PDA

View Full Version : Не мога и не мога



nqkafsi_tam
04-06-2009, 10:50
Има едно момиче, към което имам много силни чувства в продължение на близо 2 години и малко повече, преди 8 месеца и го казах, но тя нямаше чувства към мен и нищо не стана, въпросът, е че немога да я преоделея просто немога, ден след ден разбирам, че тя е още по-добра отколкото съм си мислил... и някой път като я сънувам и на другия ден просто откачам, чудя се какво да направя, как да се променя за да я впечетля, какво да направя и т.н. пробвах и с други момичета да излизам, но само ми напомня колко по-добра от тях е тя... и по-красива и общо взето само ей такива работи, общо взето незнам обсебен ли съм какъв съм, но т'ва си е един сериозен проблем за едно 16 годишно момче ..... Помогнете...

Transporter
04-06-2009, 10:56
Ами опитай още веднъж да я поканиш да излезете... и бъди себе си...не се притеснявай от нищо и дай всичко от себе си! Ако стане стане ...ако не кажи си "До тук бях!" и я забрави. Излизай повече с приятели с приятелки ... търси си забавления и се опитвай да не мислиш за нея. Ще я забравиш! ;]

ThisIsMe
04-06-2009, 10:57
Щом до сега не е станало не мисли ,че ще стане.Ти сапунки не си ли гледал? Как ,когато един мъж иска да е с жена,която не го обича как накрая всичко рухва.Откажи се от нея,защото се превръщаш неусетно в маняк.Намери си по-добро момиче и не мисли,че няма други като нея.Няма незаменими хора!

soul1199
04-06-2009, 11:00
щом ти е казала,ме няма да се получи,не продължавай!по-добре си намери друга,може да отнеме време,но постепенно ще я забравиш

dimitar_ak
04-06-2009, 11:02
Ако има шанс я покани да излезете, ако не спри да се самонавиваш. Пълно е с момичета

curka87
04-06-2009, 11:03
Като за начало спри да си мислиш, че тя е най-добрата и да си затваряш очите за останалите момичета. След това спри да се самонавиваш и се опитай да приемеш, че с нея нищо няма да излезе. Никой не може да заповядва на сърцето си и след акто тя веднъж те е отрязала.....няма смисъл.Така само ще те боли повече.
Ти си само на 16.....забавлявай се. Не се депресирай и когато срещнеш някое момиче не се опитвай да откриеш в нея момичето, което харесваш, а пробвай да откриеш нещо ново, коевто да те заинтригува...нещо различно.

Maexxna
04-06-2009, 11:30
И аз сега имам то4но същия проблем.Но не е чак толкова лесно да забравиш човек ,които толкова много обичаш( да не кажа че е почти невъзможно).От личен опит знам че спрете въобще да поддъражате връзка тогава вече има малак шанс да се забрви.Успех.

dimitar_ak
04-06-2009, 12:12
Хайде да се разберем. Това не е обичане, защото между тях още нищо не се е случило. Това е увлечение, което се продолява много лесно с малко воля или с увличане по друг човек.

Gary
04-06-2009, 12:23
Както е казал Дизраели: "Цялата магия на първата любов се състои в това, че все още не знаеш, че след нея ще има втора.“. Явно нещата между вас не са потръгнали, тъй че просто потърси любовта другаде;)

nqkafsi_tam
04-06-2009, 18:23
Смисъл такъв исках да ви кажа, че въпреки, че разбрах, че нищо няма да стане, мойте чувства към нея са същите, разбирате ли ако ме помоли за нещо, каквото и да е просто не се сещам за нещо, което мога да и откажа?!? Независимо от всичко... аз още преди да й кажа за чувствата си знаех, че това ще ми навреди, не че беше грешка, но ако не и бях казал може би щях да го забравя много по-лесно "Живота си ще преобърна на нея гръб няма да обърна.", въпроса обаче не е че аз бих направил всичко за нея, а че тя не иска нищо от мен ...
Честно казано последно време съм на мнение, че ако я бях напсувал, щях да имам по-голям успех.... вместо да изливам чувствата си ... боже как звучи само ...

nqkafsi_tam
04-06-2009, 19:09
:? :? :?

BaiToq
04-06-2009, 19:12
Съсечи я с мотиката.

woshata
04-06-2009, 19:18
Хормоните те тресат .
И мисля че би се отнесъл от мислите си към нея .. ако за момент отвориш учебника и погледнеш основните правила на българската граматика ..
НЕ МОГА ... оф :booooomb:

HanopkaH
04-06-2009, 19:28
Квото и да си прочел по-горе, запомни, че няма невъзможни неща :)

smiLe49
04-06-2009, 19:32
Аз също имам такъв проблем...само дето в случея аз съм момичето...

