PDA

View Full Version : Мислите ли, че всички жени са леки ?



glamouros
04-06-2009, 19:04
Нека първо започна с извинение. Надявам се, че темата която пускам няма да ви се стори глупава или безсмислена. Просто имам нужда да разбера какво мислят и другите по един въпрос който напоследък не ми дава мира. Моля ви споделете дали мислите че жените/момичетата са наистина толкова лоши и по ваше мнение имат ли толкова грехове колкото им приписват. Напоследък всеки който попитам казва само най-лоши неща за няшия пол. Че били само к**ви, изполвачки, нагаждачки, не знам още какви... По мое мнение всичко е много индивидуално.
Съгласни ли сте с думите на Наполеон, че всички жени са к**рви.
Мен специално ме ядосват подобни изказвания.
Благодаря ви предварително за отговорите. :)

AFT
04-06-2009, 19:05
Не. Както не всички мъже са прасета. За жалост, тук има само МОМЧЕТА и МОМИЧЕТА, а не жени и мъже. Тц, не се научихте...

Tod
04-06-2009, 19:06
Не естествено ! Има адски много свестно момичета :)

BaiToq
04-06-2009, 19:08
Не.
Нищо не е на 100 процента.

А такива обобщаващи
твърдения са тъпи.

glamouros
04-06-2009, 19:09
Дано не ви досадя. Докато се ровех из нета намерих това :
Деф) Една жена е курва в сексуалният смисъл ако е осъществила сексуален контакт с поне двама мъже.

(Деф) Една жена е курва в несексуалният смисъл ако тя се съпреживява вътрешно като курва в сексуалния смисъл или прави тъй наречените "курвенски номера" (определението е с жаргонен произход).

(Деф) Една жена е общо курва ако е или курва в сексуалният или курва в несексуалният смисъл.

(Th) (Теорема на Наполеон - Филип): Всички жени са курви!

Доказателство (на Филип):
Знаем, че всяка нормална жена рано или късно съзрява за полов контакт.
=> всяка жена е годна за бъде курва в сексуалният смисъл.
В несексуалният смисъл е очевидно, че всяка жена е годна да бъде курва.

Да допуснем, че съществуват жени, които не са курви, т.е. никога не са правили секс с мъже или не са курви несексуално.
Нека жената "Х" не е курва. По чисто логически изчисления е лесно да се убедим, че тя спада в някоя от следните категории:

(1) Тя е визуално отблъскваща или има физически недъзи. В такъв случай тя не е курва в сексуалният смисъл понеже мъжете отбягват контакт от нея
=> тя следва да има комплекси на сексуална тематика
=> тя вътрешно желае да е курва
=> тя е курва в несексуалният смисъл.
=> тя е курва

(2) Тя няма сексуални контакти с мъже или води целенасочено живот без сексуални връзки (например лесбийка, феминистка)
=> Тя очевидно e лишила поне един мъж от сексуална връзка
=> това е курвенски номер спрямо мъжете
=> тя е курва в несексуалният смисъл
=> тя е курва

Убедихме се, че жената "Х" не правеща секс с мъже е курва. Сега нека разгледаме жените, които правят секс с мъже. Те са най-общо две категории:

(3) Правила секс с повече от двама мъже в живота си
=> по дефиниция тя е курви в сексуалният смисъл
=> тя е курва

(4) Правила секс само с един мъж
=> има два варианта:

(4а) Тя го е напуснала веднага или след кратко време
=> тя просто го е използвала
=> тя е курва

(4б) Тя е обвързана задълго с него =>

(4а - 1) тя или го ревнува
=> го лишават от сексуална свобода - спада към курвенските номера
=> тя е курва

(4а - 2) тя не го ревнува
=> показва, че не интересува какво става с партьора й
=> тя е курва

от (1)(2)(3)(4) => получихме противоречие и не е възможно да съществува жена, която не е курва
=> всички жени са курви!

С това теоремата е доказана.


Забележка №1: Оригиналната формулировка на Наполеон "Всички жени са курви с изключение на майка ми" само по себе си съдържа противоречие, тъй като тя е жена (това противоречие е поправено от Наполеон с добавката "да не забравяме, че и тя е жена", но в настоящото изложение е по-уместно да перифразираме твърдението в по-чист вид).


Забележка №2: В доказателството е използвана логическата конструкция if-else която използва за условие чисти булеви изрази. Ясно, е че по този начин всички възможни варианти са изчерпани.


Не мисля че е правилно нещата да се изопачават така.

.. DeViL mAy CrY ..
04-06-2009, 19:10
Да казват каквото искат нали пак до нас опират.Както има момичета който не ги е срам от нищо някви безкруполни така има и момичета,които са си на ниво има и прекалено срамежливи.

smiLe49
04-06-2009, 19:12
Естествено,че не.

