PDA

View Full Version : Без изход...



prostonqkfa
04-06-2009, 16:04
Здравейте хорица! Имам следния проблем: регистрирах се в аха и там ми писа едно момче на 18г. Нали харесахме се, менкахме си скайповете че даже си оговорихме и среща! Сичко мина добре но едно нещо само ме човърка... майка ми не знае нито за регистрацията ми в аха нито пък че съм си говорила с до едно време непознат! Тя е твърдо против да се регистрирам в такива сайтове пък камо ли и снимки да си слагам, а още по малко и срещи да си оговарям. Та какво имам в предвид: искам да стана гадже с това момче, но няма как да го скрия просто. Трябва да й кажа, но ме е стах. Тя е ена... като.. абе просто ще ме попилее :D казвайте предложения. ще се радвам на помоща ви :-D

ViciouSs
04-06-2009, 16:06
Първо ти на колко години си?

prostonqkfa
04-06-2009, 16:06
на 14

ViciouSs
04-06-2009, 16:08
Според мен си малка за 18 годишен. Не се впускай в такива авантюри, защото батковците умеят вземат това, което искат (ако ме разбираш какво имам в предвид)

prostonqkfa
04-06-2009, 16:10
може би си права. е има и други момчета все пак но...

therocky
04-06-2009, 16:10
Е, ако толкова го харесваш и кажи. Ама според мене си малка за него...

prostonqkfa
04-06-2009, 16:13
ами аз искам да й кажа ама мисля че нама да доживея да й разкажа всичко :D

ViciouSs
04-06-2009, 16:14
Аз съм момче :D и не те съветвам напълно да го отрежеш, но бъди предпазлива и не търси сериозни връзки. На 14 години човек е още дете. Гледай да си изживееш детството докато можеш, защото няма да имаш друга възможност да го направиш.
Пук аз ако ти бях родител и аз нямаше да одобря да излизаш с толкова голям (зависи какво е момчето все пак) :)

Дано съм помогнал

babity
04-06-2009, 16:15
Кажи и, че са ви запознали общи приятели и ако настоява да се срещне с него се съгласи. Може да ти е неприятно, но тя може за много по - малко време да разбере що за човек е той и да ти спести едно невероятно разочарование.

myNameIsImmortal
04-06-2009, 16:16
Излъжи!

Кажи че го познаваш и бля бля бля, и че в позледствие защото е мил, чаровен и много добър си го харесала.. :)

prostonqkfa
04-06-2009, 16:17
ох мерси :grin: благодаря ви много за помоща!

summerlove66
04-06-2009, 16:17
Боже господи .................................................. . Така като те гледам по-добре гледай още малко филми преди да тръгнещ по пътя на любов , гаджета и т.н .. :? Страх те е мама да не разбере .. Щом мама не дава , няма да го правиш .. Тцццц :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

babity
04-06-2009, 16:22
Боже господи .................................................. . Така като те гледам по-добре гледай още малко филми преди да тръгнещ по пътя на любов , гаджета и т.н .. :? Страх те е мама да не разбере .. Щом мама не дава , няма да го правиш .. Тцццц :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

И по - добре! Мама е права в 90% от случаите!

LittlePrincess
04-06-2009, 16:27
Нормално да е против. Все пак момчето е на 18.. внимавай! Откъде знаеш какъв може да дойде на срещата.

summerlove66
04-06-2009, 16:33
Идеално .. 14 годишно момиченце на среща с 18 годишно непознато момче :-x :-x .. Продължавайте ;)

prostonqkfa
04-06-2009, 16:34
на тази възраст е нормално човек да иска да си има гадже. и да прави сте че не е било разумно да си оговарям среща... ами ако беше някъф дърт чичко :-o

summerlove66
04-06-2009, 16:37
на тази възраст е нормално човек да иска да си има гадже. и да прави сте че не е било разумно да си оговарям среща... ами ако беше някъф дърт чичко :-o
Никой не е казал , че не е нормално .. Но гадже да речем от твоя клас или на твоята възраст .. На 15 или поне момче , което познаваш .. А не някакъв непознат от сайт за запознанства :?

prostonqkfa
04-06-2009, 16:47
мхммммм разбрах. ок благодаря ви много. Няма да тичам подир него. Сичко ще си дойде на мястото. а относно мамчето... ще поизтрия някой разговори и е време да й кажа за регистрацията си.

ImmortalForever
04-06-2009, 16:59
Добре де , не можеш ли да й кажеш, че сте се запознали, чрез общи познати?

prostonqkfa
04-06-2009, 17:57
ммм мога да пробвам.

