PDA

View Full Version : Недостатъци на мъжете/жените



kolarova
04-05-2009, 19:39
давайте

sexyyyy93
04-05-2009, 19:41
А защо трябва да поставяш всички под общ знаменател?!

dasiquwn
04-05-2009, 19:42
От тези 7 знам, че най-много 4 са при мъжете а при жените ги има всичките..мила нещо си в депресия май и затова създаваш такива теми? Заради един..всички са ти виновни.

Stela90
04-05-2009, 19:47
абе общо взето за нищо не стават :razz: единствената полза е пениса

Rofl4e
04-05-2009, 19:50
моя пък приятел няма нищо общо с това което каза ти за мъжете.. такива са само селяните вече!

kolarova
04-05-2009, 19:51
не исках да кажа че по-голямата част са такива еми мила те че не стават не стават ама ииии патките им вече не са като едно време :razz: бъзикам се ама има вече вибратори тай че сме спасени :-P

Rofl4e
04-05-2009, 19:53
не исках да кажа че по-голямата част са такива еми мила те че не стават не стават ама ииии патките им вече не са като едно време :razz: бъзикам се ама има вече вибратори тай че сме спасени :-P
Кои са недостатъците на мъжете <-- а това кой го каза??леле ти да не си на 14 бе???Пускаш тема която вчера пусна шокото а сега и си противоречиш :shock: :shock: :shock:

Rookie
04-05-2009, 20:00
Ето това вече е супер комплексарщина! :D :D :D :D

Не вярвах, че можеш да паднеш чак толкова ниско с такава тема :razz:

Браво, мъжемразке!

Хайде, хващай първия полет за о. Лесбос! :-P :razz: :grin: :D

mimenceto666
04-05-2009, 20:06
не исках да кажа че по-голямата част са такива еми мила те че не стават не стават ама ииии патките им вече не са като едно време :razz: бъзикам се ама има вече вибратори тай че сме спасени :-P
Кои са недостатъците на мъжете <-- а това кой го каза??леле ти да не си на 14 бе???Пускаш тема която вчера пусна шокото а сега и си противоречиш :shock: :shock: :shock:

хей не обиждай възрастта
аз съм на 14 и кво :)

иначе по темата половината мъже са такива, а другата не

JenataNaShefa
04-05-2009, 20:11
Срещала съм такива мъже, но не точно както ги изкарваш... вярно е, че прекаляват с простотиите понякога, но ти едва ли не ги прати при първобитните... малко се пресилваш не мислиш ли ? :-o

sexyyyy93
04-05-2009, 20:13
Явно kolarova имаш проблем само с някои мъже!Е,айде реши си го на лично!Не е необходимо да обиждаш по-голямата чат от момчетата! :x

summerlove66
04-05-2009, 20:13
моя пък приятел няма нищо общо с това което каза ти за мъжете.. такива са само селяните вече!
Да не те излъжа , ама повечето вече са селяни .. Рядко да срещнеш свестен ..

jambo_bs
04-05-2009, 20:14
Къде ги намери такива момчета бе :D

mysterious93
04-05-2009, 20:40
има вече вибратори тай че сме спасени :-P
Боли ме хуя,аз пък си имам ръце.Жалко,че си поредната тъпа к***а,която гледа на мъжете само като на банкомат с бонус вибратор.Но какво ли разбираш ти,пуберка такава.
И тва че си тъпа и попадаш само на мъже,които имат изброените от теб недостатъци,не значи че трябва да слагаш всички под общ знаменател.
ПАЧА!