Както момчетата мислят за нас,така и ние си мислиме,че всички са някви свалячи загоряли за ебане.Но винаги има и изключения,просто по трудно се намират свестните хора ;-)

BaiToq
04-06-2009, 19:14
Дано не ви досадя. Докато се ровех из нета намерих това :
Деф) Една жена е к***а в сексуалният смисъл ако е осъществила сексуален контакт с поне двама мъже.

(Деф) Една жена е к***а в несексуалният смисъл ако тя се съпреживява вътрешно като к***а в сексуалния смисъл или прави тъй наречените "курвенски номера" (определението е с жаргонен произход).

(Деф) Една жена е общо к***а ако е или к***а в сексуалният или к***а в несексуалният смисъл.

(Th) (Теорема на Наполеон - Филип): Всички жени са к**ви!

Доказателство (на Филип):
Знаем, че всяка нормална жена рано или късно съзрява за полов контакт.
=> всяка жена е годна за бъде к***а в сексуалният смисъл.
В несексуалният смисъл е очевидно, че всяка жена е годна да бъде к***а.

Да допуснем, че съществуват жени, които не са к**ви, т.е. никога не са правили секс с мъже или не са к**ви несексуално.
Нека жената "Х" не е к***а. По чисто логически изчисления е лесно да се убедим, че тя спада в някоя от следните категории:

(1) Тя е визуално отблъскваща или има физически недъзи. В такъв случай тя не е к***а в сексуалният смисъл понеже мъжете отбягват контакт от нея
=> тя следва да има комплекси на сексуална тематика
=> тя вътрешно желае да е к***а
=> тя е к***а в несексуалният смисъл.
=> тя е к***а

(2) Тя няма сексуални контакти с мъже или води целенасочено живот без сексуални връзки (например лесбийка, феминистка)
=> Тя очевидно e лишила поне един мъж от сексуална връзка
=> това е курвенски номер спрямо мъжете
=> тя е к***а в несексуалният смисъл
=> тя е к***а

Убедихме се, че жената "Х" не правеща секс с мъже е к***а. Сега нека разгледаме жените, които правят секс с мъже. Те са най-общо две категории:

(3) Правила секс с повече от двама мъже в живота си
=> по дефиниция тя е к**ви в сексуалният смисъл
=> тя е к***а

(4) Правила секс само с един мъж
=> има два варианта:

(4а) Тя го е напуснала веднага или след кратко време
=> тя просто го е използвала
=> тя е к***а

(4б) Тя е обвързана задълго с него =>

(4а - 1) тя или го ревнува
=> го лишават от сексуална свобода - спада към курвенските номера
=> тя е к***а

(4а - 2) тя не го ревнува
=> показва, че не интересува какво става с партьора й
=> тя е к***а

от (1)(2)(3)(4) => получихме противоречие и не е възможно да съществува жена, която не е к***а
=> всички жени са к**ви!

С това теоремата е доказана.


Забележка №1: Оригиналната формулировка на Наполеон "Всички жени са к**ви с изключение на майка ми" само по себе си съдържа противоречие, тъй като тя е жена (това противоречие е поправено от Наполеон с добавката "да не забравяме, че и тя е жена", но в настоящото изложение е по-уместно да перифразираме твърдението в по-чист вид).


Забележка №2: В доказателството е използвана логическата конструкция if-else която използва за условие чисти булеви изрази. Ясно, е че по този начин всички възможни варианти са изчерпани.


Не мисля че е правилно нещата да се изопачават така.
:lol: :lol: :lol:
Голяма логика...

woshata
04-06-2009, 19:15
Глууууууупости на търкалета .
И стига копираници от нета .. собствено мнение нямате ли бе хора :booooomb:

sladur4etyYy
04-06-2009, 19:18
ква е тая теорема на филип ли къв е там... пффф егатииии безсмислиците :razz: по неговата логика всички, които мислят и/ или правят секс, са курви. да, ама няма мъж, който да не прави и/или мисли за секс => всички мъже са курви. айде, всички сме курви, радвайте се и си живейте живота. 8-)

glamouros
04-06-2009, 19:19
Глууууууупости на търкалета .
И стига копираници от нета .. собствено мнение нямате ли бе хора :booooomb:
Имам собствено мнение, което вече споделих. Потърсих вашето и дадох пример. Критиката ти по мое мнение не е на място. Лека вечер. :)

woshata
04-06-2009, 19:20
Глууууууупости на търкалета .
И стига копираници от нета .. собствено мнение нямате ли бе хора :booooomb:
Имам собствено мнение, което вече споделих. Потърсих вашето и дадох пример. Критиката ти по мое мнение не е на място. Лека вечер. :)Ми аз не говоря само за теб .. но както и да е . Може и да не съм права в случая .
Ае 8-)

HipHopBlond
04-06-2009, 19:22
Естествено, че не!!! Не мога да разбера как може някви мнения в някакъв сайт да ти повлиаят толкова много :?... Всичко си зависи от човека, сама прецении за себеси и майната им на другите \:D/

HanopkaH
04-06-2009, 19:24
НЕ

Phoenixheart1
04-06-2009, 19:55
Абсолютно не.