И погледнато от наша страна е много досадно и гадно да насилваш нещата...Виж дали ще имаш някакъв шанс и някакъв смисъл да я поканиш да излезете пак.Ако има давай,но остави нещата сами да станат.Ако има нещо и тя ще го почуства и ще го пожелае.Недей да насилваш нещата.От личен опит ти казвам.Не е приятно за никой.И не мисли,че винаги и на нас ни е лесно.Никой не си избира кой да харесва,нали знаеш... ;-)
Колкото до "манията",ако мога така да го нарека...Не знам как ди ти помогна.Както не знам как да помогна и на момчето което мен ме харесва по същия начин като теб от 1 година.И аз съм била така,но чувствата сами изчезнаха за няколко месеца.При теб явно не е така...Опитай се да се занимаваш с други неща и да си запълваш времето максимално за да не мислиш постоянно за това и да се измъчваш.Само си съсипваш младините с ядове....

nqkafsi_tam
04-06-2009, 20:07
i takaa? den sled den minava az sam si sy6tiq ? moje bi nemoga da se promenq ? moje bi ne trqbva?

nqkafsi_tam
04-06-2009, 20:46
vsqka6 predi 8 meseca sko4ih i vse o6te padam, napravo propadam

nqkafsi_tam
04-06-2009, 21:05
za kvo da se praq na nqkoi koito ne sam puka mi da priznavam si , tva 4e na neq ne i puka za men e izcqlo nein problem 6tom tq moje da jivee s tova zna4i i az moga ! .... precakan sam da :)

cinderella_gugutka
04-06-2009, 21:08
"който не ме оценява не ме заслужава"
замисли се над това

VinDiesel
04-06-2009, 21:11
Времето лекува пич има и други не е единствена

nqkafsi_tam
04-06-2009, 21:37
tova mi e problema, 4e qsno razbrah, 4e ne i puka za men, no na men mi puka za neq po dosta pri4ini, koito az si znam. Kakvo sledva da napravq ... nali istinskite priqteli nikoga ne si obry6tat gryb... neznam i az prosto 6te byda sebe si i 6te prodylja da vqrvam v sebe si ... az nikoga ne sam gubil vqra v horata i v sebe si, kakto i i bog dano toi mi pomogne

mitkom89
04-06-2009, 21:40
Това може да бъде твоето момиче мечта... просто трябва да продължиш напред... няма лошо всеки да има мацка мечта :)

Hilary_
04-07-2009, 10:49
Ехх да имаше повече такива като тебе... :wink: Амм мисля че колкото и кофти да звучи щом те е резнала веднъж няма да стане.. остави я... може пък да разбере какво и липсва... :wink:

nqkafsi_tam
04-07-2009, 21:03
neznam no dneska q vidqh neznam tq ne me li vidq ili se naprai 4e ne me e vidqla kakto vinagi nito zdrasti nito 4ao no sig ne me e vidqla de ;D i 4estno kazano neznam i az moje bi taka e po-dobre nqka nqma ni6to, neka byde prosto ti6ina i neka kogato tq iska da govori s men da govori az ve4e go napravih... i prosto 6te 4akam tozi den...

cinderella_gugutka
04-07-2009, 22:07
neznam no dneska q vidqh neznam tq ne me li vidq ili se naprai 4e ne me e vidqla kakto vinagi nito zdrasti nito 4ao no sig ne me e vidqla de ;D i 4estno kazano neznam i az moje bi taka e po-dobre nqka nqma ni6to, neka byde prosto ti6ina i neka kogato tq iska da govori s men da govori az ve4e go napravih... i prosto 6te 4akam tozi den...
нали знаеш 4е този ден най вероятно няма да доиде

nqkafsi_tam
04-07-2009, 22:21
mi po tva deto sam zabelqzal tq ve4e ne mi govori daje... smqtai ...
i cqlata taq rabota ne sym siguren ve4e dali ima vyob6te dobyr izhod ot tova polojenie vse edno kopae6 dupka i na vseki 2 metra ska4a6 s glavata nadolu

nqkafsi_tam
04-07-2009, 23:07
znaete li koe sme6noto 4e ako primerno kajem 4e q bqh napsuval 6tqh da imam po-dobyr efekt ot toq sega...

nebrejnata
04-08-2009, 00:46
забравия някак има начини :D

beiho
04-08-2009, 09:31
"BuŁŁe† f0r mỷ \/aŁen†ine" са казали изстрадалите хора.Болката от любовта може да си замине само чрез куршум, т.е смърт.И да си намериш друга, която да обичаш, пак ще ти остане белег от тази и винаги ще изтръпваш, когато чуеш нейното име!

nqkafsi_tam
04-08-2009, 10:49
moje bi si prav ;] beiho

Gary
04-08-2009, 11:00
"BuŁŁe† f0r mỷ \/aŁen†ine" са казали изстрадалите хора.Болката от любовта може да си замине само чрез куршум, т.е смърт.И да си намериш друга, която да обичаш, пак ще ти остане белег от тази и винаги ще изтръпваш, когато чуеш нейното име!
Е, белег остава, ма да ти кажа няма да трепваш от името й. Времето наистина лекува и дори тези силни чувства изпадат в забвение...

plmn
04-08-2009, 11:01
може да се пробваш пак, но ако те отреже отново няма смисъл да нахалстваш... продължаваш напред и тва е.

NaNa_SladuRana
04-08-2009, 12:02
след време ще мислиш "леле къв простак съм бил да харесвам тая толко време"

nqkafsi_tam
04-08-2009, 16:17
4estno kazano nikoga ne sam znael to4no kvo iskam, no vinagi sym znael kakvo ne iskam ...i mai mai ne iskam da sym s neq prosto iskah da i spodelq za moite 4uvstva kolkoto i typo da zvu4i i da stanem malko blizki ... no ne6to ne mi se polu4i kakto i da e vse edno se taq minalo zaminalo.... e i edna 4ast ot men iska6e da sym s neq , no kakto i da e...

nqkafsi_tam
04-08-2009, 16:17
4estno kazano nikoga ne sam znael to4no kvo iskam, no vinagi sym znael kakvo ne iskam ...i mai mai ne iskam da sym s neq prosto iskah da i spodelq za moite 4uvstva kolkoto i typo da zvu4i i da stanem malko blizki ... no ne6to ne mi se polu4i kakto i da e vse edno se taq minalo zaminalo.... e i edna 4ast ot men iska6e da sym s neq , no kakto i da e...

nqkafsi_tam
04-08-2009, 16:17
4estno kazano nikoga ne sam znael to4no kvo iskam, no vinagi sym znael kakvo ne iskam ...i mai mai ne iskam da sym s neq prosto iskah da i spodelq za moite 4uvstva kolkoto i typo da zvu4i i da stanem malko blizki ... no ne6to ne mi se polu4i kakto i da e vse edno se taq minalo zaminalo.... e i edna 4ast ot men iska6e da sym s neq , no kakto i da e...

nqkafsi_tam
04-08-2009, 16:18
ТОВА, КОЕТО НЕ МЕ УБИВА МЕ ПРАВИ ПО-СИЛЕН
NEVER BACK DOWN ;]

XENON
04-08-2009, 16:29
Има едно момиче, към което имам много силни чувства в продължение на близо 2 години и малко повече, преди 8 месеца и го казах, но тя нямаше чувства към мен и нищо не стана, въпросът, е че немога да я преоделея просто немога, ден след ден разбирам, че тя е още по-добра отколкото съм си мислил... и някой път като я сънувам и на другия ден просто откачам, чудя се какво да направя, как да се променя за да я впечетля, какво да направя и т.н. пробвах и с други момичета да излизам, но само ми напомня колко по-добра от тях е тя... и по-красива и общо взето само ей такива работи, общо взето незнам обсебен ли съм какъв съм, но т'ва си е един сериозен проблем за едно 16 годишно момче ..... Помогнете...
и аз имах такъв проблем трябва да се влубиш във друго момиче и малко по малко ще спреш да мислиш за нея
бях влубен 3 години но един ден на училище се пресрещнахме с едно момиче и незнам някак се влубих и забравин за първото :)
успех дано се оправиш

XENON
04-08-2009, 16:32
ТОВА, КОЕТО НЕ МЕ УБИВА МЕ ПРАВИ ПО-СИЛЕН
NEVER BACK DOWN ;]
точно така :)

evelinka1122
04-08-2009, 16:56
може да се пробваш пак, но ако те отреже отново няма смисъл да нахалстваш... продължаваш напред и тва е.

Take_That
04-08-2009, 20:05
Щом до сега не е станало не мисли ,че ще стане.Ти сапунки не си ли гледал? Как ,когато един мъж иска да е с жена,която не го обича как накрая всичко рухва.Откажи се от нея,защото се превръщаш неусетно в маняк.Намери си по-добро момиче и не мисли,че няма други като нея.Няма незаменими хора!


+123

bybit0o0
04-08-2009, 20:55
Хмм щом 8 месеца не се е решила да бъде с теб...Не я тормози...Знам от личен опит че смисъл няма... :)

nqkafsi_tam
04-09-2009, 09:38
ami tq me izbqgva nqkak si ili po-skoro otbqgva gleda da ne govori s men i taka az praq dolu gore sy6toto i se praq 4e ne mi puka i tva si e...

BlueDream16
04-09-2009, 09:43
Kолкото и да боли,незаменими хора няма!!! Продължавамй напред и забрави за нея ... 8)

vikivip9
04-10-2009, 12:42
По това което прочетох няма как да не забележа че доста си падаш по момичето , когато си й признал чувствата си може да не е била в настроение.Имаш ли и скайпа, номера... След коя среща си й признал чувствата си?Може да й се е сторило още рано, затова да се е отдръпнала. Моя съвет е да я потърсиш, да излезете и да си поговорите, този разговор може да бъде решаващ. В никакъв случай не се притеснявай, това също може да е
причина заради която да се оттегли Smile Успех !!!
П.С. От къде си?