PDA

View Full Version : просто незнам как да постъпя



Kepik
04-06-2009, 12:38
миии... като за начало да благодаря на тези които ще прочетат това моля ви пишете коментари просто ми е нужно и друго мнение
ок историята е следната: Харесах си едно момиче преди време, но в началото нямаше начин да тръгна с нея, защото ходеше с наи-добрия ми приятел, но с него не се задържаха много - около 2 седмици.Скъсаха и аз реших, че това е моя шанс и че мога да пробвам да тръгна с нея, но тя се сабра с бившия си.Аз не се отказах продължавам да се зближавам с нея дори, за да съм с нея ми се налага да се сабирам с гаджето и и цял куп негови приятели които аз непонасям, както и да е с това момиче сме вече много близки много я исакам и според мен тя също ме иска тя знае че я харесвам и все пак не ме одбягва когато и говоря нежно или нещо от тоя тип дори напротив одвръща.Но гаджето й ме подозира както и някои негови приятели мисля, че ме мразят защото постоянно разбирам, че говорят зад гърба ми.Вече няма как да я виждам често, защото обикновено е навън с гаджето си и неговите приятели, а аз повече неискам да се сабирам с тях, защото според мен ме мразят.Незнам какво да направя мисля да и предложа да тръгнем докато не е станало късно.
Моляви цъкнето по някое друго коментарче много искам да чуя мненията ви по въпроса. :)

BeboP
04-06-2009, 12:44
Ако тя също те иска, защо продължава да е с него?

Gary
04-06-2009, 12:44
Ми кажи й. Да прави гаджето си отново "бивш" и се взимайте. То тя ще избере, ма ако не я накараш, няма да разбереш избора й. Действай!

gLypChenCee
04-06-2009, 12:47
Ами.. Както ти самият каза и тя ти е отвръщала на закачките,но може би го е правила на шега.Щом са се задържали само 2 седмици..Колко според теб им остава? По-добре изчакай за да не стане така,че ти да си този който му е "откраднал" гаджето и да стават скандали. Общо взето моят съвет е : Изчакай малко.Ако отново се скарат това е твоят шанс. Но ако връзката им стане по-силна от преди по-добре признай чуствата си на момичето и живот и здраве и тя ще ти отвърне. Ако не-здраве да е. :) Хайде,успех! :)

Primavera
04-06-2009, 13:00
Ако тя също те иска, защо продължава да е с него?

И аз това питам.

Kepik
04-06-2009, 13:39
нямам представа защо продължава да е с него немога д я разбера и намене много ми се иска да скъсат и д тръгне с мене а не да скъсат зарди мене неисакм да правя скандали

LittlePrincess
04-06-2009, 13:43
Все си мисля, че ако те искаше няма да си седи с гаджето :?

Pr3t3ntious
04-06-2009, 18:20
не мислиш ли, че това, което смяташ да направил е доста подло ??? Според мен тя ако имаше чувства към теб, още като е разбрала, че я харесваш, щеше да направи нещо по въпроса да е с теб... но тя не го е направила... което е извод, че тя си иска него... и не мисля, че е вариант да й говориш за връзка с теб, докато тя е с него. Най-добре не храни напразни надежди, намери си момиче, което ще е с теб без да се е налагало да я разделяш с приятеля и... успехчи :) :)

HONDA
04-06-2009, 18:24
Научи се да пишеш, че много се излагаш.
Ако тя е искала да е с теб, нямаше да е с друго момче. Не си внушавай разни работи. Няма смисъл.

sladur4etyYy
04-06-2009, 18:37
първо, пишеш доста неграмотно. хах

по темата: тя, ако искаше да е с теб, щеше да скъса с гаджето си, не мислиш ли? а това, че ти отвръща на закачките, е просто, защото й е приятно да й обръщат внимание. така, че.. приеми го- не те иска. ако вземеш да й предложиш, при условие, че е очевидно, че не те харесва, а и + тва си има гадже, просто не искам да съм на твое място, човече 8-) ще изглеждаш жалък, по- добре недей.

Kepik
04-06-2009, 19:46
Извинявам се за правописните грешки, но незнам просто не ми е до това.Мерси че все пак ми наляхте малко акъл в галват.Който има желание, да пише още.

Hilary_
04-07-2009, 11:04
Говори с нея... питай я открито ако иска да е с тебе защо е още с него?! :? Питай я да не стане късно... :? Успех! :wink:

Kepik
04-07-2009, 17:51
Ми... незнам напоследък немога да я намеря, за да си поговоря с нея, въобще просто да се видим и да си полафим.Незнам мисля си, че ме харесва поне малко,защото например си пишем по Skype и тя ми праща емотикон дет си плези езичето.Аз се поебавах малко и я питах защо не ги раздава тея езици когато сме навън заедно, а тя ми одговори, че много би й се искало.Или пък при положение, че знае, че я харесвам, защото едно момиче ме издъни и й каза, тя ме търси първа и тя намира време, за да сме заедно без гаджето й и подобни неща.

Kepik
04-10-2009, 17:33
Йессс скъсаха :) , йессс тръгна с друг :( и йесс мамак му да ева какъв съм касметлия :( , нищо чудно че съм апатичен към повечето неща :-k

Presley
04-10-2009, 17:46
Йессс скъсаха :) , йессс тръгна с друг :( и йесс мамак му да ева какъв съм касметлия :( , нищо чудно че съм апатичен към повечето неща :-k
Depends on you.

ghetto_superstar
04-10-2009, 18:32
Е па тя си има гадже,няма естествено да ти се нахвърли...
Намекни и там тва онва и работата може да стане... :)

valdesbg
04-10-2009, 20:00
Я вземи да посещаваш часовете по български, пък тогава питай за момичета.

А по темата - ако тя иска да е с теб, както твърдиш защо все още се мъкне с предния? Май нещо не е както ни го представяш, а?!

vampirekiss
04-10-2009, 20:06
Ами какво ти пречи да я попиташ дали може да има нещо между вас.Въпросът не е срамен и може да имате добри шансове нещата да потръгнат.

Take_That
04-10-2009, 21:04
Научи се да пишеш, че много се излагаш.
Ако тя е искала да е с теб, нямаше да е с друго момче. Не си внушавай разни работи. Няма смисъл.

+10

HipHopBlond
04-10-2009, 21:56
Който открие всички грешки получава изненада :grin:

nebrejnata
04-10-2009, 22:18
авеее ти си тъп що не и кажеш :shock: а и явно не изпитва нищо към теб само си внушаваш простак