PDA

View Full Version : Въпрос относно талия



Bianca
04-06-2009, 10:31
Здравейте. Имам един въпрос. Малко ще ми е трудно да ви обясня какво точно имам предвид, но ще се опитам. Възможно ли е да намаля не само обиколката на корема си, ами и въобще на талията? Талията ми е ето така: | | (примерно), а да стане ето така: ) (. Дано ме разбрахте. Чудно ми е дали ще може да стане, защото това моето не е така заради мазнини или сланини, а самата форма е такава. Една приятелка ми каза, че това е невъзможно, защото това си е самата форма. Аз обаче искам! 8-) Със спорт, упражнения в домашни условия и диета дали ще стане? :(

xAddicteDx
04-06-2009, 10:37
Оф и аз съм така :( :( Дано да може да се оправи някак си, че е много гадно.Айде пишете, ако знаете, щото и аз искам да разбрера. :(

MissCoFFeTearOfl
04-06-2009, 10:49
Моето мнение е че не може , понеже това си е самата структура ... поне според мен ...

Undying
04-06-2009, 10:53
И аз не мисля че е възможно по естествен начин, остава пластична хирургия....

pinki
04-06-2009, 10:57
ами нз до колко е вярно, но някой ми беше казал, че едно упражнения спомага за оформянето на талията :) заставате изправени, леко разкрачкате краката,слагате ръцете на талията (хващате се) и започвате напред - назад - ляво - дясно, и после се върите :P не вярвам някой да е разбрал де ама се надявам, че добихте някаква представа :-D а в нета намерих това: Упражнение за талията
Седнете на петите си. Протегнете ръцете си нагоре и ги кръстосайте над главата. Гърбът е изправен.
Повдигнете тялото на няколко сантиметра от петите и започнете да описвате кръгове с таза.
20 пъти в едната и в другата посока.
Главата, раменете и гръбначният стълб трябва да са на една линия.
Въртете обръч около талията.
Изпълнете упражнението в три серии по двадесет завъртания. ( от този сайт: http://dieti.rozali.com/fitnes-polezno/p171.html )

Mihailova
04-06-2009, 12:08
Не , не може. Колкото искате упражнения правете , няма да промените това , което природата е направила. Женската структура попринцип е ) ( , а мъжката | |, но се случва да има и изключения за жалост.

Seducti0n
04-06-2009, 12:35
Такава ти е структурата, тоест специално талията не мисля, че има начин чрез който да си я моделираш /образно казано/,
но нищо не ти пречи да си вземеш един обръч и така по меджу другото да си го въртиш.
Аз лично много обичам.(:

Axel_f
04-06-2009, 12:40
^ Да, така е. Упражненията ще помогнат за стягане и оформяне на мускули. Евентуално може да пробваш повечко кардио (бягане, степер и тн.) Знам, че те са за сваляне на коремче и за отслабване като цяло :-o

Carmen_Kass
04-06-2009, 14:17
взимаш по 1 бутилка вода (или някакви други леки тежести)във всяка ръка,заставаш леко с разтворени крака и започваш да се клатушкаш наляво и надясно,този метод при мене имаше ефект

http://prikachi.com/users/toni_boiadjieva%20/94a.jpg

Blab
04-06-2009, 14:21
^хах, много сладка картинка:Д

по темата - тц, мъжка структура.)

Primavera
04-06-2009, 15:02
Сруктурата.....преди мн вр бях чела какви са видовете при жената и така като чета ти май с кюнец....не се убиjдай...това си е природа..спомням си още 1 вид казва се пясъчен часовник...разбираш ме нали....това за талията си e така и според мен systho не може6 ти да го промениш....пак се изв ако съм те убидила но точно кюнец се казва6е твоя случай...не се тормози радвай се на фигурата си и това че си жена!
:-)

Hysteric_Bitch
04-06-2009, 15:10
Koрсет!?

