PDA

View Full Version : Ебати тон колоните



balon4eee
04-06-2009, 12:32
Не съм си в нас а на 1 друг комп и ще съм тука до края на седмицата . Миналата седмица бях тука и тон колоните си бачкаха обаче нещо се преебаха ли нз и спряха да бачкат ... въобще нищо не се чуваше , но лампичката им си светеше и показваше , че са включечине . Вчеря си бях до нас и си взех моите работещи колони от моя комп и ги донесох на тоя Преди малко ги включих и всичко си работеше ... до сега :shock: В момента и тези колони спряха да работят да му еба майката 8-) Свети си им лампичката , а няма звук . Сложих обикновенните си малки слушалки от мп4-ката и се чува само звука от мишката понеже като се движи и се чува един звук на тоя комп ... и нищо друго , нито музика , нито нищо... а спешно ми трябва звук , ебаси , защо става така ?? Не разбирам къв е проблема , че никви колони не работят тука НЯКВИ ИДЕИ ??

Сега се чува мишката и въобще има си звук , все едно всичко е точно и ще се чува , обаче като пусна музика ими филм или квото и да е няма звук, няма нищо ... като кликам някъде се чува и звука от кликане , обаче сега напремер не ми се чува звука на филма.
В контрол панела в Свойства на Звуци и аудиоустройства пише , че нямало устрайство за възпроизвеждане и в Сила на звука ми е сложено на Ниско , но не ми дава да коригирам нищо .

slavito007
04-06-2009, 13:57
Драйвери. Пробвай да ги преинсталираш от оригиналния диск. Ако случайно си ъдейтнал същите, върни към по-стара версия. Веднъж така си ме прелюби звука. Виж какви програми си инсталирвал/а напоследък, че има такива, дето обичат да се гаврят с цялата система. Може да отвориш колонките (само СЛЕД като си извадил всички щепселчета и буксички, нали :) )и да видиш дали всичко си е на мястото.
Успех.

Samoten89
04-15-2009, 11:02
Оправи ли си проблема? Нещо може да ги заглушава някоя програма. Mute да им е сложено примерно.