като видиш чалга тема не ставай хейтър плиис....

Кой съм аз - Аз съм един човек от необятната шир, който туко що пак ти казва, че си измет.... а хилядите ''българи'' , са по-зле и от теб... и защо да си мълча, изказах мнение... и моля сега не ме цитирай, и не ме хули и т.н... че си ми отегчителен...

ПС: И се пише интелигентните, а не ентелигентните, българино...

Такам първо отзад напред..."ентелигентни" написах нарочно....това трябваше да е сарказам,бавен сънароднико...че съм отегчителен разбирам ясно мие...така стигнахме до тва че съм измет....но какво прави теб по добър от мен???Дългата мазна коса която можеш да друсаш докато си продънваш ушите ли???Или черните кожени дрехи???Надявам се този отговор+цитат да те нервират достатъчно че да си срежеш вените някъде ...

Накарай ме да крещя
накарай ме да греша
накарай всяко нещо в мен
да крещи че иска теб.

С много любов
got2Bthe1

MetalZone
05-01-2009, 06:22
Начетох се на простотии написани от чалгарската славяно-циганска измет...

ПС: Брат, к'во ти пука... ти си дъни метъл... а за чалгата си изключи ушите и готово...
ей дупе не си само ти в тоя форум!И аз слушам чалга...и не съм чалгарска славяно-циганска измет (което е изключително смислено но като го гледам явно не си сред най-ентелигентните метъли на света...) Плюс тва кой си ти че да оприличаваш хиляди българи също като мене на измет???Що не си гледаш метъла и да си мълчиш па като видиш чалга тема не ставай хейтър плиис....

Кой съм аз - Аз съм един човек от необятната шир, който туко що пак ти казва, че си измет.... а хилядите ''българи'' , са по-зле и от теб... и защо да си мълча, изказах мнение... и моля сега не ме цитирай, и не ме хули и т.н... че си ми отегчителен...

ПС: И се пише интелигентните, а не ентелигентните, българино...

Такам първо отзад напред..."ентелигентни" написах нарочно....това трябваше да е сарказам,бавен сънароднико...че съм отегчителен разбирам ясно мие...така стигнахме до тва че съм измет....но какво прави теб по добър от мен???Дългата мазна коса която можеш да друсаш докато си продънваш ушите ли???Или черните кожени дрехи???Надявам се този отговор+цитат да те нервират достатъчно че да си срежеш вените някъде ...

Накарай ме да крещя
накарай ме да греша
накарай всяко нещо в мен
да крещи че иска теб.

С много любов
got2Bthe1


И аз ще карам отзад напред... направо така ме нервира, че си срязах вените да знаеш... не, даже си срязах ръцете... сега ти пиша познай с к'во... защо се бутна да спориш? Защо говориш за неща, които не знаеш... метълите били еди какви си... какво правят на купон, кефят се, слушат музика, пият бира... защо сте измет (чети внимателно) : певиците приличат на проститутки(каквато, за съжаление, е модата в момента...) Не мога да си обясня какво различно намирате в 1вата и 21646346та песен на някоя/някои, но явно правите някаква разлика. Не понясям това, че зарибават децата на 11/12г. Те харесват чалга, защото мозъците им нямат капацитет да обработят по-сложна за разбиране музика! И това се отнася и за по-големите курветини! Общото ми мнение е, че вие просто не знаете какво искате и как да го получите.

ПС: Аз спирам да пиша! Ти ме цитирай ако искаш още 10 пъти...

sweet_nothings
05-01-2009, 14:08
И аз винаги съм се чудил какво правят метълите по партит.
И как по дяволите се танцува на метъл и как се забавляваш,в какво се изразява веселбата ти.
Не целя да се заяждам просто любопитство. 8-)
Забиваш Headbang и става супер якичко :grin: :D :-P 8-) :booooomb:

got2Bthe1
05-01-2009, 14:36
Начетох се на простотии написани от чалгарската славяно-циганска измет...

ПС: Брат, к'во ти пука... ти си дъни метъл... а за чалгата си изключи ушите и готово...
ей дупе не си само ти в тоя форум!И аз слушам чалга...и не съм чалгарска славяно-циганска измет (което е изключително смислено но като го гледам явно не си сред най-ентелигентните метъли на света...) Плюс тва кой си ти че да оприличаваш хиляди българи също като мене на измет???Що не си гледаш метъла и да си мълчиш па като видиш чалга тема не ставай хейтър плиис....

Кой съм аз - Аз съм един човек от необятната шир, който туко що пак ти казва, че си измет.... а хилядите ''българи'' , са по-зле и от теб... и защо да си мълча, изказах мнение... и моля сега не ме цитирай, и не ме хули и т.н... че си ми отегчителен...

ПС: И се пише интелигентните, а не ентелигентните, българино...

Такам първо отзад напред..."ентелигентни" написах нарочно....това трябваше да е сарказам,бавен сънароднико...че съм отегчителен разбирам ясно мие...така стигнахме до тва че съм измет....но какво прави теб по добър от мен???Дългата мазна коса която можеш да друсаш докато си продънваш ушите ли???Или черните кожени дрехи???Надявам се този отговор+цитат да те нервират достатъчно че да си срежеш вените някъде ...

Накарай ме да крещя
накарай ме да греша
накарай всяко нещо в мен
да крещи че иска теб.

С много любов
got2Bthe1


И аз ще карам отзад напред... направо така ме нервира, че си срязах вените да знаеш... не, даже си срязах ръцете... сега ти пиша познай с к'во... защо се бутна да спориш? Защо говориш за неща, които не знаеш... метълите били еди какви си... какво правят на купон, кефят се, слушат музика, пият бира... защо сте измет (чети внимателно) : певиците приличат на проститутки(каквато, за съжаление, е модата в момента...) Не мога да си обясня какво различно намирате в 1вата и 21646346та песен на някоя/някои, но явно правите някаква разлика. Не понясям това, че зарибават децата на 11/12г. Те харесват чалга, защото мозъците им нямат капацитет да обработят по-сложна за разбиране музика! И това се отнася и за по-големите курветини! Общото ми мнение е, че вие просто не знаете какво искате и как да го получите.

ПС: Аз спирам да пиша! Ти ме цитирай ако искаш още 10 пъти...

Последен въпрос наистина...ти някога заслушвал ли си се в някоя хубава чалга песен (само не ми казвай че няма моля ти се) освет това има видове чалга - сръбска гръцка турска румънска и т.н. и сички които слушат такава музика ли сме измет/курветини или с промити мозъци???

MetalZone
05-01-2009, 16:44
Начетох се на простотии написани от чалгарската славяно-циганска измет...

ПС: Брат, к'во ти пука... ти си дъни метъл... а за чалгата си изключи ушите и готово...
ей дупе не си само ти в тоя форум!И аз слушам чалга...и не съм чалгарска славяно-циганска измет (което е изключително смислено но като го гледам явно не си сред най-ентелигентните метъли на света...) Плюс тва кой си ти че да оприличаваш хиляди българи също като мене на измет???Що не си гледаш метъла и да си мълчиш па като видиш чалга тема не ставай хейтър плиис....

Кой съм аз - Аз съм един човек от необятната шир, който туко що пак ти казва, че си измет.... а хилядите ''българи'' , са по-зле и от теб... и защо да си мълча, изказах мнение... и моля сега не ме цитирай, и не ме хули и т.н... че си ми отегчителен...

ПС: И се пише интелигентните, а не ентелигентните, българино...

Такам първо отзад напред..."ентелигентни" написах нарочно....това трябваше да е сарказам,бавен сънароднико...че съм отегчителен разбирам ясно мие...така стигнахме до тва че съм измет....но какво прави теб по добър от мен???Дългата мазна коса която можеш да друсаш докато си продънваш ушите ли???Или черните кожени дрехи???Надявам се този отговор+цитат да те нервират достатъчно че да си срежеш вените някъде ...

Накарай ме да крещя
накарай ме да греша
накарай всяко нещо в мен
да крещи че иска теб.

С много любов
got2Bthe1


И аз ще карам отзад напред... направо така ме нервира, че си срязах вените да знаеш... не, даже си срязах ръцете... сега ти пиша познай с к'во... защо се бутна да спориш? Защо говориш за неща, които не знаеш... метълите били еди какви си... какво правят на купон, кефят се, слушат музика, пият бира... защо сте измет (чети внимателно) : певиците приличат на проститутки(каквато, за съжаление, е модата в момента...) Не мога да си обясня какво различно намирате в 1вата и 21646346та песен на някоя/някои, но явно правите някаква разлика. Не понясям това, че зарибават децата на 11/12г. Те харесват чалга, защото мозъците им нямат капацитет да обработят по-сложна за разбиране музика! И това се отнася и за по-големите курветини! Общото ми мнение е, че вие просто не знаете какво искате и как да го получите.

ПС: Аз спирам да пиша! Ти ме цитирай ако искаш още 10 пъти...

Последен въпрос наистина...ти някога заслушвал ли си се в някоя хубава чалга песен (само не ми казвай че няма моля ти се) освет това има видове чалга - сръбска гръцка турска румънска и т.н. и сички които слушат такава музика ли сме измет/курветини или с промити мозъци???

Не съм се заслушвал в никоя чалга песен... бил съм пиян, и пак не съм слушал чалга или сръбско и тн... тя не съществува за мен... значи от 9 г. слушам метъл и само метъл (може за някой да съм ограничен, тъп и т.н...) Да, за мен всички вие (слушащите чалга) сте измет/курветини и с промити мозъци.

ПС: Сега си пускам Pantera - Heresy ( Не я знаеш, нормално) отварям си един галон бира ''Астика'' , сипвам си чашка и се кефя на живота... ти си пусни някоя чалга песен, и забрави за този спор... приятна вечер! :)

xcomplicatedx
05-02-2009, 16:13
.......

BMW213
05-04-2009, 12:15
Какво ти е зор за другите какво слушат, слушай си метал и не им обръщай внимание. САМО МЕТАЛ

danito0
05-04-2009, 18:21
еми и аз имам такъв проблем....аз не слушам метъл а поп рок...а всики около мен слушат чалга ужас... :( :shock: и като тръгнат да се кълчат :shock: за купоните...трудно е и не че не моеш да се забавляваш а ти е хипер тъпо да станеш да си въртиш гъза като ненормален...аз намерих решението...просто ставам на една песен после почивка..и така но не на сички и така няма да те сметнах за задръстеняк :)

MiliVanilly
05-04-2009, 23:57
Абе махай се от тия чалгари - намери си приятели, които харесват твоята музика. Иначе имая 2 варианта:

1) Ставаш и ти чалгар и почвая да друсая кючеци

2) Продължава да ти е тъпо и се сдухваш още повече.

Сам избирай.

dark_wings
05-05-2009, 05:54
Защо тряа да се избират приятелите според музиката,която слушат?Ако наистина сте приятели ше се разберете.Ти ше прайш компромиси,но и те.Един купон не се прай само с музика нали..Аз познавам мноо готини и метълисти и чалгари...Не си заслужава само заради някъв стил музика да се скарате!

fashion4etyy
05-07-2009, 21:56
Само сръбскооо и чалга :grin:

LittleDude
05-08-2009, 06:08
Вие кат почнете с тия чалги, кой кфо мрази.... :o

BrainlessROCKBABY
05-08-2009, 08:37
Не понясям това, че зарибават децата на 11/12г. Те харесват чалга, защото мозъците им нямат капацитет да обработят по-сложна за разбиране музика!

С това се изчерпва смисъла на спора, според мен. Плюс това, че 11/12 годишните не разбират текста на рок парчетата. Особено пък тези на Кобейн xD

mshark
05-08-2009, 08:42
Здравейте :) Аз съм момче от Варна на 15 години. Единствената музика която слушам е рок, метъл или емокор. Проблема е че всичките ми приятели в компанията слушат само чалгаа....(музиката която ненавиждам) и на всяко купонче надуват чалгата...и на мене ми е шибано... и сички си мислят, че не умея да се забавлявам...а просто не понасям музиката им....а те не понасят моята...просто не знам какво да правя...непрекаснато се караме за това....днес за пореден пат се скарахме на тази тема. те казват, че се чупя от колектива...и май ще се разделим само заради музиката, която слушаме...
Същия проблем-нема решение! :neutral: Живота е скапан! :booooomb:

KoRnFlAkE
05-09-2009, 03:55
кухнята, ножа..

MadeOfWater
05-09-2009, 05:25
Не понясям това, че зарибават децата на 11/12г. Те харесват чалга, защото мозъците им нямат капацитет да обработят по-сложна за разбиране музика!

С това се изчерпва смисъла на спора, според мен. Плюс това, че 11/12 годишните не разбират текста на рок парчетата. Особено пък тези на Кобейн xD

Да ти кажа и аз съм на 12 ама слушам SlipKnot, Metallica, KoRn и още... много добре схващам смисъла на текста... "дори и скрития..."


ти си един малък малък умник :-)
при нас пък въобще не е така,всички до 14-5 слушат метъл,но после им омръзва и преминават на Галена :-x

MadeOfWater
05-09-2009, 06:18
ти си един малък малък умник :-)
при нас пък въобще не е така,всички до 14-5 слушат метъл,но после им омръзва и преминават на Галена :-x

Не мисля че проблема ми е че знам английски :D знам ли тез 14 годишни може да стават прекалено тъпи до тогава...

ем затъпяват много бързо :?