PDA

View Full Version : Продавам геймърско ПиСи предишно поколение 320 лв



dantemp
04-06-2009, 09:31
Дъно Asus A8N-E - Няма DDR2 или повечем ама има 4 слота за Рам и възможност за двуядрен процесор
Мисля че още е в гаранция (купен от Мост компютерс), и ако не се лъжа има още една година, ако изникне някъв проблем с него няма проблем да се отиде с него там и да се изкара гаранцията

Процесор AMD Athlon64 3200+ @2.0 GhZ + допълнително охлаждане. Предполагам че може да се клокне, ама аз не обичам да се занимавам с такива неща. Гаранцията е била забележително кратка и й изтекла преди близо година, ама процесора специално не ми е правил никви проблеми. Все пак дъното дава възможност за двуядрен така че няма да е лошо да се ъпгрейдне с един такъв, та цялата конфигурация съвсем спокойно да поема новичките игри.

Video HD4670 - Memory 1GB. - 1 година гаранция. Картата е тествана само дали работи и си работи. Не знам какъв й е капацитета. Замениха ми я за предишната която сдаде багажа докато беше в гаранция. Тая е 2 пъти по скъпа и общо взето е най хубавата част на конфигурацията.

RAM - DDR400 - 2x1GB Kingmax - още 2-3 години гаранция към JarComputers.

HardDrive - 160GB Hitachi - също изтекла гаранция. Малко трака като не е на тамън и по някога не стартира от първия път, ама от там нататъка е пушка. Все пак специално за него съм броил минимално пари.

CD писачка + DVD Rom. Освен дънската Лан Карта има и допълнителна външна.

Захранването е Fotron 400W

Кутията е под всякаква критика. Страничните стени са безвъзрватно загубени, за Старт бутон се ползва копчето за ресет, тъй като оригиналния старт бутон се счупи. Нея изобщо не съм я смятал в цената. Важното е все пак че има 8 USB port-а mosking.gif

Цена 320лв!!!
От София съм, няма проблем за куриер. Ако сте от Бургас даже няма да се наложи и куриер.


Skype - dante_mp