PDA

View Full Version : една поредна такава тема ....



borntolove
04-06-2009, 12:06
Значи... знам че това може би за вас е поредната тема ама аз пък трябва да си го кажа някъде иначе тотално ще изкрейзя... От около 6 месеца харесвам едно момче което е с година по голяммо от мен. Родителите ни са приятелски семейства и постоянно са заедно. Въпроса е че тва момче има една мн добра приятелка и се познават от 10 века а мен ме познава само от 1 година .. Всеки път като съм с въпросното момиче и срещнем Въпросното момче :) той не ми обръща внимание ама иначе като сме сами си говорим и си прекарваме мн добре.. едва ли ме харесва ама аз вече полудявам щото всеки ден си мисля: "абе кво ли щеше да стане ако ние двамата... " и такива . Може би няма да стане нищо м/у нас ама можете ли да ми кажете как по дяволите да си го изкарам от главата ?? Щото просто не мога повече да издържам .. постоянно мисля за него.

П.П: Знам, че за вас това е поредното "глупаво лапе.." ама ще съм ви много благодарна ако не пишете разни глупави коментари :)

xplay
04-06-2009, 12:20
Намери си занимания с приятели. Ако ти е скучно - нормално да мислиш само за него.

Gary
04-06-2009, 12:20
Е нали тоя форум е за "глупави лапета" - ще питаш:) Никого не изкарвай от главата си, ами му завърти неговата. Ние мъжете понякога не виждаме очевидни неща - може и той да те харесва и да си мисли подобни неща. Пробвай да бъдете заедно, рискувай, пък какво ще се получи - един Господ знае и стари баби:) Може да загубиш приятел, но може и да спечелиш...

Primavera
04-06-2009, 13:13
Аз също предлагам да му завъртиш главата по начин който той не разбира...например сменяй си всеки ден имиджа...говоря за нещо простичко и лесно в домашни условия....не му обръщай внимание прекалено много ..ти го познаваш по добре и би трябвало да знш как да постъпиш, но не се отказвай според мен! И мисля че е по добре за момента да не се издаваш че си му таква фенка ..успех!
:-)

borntolove
04-06-2009, 13:40
мерси за съветите ще видя какво ще направя по въпроса :)