PDA

View Full Version : Какво да правя сега.. ??? ;(



natity91
04-06-2009, 18:25
Здравейте на всички. Ето какво ме мъчи страшно много и искам съвет, да чуя какво мислите вие за6тото аз съм на кръстопът.
Всичко започна с това, че откриват студио за красота точно зад магазина, в който работя. Хората си правят сами ремонта очевидно , за да не плащат на работници. И така... запознах се с един от служителите в този салон - масажиста. Той е очарователен ! Още първия миг си казах "ехаа колко е хубав " и така той идваше за дребни неща в магазина. На мене все повече ми харесваше и очаквах да дойде всеки ден да ремонтира за да го видя. Той ми говореше много мило, усмихваше се, смигаше ми. Усещах,че ме привлича много. Преди няколко дена разбрах, че и той ме харесва. Аз го виждам как ме гледа.. но освен това маникюристката казала на майка ми (без да знае 4е тя ми е майка) 4е "техния плейбой" ме е харесал и постоянно гледал към магазина. Даже щял да падне. Той като ме видя да ям сладолед се зака4и и ми вика " ауу 4е хубав сладолед.. ммм ако може6е и аз си бих хапнал." аз му викам ела :) и той ми поклати глава и се усмихна.. изобщо си се зака4ахме. До тук вси4ко изглежда ОК нали??? Идва ло6ото... най- ло6ото... ТОЙ Е ЖЕНЕН !!! разбрах го скоро... не съм виждала халка и се надявам мн силно да му е само приятелка и да няма брак. Ина4е мом4ето е младо. И сега си се зака4аме по малко но мн тънко... Но за мене не6тата ве4е са зле.. искам да го виждам, мисля за него, като го видя дори стомаха ми се свива... май се влюбвам. :( :( :( Още не съм убедена как стоят не6тата наистина но ако е вярно.. какво да правя - да напусна работа за да не го виждам, да си изплача очите и да го забравя... или да остана и да изживея не6то забранено и после пак да ме боли???? Вмомента седя с кутия сладолед пред компа и се чудя за6то се слу4ва това... от 3 год не съм се влюбвала.. нямаше мом4е което да ме грабне. а сега отново изпитах това вълнение ... неискам да го губя ! КАКВО ДА ПРАВЯ... БОЛИ МЕ !!! :(

HONDA
04-06-2009, 18:27
Стигнах само до там, че е женен. Откажи се!

Pr3t3ntious
04-06-2009, 18:35
я не се занимавай по-добре щом е женен... може да ти харесва, но малко момчета ли има по света, че ще разваляш семейства или сериони връзки??? Пък и дори да го имаш 1во ще е за малко 2ро още повече ще го искаш и ше те боли и 3то замисляла ли си се колко много може да нараниш жена му (приятелката му) ? Постави се малко на мястото на отсрещната страна :shock:

natity91
04-06-2009, 18:41
ne iskam.. no kato go vidq i iztrypvam. A tova kolko mom4eta imalo.. 4uvala sym go. Za 3 god ! 3 god ! .. ne mi e haresalo nikoe mom4e.. vijdam primerno hubavo e, dobro e, no na mene ne mi haresva ! predi 3 god to4no ei taka se vlubih i prodylji mn dylgo. I az mislq 4e e absurdno da razvalqm 4ujdi vzaitmo6eniq. No ako vse pak (primerno ne iska ve4e da e s neq ili ne6to takova) ako vse pak e taka.. molq vi nqkoi da pogledne i ot moita strana. Razbira te li ? vse mislq za dr.. kakvo 6te kajat, kak 6te se po4uvstvat, kakvo 6te si pomislqt.. koga 6te pomislq za sebe si !? :( Tolkova li egoistin4no zvu4i..

Pr3t3ntious
04-06-2009, 18:49
виж сега, аз не те упреквам, че се влюбваш в него, нито нещо такова, но явно той сега си има друга и щом е с нея значи така му е добре на него (помисли и за това). пък и като гледам тая година ставаш на 18... за къде си се разбързала??? има време да се влюбиш в подходящия :) ами студентския живот.. така говориш, сякаш вече ти е минало времето да се влюбваш, а напротив то сега започва. Замисли се, че ще те първа ще срещаш от хубави по-хубави и от умни по-умни момчета :) А той на колко години е, че казваш, че е женен :-o

nestle
04-06-2009, 18:58
Мойта леля на скоро ми каза така: " Всеки сам избира какво да прави и от какво има нужда! Аз цял живот трпях, търпях докато нестанах на 40 и неосазнах, че искам промяна и че всичко е в моите ръце! Осъзнай го и ти но на време ! " Аз само това мога да ти кажа - абсолютно всичко си зависи само от теб, гледай на теб да ти е добре защото няма кой др да го направи вместо тебе ;) Успех

natity91
04-06-2009, 19:08
az imam 18.. a toi e na 23-24.. ne sym sig to4no

sladur4etyYy
04-06-2009, 19:08
nestle, хубави думи, но точно тука не се връзват със ситуацията. тя и да тръгне да се занимава с него, най- много до единия секс да се стигне. той няма да остави приятелката/ жена си, а ще гледа на авторката като на флирт, забавление, забивка, разнообразие и т.н., но нищо сериозно => накрая тя пак ще страда.
natity91, в крайна сметка, както си прецениш. но бъди сигурна, че тва момче няма да остави дългогодишната си приятелка/ жена, заради теб. а и най- вероятно не си нито първото, нито последното му такова увлечение. може да си е такъв тип по природа- женкар. ако все пак се забъркаш с него, не се настройвай, че ще е нещо трайно.

BaiToq
04-06-2009, 19:10
какво да правя -:(
Порасни!!!

smiLe49
04-06-2009, 19:39
На твое място бих спряла докато е време.Още не са се усложнили нещата.Не виждам смисъл да се занимаваш с него.За него това може да е само разнообразие,флирт за ден,два...Както ти каза женен е,но е млад...е значи нормално е да се закача с теб.Но по-добре спри докато не ти е завъртял тотално главата...После ще страдаш за безмислени неща.

MartyParty
04-06-2009, 19:42
Откажи се!

xplay
04-07-2009, 09:51
Действай :grin: Прави като мен - опитвай от (почти) всичко! Казвай на (почти) всичко ДА. :) После каквото стане ... ако е женен смятай колко е верен на жена си :D Може пък това да са само слухове, че е женен. Следващия път като дойде в магазина го питай: Как е жена ти :) И да видим какво ще ти отговори :wink:

shnolka
04-07-2009, 10:14
Според мен трябва 1-во да се убедиш дали наистина е женен и след това колкото и да те боли да го оставиш...да така ще кажат другите.На твое място ако наистина изпитвах толкова силни и красиви чувства щях да продължа напред,да опитам от "забранения плод" каквото и да ми струва това. :) Успех !

MartyParty
04-07-2009, 10:25
Действай :grin: Прави като мен - опитвай от (почти) всичко! Казвай на (почти) всичко ДА. :) После каквото стане ... ако е женен смятай колко е верен на жена си :D Може пък това да са само слухове, че е женен. Следващия път като дойде в магазина го питай: Как е жена ти :) И да видим какво ще ти отговори :wink:
За какво?Няма абсолютно никакъв смисъл да продължава откъдето и да го погледнеш.Ако приемем,че е женен(а ниене знаем със сигурност)и въпреки това развали взаимоотношенията им,то тогава на нея ще и е толкова верен,колкото и на жена си.
Първо не разбирам как може да не ти е кофти,че той ще се раздели с нея заради теб."Щом ме е харесал,нека се разделят и какво като другата жена страда."Дори да му е само приятелка коя си ти,че да се появиш отникъде и да развалиш всичко.Ясно е,че много го харесваш,но ще е най-добре да го забравиш.
Отделен въпрос,че той може да е от онези мъже със "слаби сърца",които намират някое момиче за симпатично и не могат да не се закачат с нея.Постепенно се превръща в игра и накрая има едно:"Ама,аз не исках да приемаш всичко толкова насериозно"

FiRe_LaDy
04-07-2009, 10:29
Бих рискувала!Каквото ще да става!Един живот живея.Но все пак избора си е твой.Бъди напълно сигурна дали искаш нещо преди да го направиш!Успех

sha
04-07-2009, 10:30
Просто го попитай ей така между другото докато си говорите някой път дали има приятелка. По този начин той ще разбере, че се интерисуваш от него, а ти ще си решиш ако има какво да правиш. И да има ако не му пука за нея не си ти тази която разваля взаимоотнонията им, а той.

Irenchety
04-07-2009, 10:34
все пак ти взимаш решението, ако той те обича, действай!, но ако е само привличане по-добре се откажи щом вече е женен :)

natity91
04-11-2009, 13:34
dobreee... sega ve4e naistina se obyrkah... ve4e izob6to ne sym ubedena 4e e jenen. Momi4eto koeto si misleh 4e e negova jena si idva ei taka.. na manikur. Nego go vijdam na 100 metra ot studioto zaminava v obratna posoka... otivam sled 1 min s kola v studioto.. tq tam. Sno6ti toi si zaminava.. sled 2 4asa idva tq da si prai noktite. Kogato i dvamata bqha na edno iskah da vidq ne6to.. nejnost,pregrytka.. nali uj sa jeneni. Emi nqma6e ni6to takova. Moje az da si vtylpqvam gluposti. 6te iz4akam da se porazviqt ne6tata, da si govorim po svobodno i 6te go popitam direktno ima li si priqtelka ili jena i tn.. mejdu drugoto :-D Silno se nadqvam da e plod na moqta nesigurnost :grin:

NejnoDivi4ka
04-11-2009, 17:32
Продължи напред ще намериш по-подходящ...щом е женен не си заслужава нервите ти :P :)

DevilWish
04-11-2009, 17:40
az imam 18.. a toi e na 23-24.. ne sym sig to4no
Моят съвет е просто да го извикаш и когато няма никой да го питаш кога иска да се поразходите или да седнете на кафе.И го питай на колко е /така и така се вижда, че не го познаваш добре щом не знаеш/ и изобщо всички други неща, които те интересуват.И след това вече прецени какво да правиш.Естествено ще дойде и "любовната тема", тогава ще разбереш каква е истината.Успех!И не се отказвай без бой.Поговорете си задължително ;)

Take_That
04-11-2009, 21:05
Прочети си подписа .... :)
П.П - във всички случаи които описа ти си губещата, така че най-добре се откажи :) Боли те сега, но след време ще мине, ако стане обаче нещо по-сериозно няма да се измъкнеш лесно от цялата ситуация

BlueDream16
04-11-2009, 21:12
Стигнах само до там, че е женен. Откажи се! +1

TheNewReligion
04-11-2009, 21:13
Видяла си някаква жена и си помислила, че е женен ли? :lol: Пхах, май слухът е плод на глупостта ти, не на несигурността.

NotMyEmergency
04-11-2009, 22:01
Някой път като си говорите но съвсем небрежно го попитай нещо за приятелка ала бала..изчакай да чуеш от него че има друга ако е така се откажи ако ли не действай.

gangstata
04-12-2009, 01:27
Така обясняваш,все едно си безнадежно влюбена в Него и ако го няма - живота свършва..
Женен е,приеми го и гледай напред..

valdesbg
04-12-2009, 05:42
Айде пак се самонавивате... :)

LqPi7oO
04-12-2009, 05:52
която няма иска до плуда плучи ли я иска друга .....не се эанимаваи саме щи ти боли :)

natity91
04-14-2009, 12:39
Видяла си някаква жена и си помислила, че е женен ли? :lol: Пхах, май слухът е плод на глупостта ти, не на несигурността.

Не ,май глупостта е твоя ! Не просто съм видяла жена и съм го решила... той излезе и после се върна с нея а тя с дете на ръце. Какво да си помисля а ... плюс това един човек ми подметна че е зает... но аз не съм убедена в това. Благодаря на всички за коментарите. Дори на тебе въпреки злобата която влагаш. Коментара ти само породи въпроси в мене... " защо хората се чувстват по-велики като се държат невъзпитано и грубо с другите ? " Въпрос без отговор ! :?

dypencity
04-18-2009, 12:29
Откажи се от него... а и като е женен :? няма смисъл

yahhooo
04-18-2009, 12:31
"Какво да правя сега.. ???" Стой на компа и пиши по форумите

natity91
04-21-2009, 14:08
Утре съм на кафе с него.. луда работа. :o Нз как стана.. аз му казах че май не му е приятна компанията ми и май ме отбягва.. и той вика глупости бе :) и ми вика ай на рд-то на моя приятел в Органза (дискотека) и аз се съгласих.. но после му отказах като казах 4е е изникнало не6то. (нямах пари) и днес си говорихме малко и се разбрахме за кафе утре. :-D да става каквото 6те... Мерси отново на всички ви. Дори на негативните коментари :-)

nymphadora
04-21-2009, 16:31
заради такива като тебе и идиоти като него съществуват разводите :-x
как така не можеш да се спреш?!просто трябва да си го изкараш от главата!

