View Full Version : Печка
Ае вкъщи счупих чинията на микровълновата дето се върти докато топли и сега няма чиния ииии се чудя дали мога да топля неща питам щото ако пробвам може да гръмне печката или знам ли :D
еми не знам с точност, но щом я е имало там, значи така трябва да е. по-добре не пъхай нищо вътре и уведоми ваще кво си направила.
LittlePrincess
04-06-2009, 15:04
Чинията маи е за да се слагат нещата отгоре.. мисля че и без нея става :D
kalashnik
04-06-2009, 15:23
Става и без нея, само ако не тръгнеш да пукаш пуканки.
офффф направо незнам вече :-D
чупила съм я..става примерно по широка чиния слагаш отдолу и отгоре друга,пък и без чинии нищо и няма ;) а после трудно се намира нова :o
sladkish_14
04-06-2009, 17:37
Би трябвало да може .. Пък и ти какво прави ,че я счупи :-D .. Нашата си е доста дебела , смисъл ... да 8-)
Правих си пуканки и като затварях вратата чух ПРАС отворих я и гледам чинията сцепена на две :?
ми пробвай пък ако гръмне ще ни кажеш :D :D :D
според мен няма да има проблем.. апък може да пробваш и с друга чиния.. както каза някой друг
rauwkost
04-07-2009, 21:55
С обикновенна чиния за хранене не пробвай! А предназначението на тази стъклената е да се върти, като по този начин храната се загрява по-бързо. И без нея става, но е кофти.
nefchi_bs
04-08-2009, 07:36
Просто сложи друга чиния,мисля че ще стане..