мдам...добави и арогантност.. във всяка една ситуация повечето тръгват с агресия :D абе не ви гледаме като банкомати с бонус вибратор..а като банкомат с бонус вибратор,които е бил на промоция + кола и апартамент в центъра на града :lol: :lol: :lol: :lol: м/у другото тая тема наистина.. лекинко доблира другите :D и не може да ги слагаме од общ знаменател..да не говорим за това че едва ли не се къпят, или че не споделят или пък това за сериозните връзки (има някои дет се лъжат по - лесно :D )

MakeMeLaugh
04-05-2009, 20:43
Кои са недостатъците на мъжете Ще кажа това което се сетя я вие допълвайте
1 много по големи комплексари от жените но не си признават
Това пък е много спорен въпрос. Вие жените съшо сте много големи комплексарки, особено като сте събрани повече от 2, и като почнете да се джафкате, и да се съревновавате коя ще свали първа, коя била по-красива, коя пък по-добре облечена/сложена и т.н. И много често се правите на отворки и като ви се кажат 2 думи и се сривате и бягате.
Тия думи са научени наизуст, тъпо е. И двата пола са 50/50.
2 нечистоплътни-в повечето случаи
Да бе, пък вие повечето (работя с над 50-100 човека на ден), дето не си миете редовно косите и стоят мазни на клечки, или съм срещал мнения, че жените се потели по-рядко затова можели да се къпят по-рядко.. айде нема нъжда.
3 не споделят
Смени си компанията. Специално съм пък супер много си споделям. Просто вие все сиакте да се център на вниманието и не се постаравате да спечелите достатъчно душевността ни, че да ви я споделим. Щото квото и да правим все накрая излизаме безчувтствени камъни... особено като чета ония списания написани наизуст Космполитан, егати.
4 хвалят се за всяка придобивка особенно ако спят с някое момиче,то тогава цялото му село научава
Ау, забравих, че вие не звънкате веднага по телефона на най-добрата си пр-ка, да кажете кой я бил свалял, с кого излезнала, или пък ма той си имал пр-ка пък се захласнал по вас, пък още повече, че ще спали с някой. Нали трябва да сте по-по от другата ваша пр-ка..
5 ако стане гаф казват не бях аз :x
Нормално е така да се мисли. След като гафовете стават само от наша страна поради физиката на човека, нормално е да си мислите така. Ако физиката беше устроена и вие да правите гафове положението щеше да е същото/равно.
6 мислят само за секс и сериозните връзки не са присъщи за тях-докато или по-точно ако евентуално някога порастнат
А вие мислите само за връзки, съвместен живот и великия, голям, страхотен сватбен ден.. А сега кой е крив и кой е прав?
7 не могат да се влюбят както една жена
Това вие сами си го правите. То с толкова променливи настроения, характери през годините, как да се предразположим. И повечето момичета все чакат момчето да е активната страна, той да взема все 1-вата крачка.. Грешно е. Трябва съвместно да се случват нещата. Любов само с искане не се получава.
8 не си мият след тоалетна нито ръцете ните патката
А колко от вас си признайте, че след всяко пикане отивате и си миете "патенцето"? Я кажете сега миете подмивате ли се по 5-6-пъти на ден, честно.. При вас пикането е по-гнусно, щото има допир с урината, отделяте секрети и т.н.
еми мисля че е това само това се сетих :-&
И аз това се сетих. Филмираш се доста понякога, погледни на нещата откъм неутралната страна.

JenataNaShefa
04-05-2009, 20:51
Аз не мога да ви разбера защо сте толкова крайни всички :-o
Ми толкова ли не може да разберете, че има хора и хора... всички сме различни... да има мъже, които по-скоро са свине отколкото хора, но има и такива които се поддържат.... за жените важи същото.... е какво сега трябва да се убеждаваме, че не е вярно само защото kolarova има нещо по-различно от MakeMeLaugh между краката ли ? :? За два дни превърнахте форума в бойно поле за междуполова война.... и какво ще спечелите ?

MakeMeLaugh
04-05-2009, 21:01
Извън темата:
На ден пиша винаги поне на 3 различни клавиатури и затова правя много грешки в постовете си, просто се (п)обърквам ;д

dragonfly92
04-05-2009, 21:02
[-X #-o НЕ всички момчета са безмозъчни , нечистоплътни , безчувствени сексуални маниаци!ако ти си срещала само такива - много ми е жал за теб!но недей да ги слагаш под общ знаменател! :x както има свестни момичета и курви така има и свестни момчета и селяндури! ти си правиш избора с кой тип ще се занимаваш! :?

eXpl0d3
04-05-2009, 21:07
kolarova пълна комплексарка си :razz:

Maskata
04-05-2009, 21:10
Някой май наскоро са го зарязали!! :-D

Невярвам само как може да кажеш,че ние сме комплексарите,когато ти правиш тема за НАС!!!
Пък и извинявай,но ти май непознаваш мъжете...кви глупости само си наговорила :D

Интересни са ми мотивите,подтикнали те към тази тема :shock:

И евалата на тея,които ни защитиха :)

soul1199
04-05-2009, 21:19
Кои са недостатъците на мъжете Ще кажа това което се сетя я вие допълвайте
1 много по големи комплексари от жените но не си признават
2 нечистоплътни-в повечето случаи
3 не споделят
4 хвалят се за всяка придобивка особенно ако спят с някое момиче,то тогава цялото му село научава
5 ако стане гаф казват не бях аз :x
6 мислят само за секс и сериозните връзки не са присъщи за тях-докато или по-точно ако евентуално някога порастнат
7 не могат да се влюбят както една жена
8 не си мият след тоалетна нито ръцете ните патката
еми мисля че е това само това се сетих :-&с 4 не съм съгласна !приятеля ми не е такъв!,с 5 също!има и такива индивиди!с 6 съм донякъде съгласна,има момчета,който не са такива!познавам доста!7 ,мн ми е интересно,как са се влюбили твоите родители,че са те и създали,не искам да те критикувам,но не познаваш вс.мъже на Земята!

Jumbie483
04-05-2009, 21:53
1 много по големи комплексари от жените но не си признават - е това е донякъде вярно
2 нечистоплътни-в повечето случаи - :lol:
3 не споделят - .. жените са клюкарки, а мъжете не искат 5мин. след като са споделили нещо целия квартал да знае за това
4 хвалят се за всяка придобивка особенно ако спят с някое момиче,то тогава цялото му село научава - СЕЛО... селяни.. какво очакваш, това за тях е събитие
5 ако стане гаф казват не бях аз :x - ако е свестен ще си признае, ако е тъпак.. е то е ясно
6 мислят само за секс и сериозните връзки не са присъщи за тях-докато или по-точно ако евентуално някога порастнат - глупости
7 не могат да се влюбят както една жена - кой те излъга така брутално ?!
8 не си мият след тоалетна нито ръцете ните патката - колко мъже си придружавала в тоалетната ?

Civilizationruller
04-05-2009, 21:58
1 много по големи комплексари от жените но не си признават - е това е донякъде вярно
2 нечистоплътни-в повечето случаи - :lol:
3 не споделят - .. жените са клюкарки, а мъжете не искат 5мин. след като са споделили нещо целия квартал да знае за това
4 хвалят се за всяка придобивка особенно ако спят с някое момиче,то тогава цялото му село научава - СЕЛО... селяни.. какво очакваш, това за тях е събитие
5 ако стане гаф казват не бях аз :x - ако е свестен ще си признае, ако е тъпак.. е то е ясно
6 мислят само за секс и сериозните връзки не са присъщи за тях-докато или по-точно ако евентуално някога порастнат - глупости
7 не могат да се влюбят както една жена - кой те излъга така брутално ?!
8 не си мият след тоалетна нито ръцете ните патката - колко мъже си придружавала в тоалетната ?

VilleBaby
04-05-2009, 22:15
И това , че вероятно си подтикната към такива изводи за мъжете от един селянин, не значи че всички са такива. Да, има ги и то в изобилие ,но повярвай не са всички. Попаднала си на неподходящ , ок търси вината в него, обиждай го ,но не си позволявай да слагаш всички под общ знаменател. Глупаво е :?

LovelyGirl
04-06-2009, 07:03
MakeMeLaugh =D> =D>
Много правилно си каза всичко \:D/

Какво сте тръгнали с тези теми да обиждате мъжките, не мога да разбереа :-o
Вие да не си мислите, че като сте жени и сте перфектни :lol:
Няма такива хора.Както мъжете имат слаби страни, така и жените ги имат.
Най-лесно е сега някой пък да пусне тема за недостатъците на жените и какво ще стане..една ненужна война м/у половете.
Как до сега си стояхте нормално и изведнъж всички се юрнахте да ги плюете..Вие не сте много по-различни.
Като толкова не Ви харесват мъжете, има жени за тази работа, но и ти сама не вярваш, че ще тръгнеш по жени, нали?!
Тогава за какво е тази тема?!Какво ще промениш или направиш?!

Crystaline
04-06-2009, 07:04
ПРАВА СИ ! ТОЧНО ТОВА Е ИСТИНАТА !

Gary
04-06-2009, 07:08
Най-лесно е сега някой пък да пусне тема за недостатъците на жените и какво ще стане..една ненужна война м/у половете.

Спокойно, аз се записвам доброволец - "синя" каска, да помирявам половете:)

Crystaline
04-06-2009, 10:09
Сички сте мърлячи и боклуци....нема кво да си говориме иии да MAKEMELAUGH по 5-6 пъти на ден си я мия!

ViciouSs
04-06-2009, 10:14
От всички изброени за мен е в сила само точка 3. И незнам защо е така. Някои приятели ми споделят наи искренита и лични работи, при което аз давам някакви съвети, обаче аз никога не споделям :-o

ChArMeR
04-06-2009, 10:26
Браво !Сега може да се пусне и една анкета за момчетата и момичетата по колко пъти се подмиват на ден ... :o
По темата:
Винаги ще има спорове между двата пола едните обвиняват другите в дадени недостатъци,а всъщност факт е,че и от двата пола си има нефелни индивиди :-o Няма смисъл от нападки ,темата винаги ще е повод за дебати,спорове и всякакви излияния и всеки ще си защитава своята страна.Няма да се постигне консенсус,от друга страна поне който иска ще си начеша езика :)
Хайде със здраве :)

eXpl0d3
04-06-2009, 10:29
Сички сте мърлячи и боклуци....нема кво да си говориме иии да MAKEMELAUGH по 5-6 пъти на ден си я мия!

еми сланините ти са запотяват и е наложително :?

Crystaline
04-06-2009, 10:29
да и!?кво ше ми каеж :D :D

plmn
04-06-2009, 10:31
пълни глупости. жените с кво са по-различни. всичко е строго индивидуално.

Boyd
04-06-2009, 11:46
К'во значи нечистоплътен !? Смесица между куче и човек ли? Я почнете да ползвате думи, които знаете какво значат? Бащата е бил маймуна, а майката човек и се е получила смесица между двете?

Що не почнете да говорите и за чистокръвни!?

MeTaLfAn
04-06-2009, 12:28
или аз не разбрах или ти си няква клошарка кат си в центъра да кажем иии ти се допикае къде ше си измиеш п*****а бе ?!?! аз ако не съм си в нас ме е гнус от няквиии там ръждясали мивки

ако за тва ставаше въпрос мисля, че беше 7 или 8 "недостатък" ..... ако има 8 не запомних .... :D :D :D :D :D

DaNTeS
04-06-2009, 12:31
Ето това вече е супер комплексарщина! :D :D :D :D

Не вярвах, че можеш да паднеш чак толкова ниско с такава тема :razz:

Браво, мъжемразке!

Хайде, хващай първия полет за о. Лесбос! :-P :razz: :grin: :D

kolarova
04-06-2009, 14:22
това мисля аз за мъжете и исках да чуя други мнения,не ми беше това целта,а за любопитните на 20 съм имам приятел близо от 3 години и имах предвид че булшинството е такова,а не че са всички така
Съжалявам че не сте ме разбрали
Някой може да направи тима за жените,просто да се учим от грешките Дано тоя път сте ме разбрали правилно а за коментара на vista предпочитам да не коментирам той си се показа като селянче :?

plmn
04-06-2009, 14:31
това мисля аз за мъжете и исках да чуя други мнения,не ми беше това целта,а за любопитните на 20 съм имам приятел близо от 3 години и имах предвид че булшинството е такова,а не че са всички така
Съжалявам че не сте ме разбрали
Някой може да направи тима за жените,просто да се учим от грешките Дано тоя път сте ме разбрали правилно а за коментара на vista предпочитам да не коментирам той си се показа като селянче :?

по-добре сподели на приятеля си кво мислиш за мъжете. 3 години си го лъгала, стига толкова. :lol:

MakeMeLaugh
04-06-2009, 15:23
ХахАХахАХхАхахахахахХ


Crystaline, пий Нескуик за по-бърз разстеж :smt023

kolarova
04-06-2009, 15:34
Затворете темата!
Исках да разбера другите как мислят но явно няма да се разберем А ко обичате модераторите свършете си работата

stratega
04-06-2009, 15:35
1 много по големи комплексари от жените но не си признават
Разбира се


2 нечистоплътни-в повечето случаи
Не се къпя със седмици!!!


3 не споделят
Какво имам да кажа?

4 хвалят се за всяка придобивка особенно ако спят с някое момиче,то тогава цялото му село научава

Ми затова говорим


5 ако стане гаф казват не бях аз Mad

е да правя на ден по 10 дечица, за да има. Че отрицателната популация на българия--отрицателна........


6 мислят само за секс и сериозните връзки не са присъщи за тях-докато или по-точно ако евентуално някога порастнат

ТОЧНО



7 не могат да се влюбят както една жена
башшш
8 не си мият след тоалетна нито ръцете ните патката

Къпя са в месеца 1ж, па рацете 2ж



аре де пораснете.... да не живееш в някой "КАТУН"?

eXpl0d3
04-06-2009, 16:59
Затворете темата!
Исках да разбера другите как мислят но явно няма да се разберем А ко обичате модераторите свършете си работата

Видя ,че всички та наредиха нали е комплекс :razz:

bobi0194
04-06-2009, 17:06
Много ме дразнят такива тъпи комплексарски изказвания :x . Не разбирам защо трябва да се търсят косурите ни, а и защо слагаш всички под общ знаменател :o

XladyX
04-06-2009, 17:16
Ох, милата ми тя! Това че те харесват само такива мъже не е наш проблем :) :wink: По-добре върви си намери някой човек, а не маймуна вместо да ни се оплакваш :wink:

bloodyF
04-06-2009, 18:26
пълни глупости...хората по нагоре го казаха...това че ти не си попаднала на момчета не е причина да слагаш всички под общ знаменател... ;)
пък и к'во ..като си навънка и отидеш до 00 да не се подмиваш всеки път :? :? (да ме извинят тези ,които се хранят в момента :) )

MeTaLfAn
04-06-2009, 19:50
пълни глупости...хората по нагоре го казаха...това че ти не си попаднала на момчета не е причина да слагаш всички под общ знаменател... ;)
пък и к'во ..като си навънка и отидеш до 00 да не се подмиваш всеки път :? :? (да ме извинят тези ,които се хранят в момента :) )

точно и аз това казвам като е навън как ще се измие :x :x :x :x :-x :-x :-x :-x

JenataNaShefa
04-06-2009, 20:03
пълни глупости...хората по нагоре го казаха...това че ти не си попаднала на момчета не е причина да слагаш всички под общ знаменател... ;)
пък и к'во ..като си навънка и отидеш до 00 да не се подмиваш всеки път :? :? (да ме извинят тези ,които се хранят в момента :) )

точно и аз това казвам като е навън как ще се измие :x :x :x :x :-x :-x :-x :-x

Аз давам веднага отговора, може да се задоволи и с мокри кърпички :-|

xZotik
04-07-2009, 10:06
Както казаха повечето "всички под общ знаменател".Тва ,че ти си неква супер тъпа проста к*рва си е твой проблем.По такива "леки момичета" ходят само такива боклуци.Случайно вие момичетата да споделяте с нас?!Разбирам за некви лични чувства и ТН обаче представете си ,че едно момче се размекне пред момиче така... момичето кво ше си помисли .... заради тва момчетата не споделят... проблема е винаги в нас нали?били сме студени ходя с моето гадже от 8 месеца и половина (доказателство за дълготрайна връзка) и споделям всичко с нея и кво тя още ме мисли за студен паваж и за нея още не споделям сичко ,макар че знае неща за мен които най-добрия ми приятел не знае..така че просто търси други момчета.ти сигурно си от тея дето ходят по "лошите момчета" като те кефат такива свиквай с недостатъците. мен повечето познати ме имат за зубар ,но не съм зубар и мога да кажа ,че моята връзка се е задържала мн повече от тази/тези на лошите момченца...Опознай тези които мислиш за смотани .... от къде знаеш може той да се окаже перфектния за теб .... (извинявам се за лошия правопис и постоянното многоточие)

GreenFairy
04-07-2009, 13:47
Такааам, прочтох само първата страница и ми се прииска да ти кажа нещо. На 14 години ти нищо не си видяла от живота, не се обиждай, аз също не съм видяла много, нито пък съм много по-голяма от теб. Всичко това, което си написала в 1вия пост е много... изкривено. Поживей още да кажем... 20 години и тогава ако можеш да повториш същото с чиста съвест те признавам.

Освен това казваш, че мъжете са комплексари, е то всички хора са комплексари, едни повече, други по-малко... Но замисли се, ти не си ли комплексирана? Какво те накара да напишеш тази тема? Дали не искаш чрез нея да покажеш колко по-добри са жените от мъжете? Това не е ли комплексарщина?

SiSsKkAa
04-07-2009, 13:49
На моменти не съумяват да се държат мило
На моменти ни имат за своя даденост и забравят,че имаме нужда от хубава дума,от комплимент
и ппоследното,за което в момента се сещам,са мамините синчета,на които ако трябва да разчиташ да те защитят.....няма да се получи
а да и много трудно споделят понякога чувствата си и мислите си

plmn
04-07-2009, 13:50
Такааам, прочтох само първата страница и ми се прииска да ти кажа нещо. На 14 години ти нищо не си видяла от живота, не се обиждай, аз също не съм видяла много, нито пък съм много по-голяма от теб. Всичко това, което си написала в 1вия пост е много... изкривено. Поживей още да кажем... 20 години и тогава ако можеш да повториш същото с чиста съвест те признавам.

Освен това казваш, че мъжете са комплексари, е то всички хора са комплексари, едни повече, други по-малко... Но замисли се, ти не си ли комплексирана? Какво те накара да напишеш тази тема? Дали не искаш чрез нея да покажеш колко по-добри са жените от мъжете? Това не е ли комплексарщина?

+324325

rapara94
04-07-2009, 13:57
Не съм съгласен за някои неща има си такива момчета , но има и свестни.Ти от къде знаеш че не си мият патките и ръцете след тоалетна?Може и такива да има ама тва е гадно...
:-P :-P :-D

zlobata
04-07-2009, 14:00
Абе вие друга работа освен избиване на комплекси, нямате ли си?

kolarova
04-07-2009, 14:47
смених темата,сега нека мъжете кажат за жените,а жените за мъжете

A_Loving_Girl
04-07-2009, 18:16
не исках да кажа че по-голямата част са такива еми мила те че не стават не стават ама ииии патките им вече не са като едно време :razz: бъзикам се ама има вече вибратори тай че сме спасени :-P
Кои са недостатъците на мъжете <-- а това кой го каза??леле ти да не си на 14 бе???Пускаш тема която вчера пусна шокото а сега и си противоречиш :shock: :shock: :shock:

хей не обиждай възрастта
аз съм на 14 и кво :)

иначе по темата половината мъже са такива, а другата не

Като пораснеш ,още някоя друга годинка ще си по компетентна ..че да казваш кой какъв е ....не искам да се заяждам ,но това си е самата истина 8)

Mirelchetoo14
04-07-2009, 20:06
АБСОЛЮТНО отричам възможността, тийнеджърка да може да каже каквото и да било за недостатъците на МЪЖЕТЕ. Та тя едва ли може обективно да изреди недостатъците на момчетата, с които е била, ако изобщо е била истински, та какво остава да го прави за целия пол... :?
Знам, че сега ще тръгнете да се защитавате и да обяснавате как сте по-зрели от масата на тези години, но повярвайте ми, зрели сте дотолкова, доколкото е възможно за тези години. А тази "зрелост" хич не е достатъчна да обсъждате няколкото милиарда мъжки или женски индивида по Земята вкупом. Това може да си го позволи човек на 40, но и при него няма гаранция, че ще има достатъчно опит...
Можем да изтъкваме само недостатъците на хората, които познаваме, на конкретни такива, защото обобщението за самия пол хич не е лесно и си е загадка за всеки един от нас независимо психологията и хилядите женски и мъжки списания.
Без лоши чувства, но има време, в което ще може да разсъждаваме по такива теми и то не е сега. Аз също не съм много голяма, даже никак, но и затова се старая да не правя обобщителни изказвания...

JenataNaShefa
04-07-2009, 23:40
АБСОЛЮТНО отричам възможността, тийнеджърка да може да каже каквото и да било за недостатъците на МЪЖЕТЕ. Та тя едва ли може обективно да изреди недостатъците на момчетата, с които е била, ако изобщо е била истински, та какво остава да го прави за целия пол... :?
Знам, че сега ще тръгнете да се защитавате и да обяснавате как сте по-зрели от масата на тези години, но повярвайте ми, зрели сте дотолкова, доколкото е възможно за тези години. А тази "зрелост" хич не е достатъчна да обсъждате няколкото милиарда мъжки или женски индивида по Земята вкупом. Това може да си го позволи човек на 40, но и при него няма гаранция, че ще има достатъчно опит...
Можем да изтъкваме само недостатъците на хората, които познаваме, на конкретни такива, защото обобщението за самия пол хич не е лесно и си е загадка за всеки един от нас независимо психологията и хилядите женски и мъжки списания.
Без лоши чувства, но има време, в което ще може да разсъждаваме по такива теми и то не е сега. Аз също не съм много голяма, даже никак, но и затова се старая да не правя обобщителни изказвания...

Ами да така е... едва ли има човек, който може да говори глобално, но в крайна сметка всеки има право на мнение, което малко или много е изградено на базата на опита му :)

stratega
04-08-2009, 00:01
Аз опит нямам. Също нямам обективно мнение по нещата....


п.с горния пост не го бройте ;D

rapara94
04-08-2009, 08:36
АБСОЛЮТНО отричам възможността, тийнеджърка да може да каже каквото и да било за недостатъците на МЪЖЕТЕ. Та тя едва ли може обективно да изреди недостатъците на момчетата, с които е била, ако изобщо е била истински, та какво остава да го прави за целия пол... :?
Знам, че сега ще тръгнете да се защитавате и да обяснавате как сте по-зрели от масата на тези години, но повярвайте ми, зрели сте дотолкова, доколкото е възможно за тези години. А тази "зрелост" хич не е достатъчна да обсъждате няколкото милиарда мъжки или женски индивида по Земята вкупом. Това може да си го позволи човек на 40, но и при него няма гаранция, че ще има достатъчно опит...
Можем да изтъкваме само недостатъците на хората, които познаваме, на конкретни такива, защото обобщението за самия пол хич не е лесно и си е загадка за всеки един от нас независимо психологията и хилядите женски и мъжки списания.
Без лоши чувства, но има време, в което ще може да разсъждаваме по такива теми и то не е сега. Аз също не съм много голяма, даже никак, но и затова се старая да не правя обобщителни изказвания...
Напълно съм съгласен с теб :) :)