PDA

View Full Version : Обезкосмяване по интимните части



t1n4e7o
04-06-2009, 08:05
Споделете как се обезкосмявате. Искам да намеря някакъв хубав начин с изключение на кола- малката( шубе ме е 8-) ), с които да има дълготраен ефект и да не остава нищо.... :)

gabi_94
04-06-2009, 08:48
ами аз лично действам със самобръсначката, щото ме е страх от кола маскат, мн жестоко ми се вижда. Иначе мисля като порасна още няколко години да си направя лазерна епилация. Предполагам знаеш че от няколко такива процедути космите изчезват за дълго време, но е много скъпо. Между другото има мнооого такива теми.

vellvet
04-06-2009, 08:48
само кола маска и то при козметик няма друг дълготраен начин... става за не повече от 10 мин :) вярно че малко боли но с всеки следващ път болката намалява ;)

Primavera
04-06-2009, 09:21
Здравейте, значи аз уча за естетичка но не в БГ...та тук най добре и според мен и не е и толкова болезнено е обезкосмяването с восък...само нз дали у БГ това се прилага...не съм чувла но може да поразпиташ...освен това след кола маската кожата остава доста суха а с восъка дори се хидратира....метода не е труден просто се загрява восъка не мн да стане гъст като мед(Не се загрява диерктно на котлона а по скоро слагаш съда в който е восъка в друг съд пълен с вода,която загряваш)...нанася се с шпатула...истива бързо и после отлепяш...има и друга техника но не мога да я обясна с думи ...но лично мога да кажа че с восък се получава перфектно...трайно и се отразява добре на кожата(пробвала съм го на краката си и подмишниците,за тригълника съм го правила но не върху себе си)ефект има
:-)

Primavera
04-06-2009, 09:37
Между др. порових се в нета за да намеря клипче колкото да се предобие представа. Разликата на обезкосмяването на триъгълника с тази техника е че когато нансяш с шпатулата всеедно рисуваш 8ца и не по много :-)

http://www.youtube.com/watch?v=p-ynw6e_Stk&NR=1

t1n4e7o
04-06-2009, 10:06
Здравейте, значи аз уча за естетичка но не в БГ...та тук най добре и според мен и не е и толкова болезнено е обезкосмяването с восък...само нз дали у БГ това се прилага...не съм чувла но може да поразпиташ...освен това след кола маската кожата остава доста суха а с восъка дори се хидратира....метода не е труден просто се загрява восъка не мн да стане гъст като мед(Не се загрява диерктно на котлона а по скоро слагаш съда в който е восъка в друг съд пълен с вода,която загряваш)...нанася се с шпатула...истива бързо и после отлепяш...има и друга техника но не мога да я обясна с думи ...но лично мога да кажа че с восък се получава перфектно...трайно и се отразява добре на кожата(пробвала съм го на краката си и подмишниците,за тригълника съм го правила но не върху себе си)ефект има
:-)

а от къде може да се намери такъв восък :-) :) :)

Primavera
04-06-2009, 10:19
Ами пак казвам че нз у БГ дали се е употребявало точно за тази цел...но може да попиташ в аптеките...малко ме съмнява да го има в козметичен magazin, но пробвай, макара че според мен по вероятно е да го има в някоя аптека.Успех!
:)

mili4koto85
04-28-2009, 18:45
някой намерил ли е такъв восък в Пловдив

gia_sena_mono
04-28-2009, 18:59
Доста ме заинтригува.Ако някой разбере нещо повече или каже къде има такъв восък да сподели.