slun4ice_90
04-21-2009, 16:34
И мен един така се опиташе да ме свали...Обаче си бях купила поничка... :D И като ме скиваше ми викаше "О,прелест как сме днес"... :lol: Напълно луд човек.Обаче вече не го срещам и по-добре всъшност.Разбери дали наистина е женен и след това реши какво да правиш.

natity91
04-21-2009, 17:44
[quote="nymphadora"]заради такива като тебе и идиоти като него съществуват разводите :-x
как така не можеш да се спреш?!просто трябва да си го изкараш от главата![/quo

стига викаааааа.... !!!!!!!!! да не съм го завела в леглото си.... !!!??? :lol: Плюс това няма да развеждам никого. Излизам с него за да разбера истината.

Rofl4e
04-21-2009, 18:41
айде и утер да кажеш какво е станало има ли си приятелка(жена) .. и кво е станало на кафето айде стискам палци и успех миличка :-)

Take_That
04-21-2009, 19:41
айде и утер да кажеш какво е станало има ли си приятелка(жена) .. и кво е станало на кафето айде стискам палци и успех миличка :-)
+1 Аз също :)

DArpege
04-22-2009, 13:22
До преди 2/3 месеца бих ти казала давай смело, но сегааа... ако наистина е женен или връзката му е от повече време по-добре недей. Aко нещата м/у вас се получат след време ,като се привържеш силно кам него ще страдаш много заради това .... :( :smt045 :smt045 :wink:

moon_flower
04-22-2009, 13:36
Вече очакваме отзиви относно срещата. :D Таман се наточих и аз да напиша нещо ама като гледам вече е късно. :D

GossipGirl89
04-22-2009, 14:22
И аз чакам с нетърпение да кажеш как е минало и дали е женен :D Стана ми много интересно и любопитно ;d

natity91
04-23-2009, 19:13
ами неотидохме на кафе... понеже се разминахме и нищо не се разбрахме. И днес той идва при мене и вика какво стана с кафето. Казах му как стоят нещата и той каза добре добре. Но все пак настоява. Днес ми каза злато.. :oops: И понеже говорихме за магазина в който работя.. и той почна да говори как това и онова не било хубаво.. и аз му казах "добре то май нищо не ти харесва тука" и той каза " тукаа само ти ми харесваш !" :oops: Оф накрая колкото и неловко да е ще го питам направо. :-D

vellvet
04-23-2009, 19:40
с риск мн хора да искат да ме линчуват след това което ще кажа.... Давай момиче, изживей го !

smileforyou12
04-23-2009, 19:43
с риск мн хора да искат да ме линчуват след това което ще кажа.... Давай момиче, изживей го !
съгласна съм нека слуша сърцето си ако това иска нека това направи по добре да гледа своето щастие

ef4etyYy
04-24-2009, 14:11
с риск мн хора да искат да ме линчуват след това което ще кажа.... Давай момиче, изживей го !
съгласна съм нека слуша сърцето си ако това иска нека това направи по добре да гледа своето щастие

smileforyou12
04-24-2009, 15:22
с риск мн хора да искат да ме линчуват след това което ще кажа.... Давай момиче, изживей го !
съгласна съм нека слуша сърцето си ако това иска нека това направи по добре да гледа своето щастие
но помни едно винаги бади психически настроена ако момчето не се окаже стока :)

natity91
04-24-2009, 19:45
Благодаря ви ... Наистина много мило ... :-) 6те кажа какво е станало... засега изчаквам за да не прозвучи от нищото въпроса ми. Но все повече се отпуска пред мене... ще го питам скоро и ще ви кажа какво става :) Мерси още веднъж мацки :-)

smileforyou12
04-24-2009, 21:34
Благодаря ви ... Наистина много мило ... :-) 6те кажа какво е станало... засега изчаквам за да не прозвучи от нищото въпроса ми. Но все повече се отпуска пред мене... ще го питам скоро и ще ви кажа какво става :) Мерси още веднъж мацки :-)
чакаме :P

sadme
04-25-2009, 13:16
ами зависи как стоят нещата между него и жена му...ако са разделени или пред развод...действай ако пък са си нормална двойка не им съсипвай брака...продължи напред :)