PDA

View Full Version : Просто да споделя за едно предателство



time2rock
04-06-2009, 17:01
Имам приятелка на която вярвах.Попринцип имам малко приятели,но всички са ми верни. Та въпросната приятелка има куче,което иска да опложда. Познавах едно момче,което също има.Харесвах го.И за да мога да го виждам реших да уредя срещата на 2те кучета, а аз да се радвам на момчето.Но какво стана.Приятелката ми знае много добре,че бях луда по него.Запознах ги,излизахме 4 дена през ваканцията-много яко беше.Много свястно момче,с дълга коса...абе айде без подробности.И нещо той май взе да я харесва.Питах я нея-"Харесваш ли го?"-"Неее.".Ок,вярвах й.Аз му дадах скайпа и,защото искаше.И от 3ти лица разбирам,че той ходи в тях,уж да и помага с компа.При положение,че знае колко го харесвам,за мен той е момчето мечта,как ме предаде така гадно.Хора,наистина вярвах й.И днес цял ден са заедно вече и не си дига телефона- "Не съм го чула."Просто всичките ми надежди си отидоха...Мисля,че това стана така,защото съм много наивна към приятелите си и всяка дума я приемам за 100 процента истина.Та,сега ми е ужасно.Вече никога няма да запознавам мои приятели.Благодаря на тези,които прочетоха всичко.

ImmortalForever
04-06-2009, 17:08
Както виждаш и разбираш сама си се насадила на пачите яйца.Само приятел става предател, а ти страдаш заради добрината си.Бъди гаден, за да те обичат.Никой не те е карал да ги запознаваш,ама откъде да знаеш, че така ще стане.Приятелктата ти е дърта кучка, а ти както сама казваш си доста наивна..Ще го израстеш..Предполагам си на около 14-16 в тая граница някъде .Успех!

time2rock
04-06-2009, 17:23
Еми да-почти на 16.Еми просто имах пълна вяра на приятелите си и не вярвах,че така ще ме преебат.Просто имам 5 приятелки,които до вчера с ръка на сърцето можех да кажа:"Истински приятелки са ми,винаги са с мен,не биха ме предали".Но ето че приятелството се оказа нещо друго.Еми да-човек се учи от грешките си.Вече никФи такиа :booooomb:

kaprizni4ku
04-06-2009, 17:47
Ем проблема ти е,че си ги запознала....Не е трябвало да го правиш според мен.Ако искаш да опражиш положението по-добре помоли мн твоита фр да го остави и просто деиствай сама и с чар :-D :) А пък по натаака времето ше покаже,а и тая ако ти е фр ще го остажи,мисля :? .Айде успех :)

time2rock
04-06-2009, 17:54
Еми запознах ги за да направя услуга,защото тя много иска кучето и да си има малки и "защо не" си казах,"тя знае че го харесвам-няма да ме прецака".Ама ето...

xplay
04-06-2009, 17:59
Всички сме се нагледали на такива неща ... :) Изводът е: когато имаш пълно доверие на някого - той ще го предаде. А случайно момичета да не е Елито? :-o

time2rock
04-06-2009, 18:04
Не :О Как пък ти хрумна за нея :shock: Ама айде без имена,че... :P

xplay
04-06-2009, 18:05
Ем щот` вчера ви видях 2те, за т`ва питам :D

Irenchety
04-06-2009, 18:06
нали знаеш че приятелите са ти най-големите врагове :)

time2rock
04-06-2009, 18:11
нали знаеш че приятелите са ти най-големите врагове :)
Да ти кажа честно досега не ми е хрумвало.Винаги съм вярвала.Аз не съм като тези момичета които имат 100 "приятелки" и да се съмняват във всяка от тях.Аз избрах да имам малък кръг от хора,но ето че в малкия кръг пак се намери предател.

HONDA
04-06-2009, 18:22
Явно той харесва приятелката ти, няма защо да се вреш между шамарите. Съгласна съм, че е трябвало да ти каже, ако и тя е изпитвала симпатии към момчето. Поговори с нея. Според мен, единствената й грешка е, че не ти е казала.

nestle
04-06-2009, 18:49
Поне си я разбрала що за " приятелка " ти е ;) Погледни от хубавата страна на нещата!

sladur4etyYy
04-06-2009, 18:54
Просто имам 5 приятелки,които до вчера с ръка на сърцето можех да кажа:"Истински приятелки са ми,винаги са с мен,не биха ме предали".

да ти кажа, всеки всекиго би предал, стига на него да си му е добре. затова вече недей да вярваш до такава степен на приятелките си. имай си ги, ест, без приятели не може, но винаги имай и едно наум. ;]

time2rock
04-06-2009, 19:09
Благодаря за хубавите отговори и за съветите ви :-P

smiLe49
04-06-2009, 19:22
Еми какъв е смисъла да ги разделяш примерно при условие,че ти си се познавала с момчето и преди и той не ти е дал знак,че те харесва.А по-късно е харесал приятелката ти.Ми в такъв случей той дори да не е с нея,пак може да не те харесва теб.На сила хубост не става...Са вярно,че е малко гадно от страна на приятелката ти.Ама поговерете по-добре,изяснете се....Ако тя има бъдеще с това момче,а ти не...то тогава няма смисъл да ги разделяш.И понеже аз с моята най-добря приятелка.Е вече от почти година е "бивша най-добра" и то точно заради момче.Вярно,че аз и до ден днешен съм много добра приятелка с момчето,но пък загубих нея.И сега тя си мисли,че аз съм предателката,а аз си мисля,че толкова й е и пукало за мен,щом не пожела да поговориме и да се изясниме после въпреки,че и се извиних 100 пъти и не харесвах момчето...На както и да е.Въпроса е,че най-тъпото нещо за което можеш да се скараш с приятелка е момче...просто няма смисъл.Дори и да са заедно рано или късно ще се разделят и...Най-лесно е да се скарате.Опитайте се да сахраните приятелството си. :-)