PDA

View Full Version : Проблем с Родителите



axxonbg
04-06-2009, 07:09
Здравеите, не знам какво да правя! Имам приятелка от 2 месеца и искам да я водя в къщи (да слушаме музика,гледаме филми),но нащте ,по-точно майка ми нещо не е съгласна.Ке знам какво да правя ,ако имате някакви идеи споделете!

Gary
04-06-2009, 07:19
Поговори с майка си защо не е съгласна. Моята също откачаше, като срещнеше бившата ми из къщи, а сега си живеем задружно с настоящата ми приятелка и нашите. Е, вярно, че и годините са ни повече, ма знам ли...Поговорете първо, по възможност спокойно;)

alphaz
04-06-2009, 07:21
ами обясни и какво ще правите и че си сериозен трябва да ти има доверие :) ако трябва и се подмазвай няколко дни като и помагаш за нещо например . Успех 8)

gabsit000
04-06-2009, 07:34
попринцип трябва да поговирш с майка ти на тая тема...ако не става.. викай гаджето когато няма никой у вас .. ;)

witchblade
04-06-2009, 07:42
Поговори с майка ти,пък ако нищо не вдява и си стой на своето, поговори с баща ти, обясни му как се чувстваш и че искаш да ги запознаеш с приятелката ти.Според мене той най-добре ще те разбере и ще ти влезе в положението, нали все пак и те през това са минали?! :) Накарай го да поговори с майка ти и дано успее да я клони... Успех :P

axxonbg
04-06-2009, 07:59
Мерси за съветите!
В нас рядко няма никои :( ,а да говоря с баща ми не е мн добро решение .Все едно говоря с пън :-D

xplay
04-06-2009, 08:16
Майка ми е същата, спокойно :) Просто я е било страх да не направим нещо, което не е за нашата възраст, както тя се изрази. :)

curka87
04-06-2009, 08:46
А ако не е тайна на колко години сте ти и приятелката ти?
Не се обиждай, но ако сте още "малки" според майка ти.....е нормално да се тревожи.
Опитай да й обясниш, че няма да правите нищо лошо и, че тя също ще е там когато приятелката ти дойде и т.н. Един вид ще сте й под око.

Lysit0
04-06-2009, 09:02
Ми поговори с майка си.Кажи и,че няма да правите нищо.......само ще гледате филми и ще слушате музика.Трябва да има причина,за да не дава майка ти.Ти не и казвай само : '' мамо айдеде нека тя дойде у нас'' , ами седни и и обясни и си поговрете питай я защо не иска.

FlashMX
04-06-2009, 09:08
Здравеите, не знам какво да правя! Имам приятелка от 2 месеца и искам да я водя в къщи (да слушаме музика,гледаме филми),но нащте ,по-точно майка ми нещо не е съгласна.Ке знам какво да правя ,ако имате някакви идеи споделете!

На колко сте?

axxonbg
04-06-2009, 09:18
az s1m na 16 (oktomvri pravq 17 ),a tq na 15

FlashMX
04-06-2009, 09:46
az s1m na 16 (oktomvri pravq 17 ),a tq na 15

Ами има за какво да се притеснява майка ти.. Просто й обясни че искате да гледате филм да си говорите .. Нищо повече .. Мисля че ако си поговорите сериозно тя ще разбере.

ThisIsMe
04-06-2009, 10:20
НЕ сте ли още малки за такива срещи у вас?
Толкова ли няма къде другаде да отидете-разходка,кино,дискотека,ка ене?защо у вас?
Според мен връзката ви трябва да е доста сериозна ,за да си позволиш да водиш момиче у вас.Майкати е права.Не избързвай!

soul1199
04-06-2009, 10:51
говори с майка си,питай я,защо е против!

p3tinc3t0
04-06-2009, 19:47
НЕ сте ли още малки за такива срещи у вас?
Толкова ли няма къде другаде да отидете-разходка,кино,дискотека,ка ене?защо у вас?
Според мен връзката ви трябва да е доста сериозна ,за да си позволиш да водиш момиче у вас.Майкати е права.Не избързвай!

+1

sladur4etyYy
04-06-2009, 19:54
НЕ сте ли още малки за такива срещи у вас?
Толкова ли няма къде другаде да отидете-разходка,кино,дискотека,ка ене?защо у вас?
Според мен връзката ви трябва да е доста сериозна ,за да си позволиш да водиш момиче у вас.Майкати е права.Не избързвай!

бе ти пък ги изкара все едно коооооооой знае какво ще правят, като идат у тях :lol: а и дори да искат да правят нещо повече от тва да гледат филми, забраната на майката хич няма да ги спре. ха.
към автора: поговори сериозно с майка си, а ако не стане, се обърни към баща си. все пак не си на 10, че да ти ''забранява'' да си водиш гаджето у вас. а и тя не е ли любопитна да се запознаят? странна майка... :D

FiRe_LaDy
04-06-2009, 20:06
На бившия ми майка му дори питаше за мен,ако не ме видеше 1 седмица у тях дори за минутка.Нямаше търпение да се запознае с мен. :D А сега излизам с едно момче само като приятели и нашите разбраха,но явно си мислеха,че има нещо по-сериозно между нас,а го мразят още от преди (е имат си основателна причина) ... и се карахме жестоко :D Но според мен не мисля,че майка ти ще има нещо против да я заведеш у вас,без да има основателна причина.Седни и поговори с нея.Обясни и защо искаш да дойде у вас,кажи и,че искаш да ги запознаеш.А ако ти изтъкне наистина основателна причина ... дано успееш да измислиш как да замажеш положението и да я убедиш,ако не си съгласен с нея :-D Успех

Raliii
04-07-2009, 22:14
Zdravei! az bih te posavetvala da pogovori6 s va6te po specialno s maikati koqto protestira obqsni i kak sedqt ne6ata mejdy vas dvamata s tvoita priqtelka ce darji6 na neq ce nqma lo6o da q pokani6 za6toto v dne6no vreme mnogo go pravqt popitai q kakvi sa i dovodite za da misli taka ybedi q po nqkav nacin obqsni i kak sedqqt ne6tata ce se pak ne q vikas za ne6to intimno ami kato za nacalo da pravite normalnite teen ne6ta nqma osnovanie da ne ti razre6ava po nqkoi put roditelite sa mn stranni obicame gi no cesto ne mojem da gi razberem zabranavqt ni ne6ta koito sa savsem bezobidno no da ne zabravqme ce dokato sme zavisimi ot tqh trqbva da stiskame zabi i da gi sly6ame te ni govorqt za dobro za6toto se pretisnqvat ako ne ti razre6i gore glavata 6te mine vreme dokaji i ce ne e prava no v nikakv sly4ai ne vdigaite skandali i ne i se nalagai maikite ne obicat taka taka samo 6te ti napravi o6te po seceno imai tarpenie i si4ko 6te si doide na mqstoto ne e tolkova vajno da ste dvamata y vas ima i dr ne6ta za pravene nqma znacenie kade nali si s neq dali y vas ili nqkade drygade ne e vajno eee yspeh ot men dano ti razre6at :) caaao dano sam bila polezna po nqkav nacin

nebrejnata
04-08-2009, 01:44
ЗДУХАН СИ И ТИ И МАИКА ТИ :razz:

Lekov
04-08-2009, 16:54
леле аз съм на 19 почти и оща не съм си водил мадама вкъщи не че ми се свиди да доиде някой но досега не съм имал толкова сериозна връзка за да я доведа вкъщи пък и никоя не е искала :D но ти поговори с майка ти обясни и подмайи се купи и нещо подаръче така помогни и малко в домакинската работа и тя ще омекне и работата е готова

evelinka1122
04-08-2009, 17:02
поговорете пак с майка си, хвани я в добро настроение :) ако не стане има и други места където да се виждате с твоята приятелка... :) малко ли кафета има... градинки... :)

nebrejnata
04-08-2009, 17:53
в тях що не ходите 8)

Hilary_
04-08-2009, 18:22
Ми например...отиваш и я питаш защо не е съгласна?! Сложно ли е...?! :?

anyfany2
04-09-2009, 08:50
Поговори с майка ти,вярвам,че ще те разбере. Все пак и тя е била на твоята възраст. Поговори и с татко ти и ако те разбере,ще повлияе до някаква степен и на майка ти. 8) Поне при моите става така.

magitu1
04-09-2009, 20:06
Мойто (вече бивше) гадже ме запозна с техните след 1мес. и половина някъде след като тръгнахме, а в тях ме заведе пак някъде след месец и нещо.А пък ти щом си на 17 не виждам смисъл майка ти да се притеснява, освен ако ти няма доверие и си мисли че ще направите "ФАЛ"- сещаш се за какво намеквам.Айде УСПЕХ!!!

ysmiFchiCa
04-09-2009, 20:12
1.Отиди при майка ти
2.Попитай я без увъртания,защо не ти дава да доведеш приятелката си вкъщи.
3.Убеди я,че няма да правите нищо по-различно от това да си говорите,да гледате филм,да ядете пуканки...
8)

GossipGirl89
04-09-2009, 20:25
Нормално да се притеснява, всички родители са такива :)
Пробвай да говориш с нея и да й обесниш, че няистина няма да правите нищо друго освен да гледате филм и да си лафите... Ако иска даже да ви навестява от време на време в стаята :D
Ако не другият вариант е да не ходите у вас. Ако толкова ви се гледа филм идете на кино :)

BlindedAngel
04-09-2009, 20:28
Майка ти ще те ревнува...Сигурно иска да си лошото й момченце :P