MartyParty
04-06-2009, 19:58
Глупави теми.
Липса на друга работа.
Намрете си хоби.
Ще взема чинията на микровълновата и ще си я счупя в главата.

AFT
04-06-2009, 20:45
^ Искрено ме разсмя ;д (bow)

mitkom89
04-06-2009, 21:28
не всички са леки... има и по 200 килограма, другото щом Наполеон го е казал...

mitkom89
04-06-2009, 21:28
не всички са леки... има и по 200 килограма, другото щом Наполеон го е казал...

soul1199
04-06-2009, 22:19
не всичи момичета са такива

GossipGirl89
04-06-2009, 22:42
Разбира се, че не всички жени са леки! Това е същото като при нас с теорията, която до ден днешен продължаваме да развиваме, а именно, че всички мъже са еднакви. При тях е същата теория само че за жените... :) Но не всички са еднакви. Макар че като претърпиш разочарование, без значение от чий пол, всички ти изглеждат еднакви и ги поставяш под общ знаменател... Но въпреки това - не всички са еднакви! Има добри и свестни както мъже, така и жени просто в днешно време да намериш такъв/такава е като да търсиш игла в купа сено :?

Seducti0n
04-06-2009, 22:44
Не.
Има сякакви жени, това, че даден мъж попада на определен тип по никакъв начин не уеднаквява останалите.

п.с-интересно ми е какъв ли би бил света без курвите
мъжете все плюят срещу тях, все ги обиждат, но накрая именнo c такава свършват/и в буквален и в преносен смисъл/ :wink:

cinderella_gugutka
04-06-2009, 23:21
1-о мом4етата се хващат с курвите а после се оплакват 4е вси4ки
моми4ета били курви.... :? еми като не харесвате курвите си хващайте свястни моми4ета-не е толкова трудно да ги разграни4иш от другите.ама после пък ще по4нете да се оплаквате 4е трудните моми4ета не пускат лесно...пффф,няма угодия :x
не вси4ки моми4ета са лесни-просто мом4етата си хващат такива "секси" мацки а след това се оплакват...еми вие какво о4аквате-като си хванете курва и после тя изведнъж да се промени.и като вземете малко да се влюбите в нея и хайдее намразихме вси4ки моми4ета....пффф

gabsit000
04-07-2009, 07:34
Не може да слагате жените под общ знаменател...всяка жена си е сама по себе си различна,индивидуална... разбира се,че не всички сме безгрешни..винаги се пробужда "кучката в нас",но не всички ходят от мъж на мъж,изневеряват на гаджетата си,са небрежни и т.н... мъжете попринцип казват на една жена,че е кучка или курва когато не им пусне ..като някво извинение,че не ги е огряло ..и така .. това е моето мнение :)

Bellatrix
04-07-2009, 07:44
Не. Айде стига вече. Тия теми започват да писват. Естествено, че не всички сме леки к**ви. Защо според теб хората са индивидуални? Всички ли носим розово? Не, нали? Ами и не всички отваряме крака на първата среща...
ПП. И също към другата част на форума: и мъжете не са еднакви. Има свястни момчета. И мили и грижовни и влюбчиви. Ако всички мъже са свине, както често чувам: откъде се появяват толкова често връзките от по година-2-5-6...? Явно някой има чувства...

Jumbie483
04-07-2009, 07:53
Хмм Наполеон беше казал: ''Всички жени са курви, освен майка ми, но и тя е жена, така че..."

Въпреки това сега всички са различни.. Но определено МОМИЧЕТАТ са много по-леки от жените..
Това е като разликата МОМЧЕ - МЪЖ 8-)

Hilary_
04-07-2009, 10:35
За всеки е различно...но повечето малки момичета в днешно време отиват на зле... :? и от там момчетата си мислят че всички са такива...да ама неее!!! [-(

Balmy_I
04-07-2009, 10:40
м ми хубаво жените са курви,апък за мъжете е похвално същото поведение :o айде ся...повечето от мъжете мислят не с която глава трябва,така че ако тръгнеш да им вярваш :-D има и свестни момичета и момчета,ама малко трудно се срещат напоследък;]

ThisIsMe
04-07-2009, 10:45
ЕСТЕСТВЕНО<ЧЕ НЕ!

ViciouSs
04-07-2009, 11:04
Разбира се, че не. Има жени, които немогат или нямат възможност да полагат грижи за теглото си и така се откроявят леките жени и тежките :D

sentient_
04-07-2009, 12:15
Не. Както не всички мъже са прасета. За жалост, тук има само МОМЧЕТА и МОМИЧЕТА, а не жени и мъже. Тц, не се научихте...
Съгласна съм!

beiho
04-07-2009, 17:10
Не мисля, че всички момичета са кур*и, но пък мисля, че във всяка жена има капчица коварство и по принцип, когато една жена успее да заплени мъжа, след това го изхвърля, когато й омръзне, а мъжът си остава прецакан за цял живот и не иска да види повече женско лице-това е кръговратът, а любовта е оръжието на жената, срещу която за съжалене и мъжете нямат защита. :x

BlueGirl
04-07-2009, 17:31
Разбира се,че не.Не се водете по глупави клишета.Всеки човек е индивидуален.Няма еднакви хора на тази земя.Това,че светът се напълни с подобни момичета,не значи,че няма и свестни.

Kostadin_682
04-07-2009, 17:34
Не

BigFakeSmile
04-07-2009, 17:38
аз лично не се мисля за ку*ва
кой кво казва да не казвам на кое ми е
разбира се, че не всички са леки.....ти как мислиш??
вярно има такива дет са даат веднага
или велики сърцеразбивачки....(оле...от части съм от тях)
ноО...що няма въпрос ''мислите ли, че всички момчета са женкари??''
сички велики плейбои...олее...вижте маа хоих с нея..и*ах я и и казах ''чао'' 8)
wtf??
но за всички си има изключения, има мнооого ку*ви, но и много свестни момичета :)

kukli4kata001
04-07-2009, 17:50
тук има само МОМЧЕТА и МОМИЧЕТА, а не жени и мъже.
така и аз да се изкажа :D не е така,наистина си е индивидуално,не може всички да ни слагат под общ знаменател! Това,че едно момиче е направило еди какво си,не значи,че всички сме като нея..или обратното с момчетата,това,че едно момче е еди какво си,не значи,че всички са такива.И аз много се ядосвам от такива неща,като кажат нещо такова.

AFT
04-07-2009, 17:58
А що ме цитира не мога да разбера? о.О

CucAgMuH
04-07-2009, 18:04
"Вие сте уникални. Точно като всички други." ;-)

Харесва ми как във всяка тема всеки държи да подчертае че има изключения, и тези изключения са неговите близки или той самият. Тук стана форума на изключителните ;) Всъщност излезе че леките жени или не съществуват или са малцинство. Странно как тогава се е насадило мнението че "всички са леки"?

Всъщност всеки човек може да бъде "лек", стига да бъде "погъделичкан" на правилното място, нали? И всеки си има такова място. Различно и уникално, като всички останали... А пък да си "лек" не е само в сексуалният контекст. Ако лицето Хикс иска нещо и го получи лесно от лицето Игрек(понеже знае къде да "погъделичка"), то лицето Игрек от гледна точка на Хикс(и другите около него) е "леко".

Айде, да ви ударя контра - аз съм "лек". Ако дойдете и кажете правилните неща, подкрепени с правилни действия, можете да ме накарате да направя доста неща които иначе не бих направил за вас :twisted:

А вие тежки ли сте? :)

glamouros
04-07-2009, 18:17
Добре, разбрах вече че темата ми е глупава и че заглавието не е написано като хората и се извинявам за това. Това е една тема която ме вълнува напоследък и затова попитах и за вашето мнение. Мерси за отговорите. Не беше нужно да ме обиждате.

AFT
04-07-2009, 18:23
Ако искаш да не те обиждаме, другия път ползвай Търсачката.

Waster
04-07-2009, 18:28
има и леки, има и по 100 кила жива мръвка

teenems
04-07-2009, 18:39
ъ не ,аз не съм от тоа тип

BigFakeSmile
04-07-2009, 18:50
Добре, разбрах вече че темата ми е глупава и че заглавието не е написано като хората и се извинявам за това. Това е една тема която ме вълнува напоследък и затова попитах и за вашето мнение. Мерси за отговорите. Не беше нужно да ме обиждате.


ехехе...ся..кви обиди кви чудеса...
толкоз ли ти пука непознати как ще тре обидят??
просто мнения на умни и не чак толкова умни хора
П.П аз съм от вторите!