Pr3t3ntious
04-06-2009, 18:29
:D :D :D къде си тръгнала... той със сигурност си мисли за неща, за които ти едва ли си готова все още... не казвам, че заради тва излиза с теб, но на тия години нали не очакваш да ходите на сладкарница и после да играете на площадката??? Пък и щом мама не дава, не мислиш ли, че е за твое добро ? Що не си изживееш детството, ще ти дойде времето и за гадженца и за други неща... :) но нз ти си преценяваш кое е по правилно за теб :P

vlubeno_momi4e***
04-06-2009, 20:54
Каде си тръгнала на среща с някъв непознат при това с 4 години по -голям от тебе?! Толкова ли не можеш да излезеш с приятели и да си намериш гадже, а трябва от нета да търсиш?

By_YoUr_SiDe
04-06-2009, 21:15
Той ли ти писа първи? :-D

Jumbie483
04-06-2009, 21:22
Каде си тръгнала на среща с някъв непознат при това с 4 години по -голям от тебе?! Толкова ли не можеш да излезеш с приятели и да си намериш гадже, а трябва от нета да търсиш?

какъв е проблема ?!
аз преди години например се запознах със сегашния си приятел в скайп :-D .. на всичкото от горе той е с 6 години по-голям от мен, ама какво ... ?! :x

по темата: просто кажи на майка ти, че си си харесала едно момче от тези сайтове докато си разглеждала (не казвай за регистрацията) и си го потърсила.. в последствие сте си паснали и искате да се запознаете на живо..
ако не проработи и кажи, че ще вземеш и някоя приятелка с теб.. при мен преди години така минаваха номерата :D ...

mitkom89
04-06-2009, 21:36
И кво като и кажеш, че си се регистрирала в някъв сайт, щото си сдухана и не можеш да си намериш гадже иначе??? На път съм към нервна криза... :smt071

Hilary_
04-07-2009, 11:01
На 14...къде си тръгнала с 18 годишен...познай какво ще иска от тебе ако случайно тръгнете... секс секс и пак секс... и как ще му го дадеш а..?! Или ти нямаш нищо против... :x Има си време за всичко...за сега си пишете и забавете темпото ... порасни с няколко годинки и тогава мисли за батковци... а мамето в тоя случай си е права... :?

smiLe49
04-07-2009, 12:56
Щом пишеш тук преди да направиш нещо такова...значи,не си готова за това.Какво искаш да ти кажеме дали да излезеш с него или не ?! Ми всеки има различно мнение и ти с твоя акъл ако видиш едно "давай,излизайте" какво ще се втурнеш веднага ?! Е хубаво,писала си вече.Различни мнение дадоха хората...айде сега добре се замисли и реши какво да правиш.В крайна сметка живота си е твой.

Iv4eTy
04-07-2009, 13:33
От опит ти казвам малка си за него! Просто разбиранията ви, интересите ви.... няма да имате много общо. Той ще иска да правите едно, ти друго... просто помисли добре дали искаш да си с него.

mechtaq_za_teb
04-07-2009, 13:43
И моята би реагирала така, точно затова не й казвам. :) Не разбирам защо трябва да й казваш, след като знаеш какво ще стане. Най-малкото ще те накара да махнеш снимките или направо да изтриеш профила, сигурно няма да те пусне да излезеш с момчето. Но ти си решаваш. Ако си сигурна, че това ще е просто една среща и няма от какво да се притесняваш, какъв е проблема? :)

LittleWoman
04-07-2009, 14:54
Мисля,че трябва да й кажеш,не прави нищо на своя отговорност.Това момче нито го познаваш,нито го знаеш дали е стока-може да е всякакъв.Разкажи на майка си за него,мисля,че тя ще прецени по-добре дали да се занимаваш изобщо с него-все пак е майка. :)

VilleBaby
04-07-2009, 15:02
Не прави глупости и не отивай на срещата с това момче.
1- Много е опасно! Срещите в интернет често са с фаталем край. Кой знае кой седи на "отсрещната страна". Може да не е сладкото момче , а някой педофил.
2- Не казвай на майка ти , защото ще се ядоса и с право.
3- Просто не се занимавай с "връзки" и "срещи" в интернет!
:!: :!: :!:

ArtOfTrance
04-07-2009, 15:11
Не прави глупости и не отивай на срещата с това момче.
1- Много е опасно! Срещите в интернет често са с фаталем край... :

Дааа, ти не се вкара във филма а?

Slawi92
04-07-2009, 15:29
абе живеи си живота само един имаш!!!! :grin: :grin:

iwka95
04-07-2009, 19:52
ами помисли пак.. все пак разликата ви е 4 години а едва се познавате.. :wink: