PDA

View Full Version : Проблем



Amateur
04-06-2009, 11:49
Хора преди няколко дни с приятелката ми правихме секс,но като го правехме на задна прашка натиснах малко повече и я заболя но все пак продължихме.Днес правихме и като си извадих п....а от в......а и имаше някаква бяла течност по него по скоро като сметана гъстичка.Имаше и по нея вътре в смисъл от нея е .Някои знае ли на какво може да се дължи това?Че сме много притеснени?

Boyd
04-06-2009, 11:56
И ти правиш секс !? Според теб тя от какво се подмокря? Не мислиш ли, че е благодарение точно на тази течност?

Получава се по-гъста когато е прекалено голяма възбудата. Чел съм някъде или съм чул също, че това може и да е вид инфекция. Нека момичетата ти кажат със сигурност.

Amateur
04-06-2009, 11:57
Друг път не е имало или ако е имало е била по светла и малко,не съм имал по члена а днес беше много и то беше като сметана :S

Boyd
04-06-2009, 11:59
И при мен се е случвало. При това доста често. Но пак ти казвам не е нищо лошо. Нека все пак се изкаже и женската част, за да ти стане по-ясно.

TheBeliever
04-06-2009, 13:39
Нарича се цервикална слуз, или още вагинална течност. През повечето време е прозрачна. При овулация е по-гъста и бяла. Понякога се случва да е бяла и при по-голяма възбуда (както каза Boyd). Напълно нормално е. При наличие на инфекция течността е повече, много гъста и с неприятен мирис.
А моят въпрос е: Защо правите секс като нямате елементарна сексуална култура? И добре, ти си момче, може да не си толкова запознат. Защо не я попита? Или може би и тя не знае? :?

alex4e_15
04-10-2009, 18:05
и аз като момиче ще ти кажа :) всички досега са абсолютно прави.Най-вероятно е от възбудата,но след като каза толкова гъста чак като сметана нещо ме съмнява,но всичко е индивидуално.Нормално е да се изплашиш,но е много важно от колко време имаш сексуален живот с даденото момиче.Ако вие е било 1ви 2 ри или там някъде нормално е досега да не си забелязал толкова гъста течност просто защото тя не е била свикнала с теб. :)

clever
04-10-2009, 18:44
Може да е и бяло течение... предложи на момичето да се консултира с лекар :wink: