PDA

View Full Version : Кафява къна- черна???



therichbitch
04-06-2009, 15:54
Значи, по принцип съм с черна коса, и от някъде 2 години или 1.5 по -точно съм с червена, боядисвала съм се безбожно много пъти, но напоследък ми домъчня за моята си коса и реших, че ако се боядисам с кафява къна, ще стане почти моя си цвят, демек мислех си, че ще хване наистина по- тъмно, но тя косата ми стана черна, черна, по-черна не може да бъде и това с тая индийската къна. Та въпросът ми беше, бях чела някъде из форумите, че къна може да се изсветли със сода или с прах за пране. Та исках да попитам дали някой е пробвал тази процедура и дали е дала ефект. :( :( :(
П.П. На мен ми трябва само малко изсветляване де, да стане мн мн мн тъмно кавяфа, тооест не е задължително да има поразяващ ефект и ако някой знае някъв друг метод, да казва :)

Pr3t3ntious
04-06-2009, 20:10
:razz: :razz: тва със содата и прахът за пране не го пробвай, нямаш си на идея какъв пърхот ще си докараш... ми просто изчакай да мине малко време и цветът ти сам ще изсвтлее :) :)

kuklicka
04-06-2009, 21:46
точно, къната се измива

shell
04-07-2009, 06:31
точно, къната се измива да ще се измие за около две седмици три,а до месец много ще е паднала :) А това с праха и содата :-o винаги се чудя как има хора,готови да направят нещо толкова очевидно,което може да им навреди :-o по добре не го опитвай!

therichbitch
04-07-2009, 10:31
:razz: :razz: тва със содата и прахът за пране не го пробвай, нямаш си на идея какъв пърхот ще си докараш... ми просто изчакай да мине малко време и цветът ти сам ще изсвтлее :) :)
mi probvah sus soda i izsvetlq malko i ne se smei, 6toto ne sum 2-ri klas i mn dobre znam koe 6te ponese i koe ne na kosata mi, znaeiki himi4niq sustav na tezi produkti i kakva reakciq moje da se polu4i s kunata
no ms se pak za mnenieto, nali za tva e foruma

Undying
04-07-2009, 13:43
точно, къната се измива да ще се измие за около две седмици три,а до месец много ще е паднала :)
Ти къносвала ли си се? Тъмните къни, и въобще каквито и видове къни да съм ползвала-всичките седят докато не израсте косата. Избледняват леко, но измиване-абсурд.Въобще не вярвайте на опаковките, на които пише "до 2-3 седмици се измива". А за черна къна да не говорим, 3 години редовно се къносвах и когато реших, че искам да махна къната чаках около година докато най-накрая и последните следи от черно бяха изрязани. А най-лошото е че за разлика от боите за коса, къната няма продукт, с който да я измиеш. Ще седиш и ще се молиш да изсветлее, поне ще знаеш че косата ти е подхранена.

kuklicka
04-07-2009, 17:42
да къносвала съм се и мн се лъжеш ако си мислиш, че боята се измива по-лесно от къната :oops: и че подхранва, тва е мн голяма заблуда преди 10 години къните може и да са подхранвали, но сега са на същия принцип като боята, като изключим окислителя