PDA

View Full Version : Ебаси тон колоните



balon4eee
04-06-2009, 12:04
Не съм си в нас а на 1 друг комп и ще съм тука до края на седмицата . Миналата седмица бях тука и тон колоните си бачкаха обаче нещо се преебаха ли нз и спряха да бачкат ... въобще нищо не се чуваше , но лампичката им си светеше и показваше , че са включечине . Вчеря си бях до нас и си взех моите работещи колони от моя комп и ги донесох на тоя Преди малко ги включих и всичко си работеше ... до сега :shock: В момента и тези колони спряха да работят да му еба майката 8-) Свети си им лампичката , а няма звук . Сложих обикновенните си малки слушалки от мп4-ката и се чува само звука от мишката понеже като се движи и се чува един звук на тоя комп ... и нищо друго , нито музика , нито нищо... а спешно ми трябва звук , ебаси , защо става така ?? Не разбирам къв е проблема , че никви колони не работят тука НЯКВИ ИДЕИ ??

Сега се чува мишката и въобще има си звук , все едно всичко е точно и ще се чува , обаче като пусна музика ими филм или квото и да е няма звук, няма нищо ... като кликам някъде се чува и звука от кликане , обаче сега напремер не ми се чува звука на филма.
В контрол панела в Свойства на Звуци и аудиоустройства пише , че нямало устрайство за възпроизвеждане и в Сила на звука ми е сложено на Ниско , но не ми дава да коригирам нищо .

EroSennin
04-06-2009, 15:45
Като влезнеш в скайп пиши :)

balon4eee
04-06-2009, 16:16
ama az sum v skype be :shock: ay lele az pravix proletno pochistvane da ne sum te maxnala i tebe pokrai drugite bez da iskam be :shock: q pishi LS ako iskash kak ti beshe skypa

MakeMeLaugh
04-06-2009, 19:18
Значи, специално на теб вече за не знам кой път ти правя забележка, че не си правиш труда да уцелваш раздела!!
Вместо да си играеш да удебеляваш вземи уцели раздела най-накрая, ще ти е за 1 път!

:o :o