PDA

View Full Version : не знае какво иска ...



Tod
04-06-2009, 18:25
Таа моя проблем е следния :харесвам едно момче от близо четири месеца, преди месец имах накрая възможността да се запозная с него , писах ме си по скайп , реших ме се бяхме на среща няколко пъти. Много си допаднах ме , от едно даскало сме. Преди две седмици ми призна , че и той ме харесва. След поредния прекаран заедно ден , на разделяне ме целуна . Всичко Ок , но два дена нямах ме възможност да се видим , на третия ден ми пише в скайп , че иска да спрем до тук , че не е бил готов за сериозна връзка . Казах добре но ми стана адски кофти , взех ,че се депресирах. От тогава насам не сме се видяли , нито писали .Минаха 5 дена вече . Адски съм влюбена и объркана. Дайте ми някакви съвети , хора, какво да правя според вас ?


П.П. Благодаря предварително :)
П.П. На 16 съм

xplay
04-06-2009, 18:38
Ми сигурно може и да има друго момиче, знам ли. Питай го защо според него не е готов и какво означава сериозна връзка за него. Пиши му ти първа по скайпа и започнете като приятели, после изведнъж му задай въпроса "Какво ни пречи да сме заедно?" ... Пиши после какво е станало. :)

Transporter
04-06-2009, 18:41
Охоо щом ги приказва такива " не съм готов за сериозна връзка" ... начи ясно ... той акъла му е в гъза още .. да ходи да играе на покемони пред блока и тва е ... махай го! Шапшал..

sladur4etyYy
04-06-2009, 18:42
а ти пита ли го защо не иска? както и да е, няма какво да направиш в случая. само можеш да се надяваш, че има някаква тъпа, маловажна причина, поради която не те иска за момента. ако искаш пробвай стария номер и го накарай да ревнува- ако наистина има някаква малка пречка, и ест, ако те харесва, ревността ще го накара да забрави за нея :D нооо.... може да има друга, може да е решил, че не сте един за друг, може наистина да не иска сериозна връзка, може да има 1001 причини, които да го спират. така че, ако тва с ревнуването не помогне, забрави го, явно няма да стане.

Pr3t3ntious
04-06-2009, 18:43
офф мн кофти положение, но да ти кажа честно аз в момента също съм в подобно положение... тоест незнам дали искам да съм с приятеля ми или по-скоро не... грешка ще бъде от твоя страна да го притискаш... остави го сам да си реши какво иска и ако то това нещо си ти ще те потърси, ако не здраве да е... момчета много... още повече, че щом не сте излизали много много няма да ти е чак толков трудно да го забавиш, защото нямаш кой знае колко хубави моменти с него да си спомняш и да ти става тъпо... света не свършва с 1 момче... а живота е хубав и те първа предстои да се впуснеш в него и да изживееш моменти, за които сигурно даже не си си мечтала. Така че място за отчаяние няма :? :) :) :P

Tod
04-06-2009, 18:44
Знам , че няма друго момиче, той също ме харесва все още, знам това . Попитах го защо не можем да продължим напред и той каза , че не е бил на такава честота, не го разбирам ... сега е на хижа с родителите си няма как да му пиша в скайп , но се чудя дали да не му пиша , някой друг смс #-o

Tod
04-06-2009, 18:47
мерси на всички :-)

но де да го знам ,каква е причината , след няколко дена имам рожден ден , ще го поканя , да видим дали ще дойде и като дойде как ще се държи... за ревнуването , ддз , аз адски съм влюбена и не варвам да успея да го накарам да ревнува

sladur4etyYy
04-06-2009, 18:48
Знам , че няма друго момиче, той също ме харесва все още, знам това . Попитах го защо не можем да продължим напред и той каза , че не е бил на такава честота, не го разбирам ... сега е на хижа с родителите си няма как да му пиша в скайп , но се чудя дали да не му пиша , някой друг смс #-o

що пък да му пишеш? той ти казва, че не те иска, ти се ръгаш 8-) остави го малко, нека да разбере какво е да не си до него постоянно, нека да му домъчнее малко, кви са тия работи- не иска да е с теб, пък ти ще му пишеш. тц, не така, момичее. като му залипсваш, той ще ти пише, ще видиш 8)

Tod
04-06-2009, 18:50
добрее :D но се чудя дали ще се сети за рожденния ми ден :-o

sladur4etyYy
04-06-2009, 18:57
^ не знам 8-) изчакай и ще разбереш. ако се сети, ще си 100% сигурна, че наистина му пука до някаква степен за теб, а ако не- поне няма да се ядосваш, че си си дала парите да пращаш смс- и на някой, който не заслужава. 8-)

Tod
04-06-2009, 19:03
:D :D мии ще чакам да видим кфо ще стане 8-)

smiLe49
04-06-2009, 19:44
Ми и аз наскоро попаднах в същата ситуация...Всичко беше ОК,до един момент...Аз поне знам причината.Обича си едно момиче от доста време и това е.Аз бях за да я накара да ревнува и в крайна сметка се събраха пак преди седмица...Само дето аз не съм влюбена в него и не ми пука.Не бих допуснала пак да се депресирам за хора,който не го заслужават. :grin:

Waster
04-06-2009, 20:14
намерил си е по хубава

FiRe_LaDy
04-06-2009, 20:22
офф мн кофти положение, но да ти кажа честно аз в момента също съм в подобно положение... тоест незнам дали искам да съм с приятеля ми или по-скоро не... грешка ще бъде от твоя страна да го притискаш... остави го сам да си реши какво иска и ако то това нещо си ти ще те потърси, ако не здраве да е... момчета много... още повече, че щом не сте излизали много много няма да ти е чак толков трудно да го забавиш, защото нямаш кой знае колко хубави моменти с него да си спомняш и да ти става тъпо... света не свършва с 1 момче... а живота е хубав и те първа предстои да се впуснеш в него и да изживееш моменти, за които сигурно даже не си си мечтала. Така че място за отчаяние няма :? :) :) :P

+ 1

vlubeno_momi4e***
04-06-2009, 20:46
Не го притискай в никакъв случай! Остави нещата да се наредят сами...може пък да се получи. Успех. : ))

Tod
04-07-2009, 07:44
Благодаря на всички :-)

Бе не знам вече кфа му е причината...няма да му пиша или звъня до 10ти, да видим дали ще се сети тогава :-o

summerlove66
04-07-2009, 07:51
Ми може да има две причини : 1. Момчето да го е страх от сериозни връзки и да усеща , че ще се влюби в теб доста .. И 2. Не иска да е с тебе и ти го е казал по най-простия начин .. А това " доста съм влюбена" мога да ти кажа , че си се поизлъгала ;) .. Според мен не е любов , а силно привличане , което ще отмине :)

Hilary_
04-07-2009, 10:55
Твпето момче се е уплашило много здраво...даже си мисля че ти си му първото момиче... :wink: И да греша важното е че и при двата случая трябва да говориш с него и да го питаш за причината... ако естествено не искаш да се депресираш още повече...ако не говорите рискуваш след седмица да ти пише че е потърсил утеха в разбиращата го съседка да кажем... ии си аут... :? Успех! 8)

Bimmer
04-07-2009, 11:27
Охоо щом ги приказва такива " не съм готов за сериозна връзка" ... начи ясно ... той акъла му е в гъза още .. да ходи да играе на покемони пред блока и тва е ... махай го! Шапшал..
Да, как се сети.. Точно в г*за му е :? ... А пък може би не иска да я нарани? Ама не се сетихте, щото всички момчета са свине, нали :-x

sentient_
04-07-2009, 12:11
Таа моя проблем е следния :харесвам едно момче от близо четири месеца, преди месец имах накрая възможността да се запозная с него , писах ме си по скайп , реших ме се бяхме на среща няколко пъти. Много си допаднах ме , от едно даскало сме. Преди две седмици ми призна , че и той ме харесва. След поредния прекаран заедно ден , на разделяне ме целуна . Всичко Ок , но два дена нямах ме възможност да се видим , на третия ден ми пише в скайп , че иска да спрем до тук , че не е бил готов за сериозна връзка . Казах добре но ми стана адски кофти , взех ,че се депресирах. От тогава насам не сме се видяли , нито писали .Минаха 5 дена вече . Адски съм влюбена и объркана. Дайте ми някакви съвети , хора, какво да правя според вас ?


П.П. Благодаря предварително :)
П.П. На 16 съм
Какво можеш да направиш, той ти е казал че не те иска, насила хубост не става!

beiho
04-07-2009, 17:28
Просто не иска после да страда, защото любовта е летене в небеста, но и куп отговорности.Той явно е свестен и ако иска да ходи с някой, то значи трябва да е на сериозно , а сега просто не иска да си обърка животецанапразно!

BaiToq
04-07-2009, 17:38
намерил си е по хубава
Абе тя да го напсува за всеки
случай,може и на майка-на 16 е вече

iwka95
04-07-2009, 19:59
може би момчето не иска да се обвързва сериозно.. но мисля, че трябва да поговорите ;-)