Sissy90
04-06-2009, 17:57
Аз съм чувала, че с въртене на обръч може да се пооправят що-годе нещата - гледах "Училище за модели" на "Огледала" (не знам дали още го има това нещо, от година не съм го гледала сигурно) и едно от момичетата беше така - почти без талия. Журито я посъветваха да върти обръч.

lolipop1
04-06-2009, 17:59
мда за съжаление няма как да промениш структурата си с каквито и упражнения да се захващаш .. според мен са глупости .. нз лично мнение .. можеби се сещам за 2 варианта .. единия е както казаха по горе със намесата на пластичен хирург .. но едва ли ще прибегнеш до тези мерки .. другото което е в твоя полза .. значи аз не знам на колко си години .. но ако си по малка е възможно още да не си развила женствените си черти ... може с времето да се оправиш .. освен това гърдите оказват влияние .. те визуално разширяват горната част от тялото ии към талията изглежда по тясна .. това е което се сещам ..

Civilizationruller
04-06-2009, 18:33
Koрсет!?

shell
04-06-2009, 18:37
Ако природно талията ти е с такава форма няма как да я направиш така-) ( :( Но все пак това не е най-важното :) не му отдавай толкова внимание

Irenchety
04-06-2009, 18:38
на колко си години?
може и в пубертета да ти се разшири талията, но по вероятно е от гените :?

Bianca
04-06-2009, 19:29
Стига бе, хорааа! 8-) Вие ме изкарахте някаква... Казах "ПРИМЕРНО". Иначе не съм така, просто искам да ми е още по-извито, баси. Ето, вижте за какво става въпрос:
http://prikachi.com/users/bian4ica/160L.jpg
Кажете ми честно, мъжка ли ми е структурата? :( :( Това е моя снимка.

Mihailova
04-06-2009, 19:31
Да , но в това няма нищо лошо и тревожно. Да не пускам моя , да видиш каква ми е талията .. да припаднеш ..

Irenchety
04-06-2009, 19:32
Стига, бе хорааа! 8-) Вие ме изкарахте някаква... Казах "ПРИМЕРНО". Иначе не съм така, просто искам да ми е още по-извито, баси. Ето, вижте за какво става въпрос:
http://prikachi.com/users/bian4ica/160L.jpg
Кажете ми честно, мъжка ли ми е структурата? :( :( Това е моя снимка.
Боже, Боже как ще ти е мъжка талията бе, ти нещо се заблуждаваш, просто може би защото си по малка, или ниска абе всичко е структура

Bianca
04-06-2009, 19:33
Не съм ниска.

Giva
04-06-2009, 19:36
Не ти е мъжка талията :wink: но не смятам че има как да си промениш структурата :(

Primavera
04-06-2009, 19:55
Бе момиче виж каква хубава талия имаш...как ти хрумна?! :-)

shell
04-06-2009, 19:59
Бе момиче виж каква хубава талия имаш...как ти хрумна?! :-) \:D/ изобщо не се притеснявай много си е добре,а и след пубертета ,като се оформиш окончантелно ,ще ти стане още по хубава.

Bianca
04-06-2009, 20:00
Ми, има някои мацки, които са със суууупер фината талия. 8-) Много им завиждам.
Абе, не ми пука много-много, само да не излезе, че съм с мъжка структура. хD

Sensuality
04-06-2009, 20:03
Аа добре ти е талията,недей я пипа :D

Seducti0n
04-06-2009, 20:09
:-o пффф глупости
не ти е мъжка структурата, просто талията ти не е ясно изразена, но това не я прави неженствена или там за каквото прилагателно се сетиш

Bianca
04-06-2009, 20:17
Мм, мерси за отговорите.

Civilizationruller
04-06-2009, 20:38
Да , но в това няма нищо лошо и тревожно. Да не пускам моя , да видиш каква ми е талията .. да припаднеш ..
нещо немога да заспя поне да припадна та ше си почина малко

Mihailova
04-06-2009, 20:40
Civilizationruller :lol:
Викаш поне да се посмеем малко на мой гръб :lol: