PDA

View Full Version : малко тъпо въпросче :Д



OrangeCountyGossipGirl11
04-06-2009, 20:44
здравейте хора!! преди да ме нападнете със някои псувни искам да кажа че не съм обратна или нещо такова просто питам от чиста проба любопитствоооо! :) Днеска не знам от какъв зор се стигна до темата в мойта група за секс със същия пол и до това как момиче с момиче не било гадно и отвратително и "заслужило си боя" както се обръщат към да речем момчета...Тааа обсъдихме за малко това как има мн момичета които няма нищо против да спят с момичета и се стигна до въпросът дали момчетата (не гейове) биха спали заедно хахаха супер тъпо звучи но реших да питам след като за толкова момичета не е проблем за момче дали ще бъде...не говоря за системно а за опит :DDDD айдееее не ме нападайтее искам да знаммммм поздравииииииииииииииии

Extremescream
04-06-2009, 20:47
Ем то от ника ти ми става ясно всичко просто. :-D

JenataNaShefa
04-06-2009, 20:48
При момчетата е различно, но все пак може някой да има опит и да сподели :-D

StRaSsenJunGe
04-06-2009, 21:14
АаА божкее :D ... моето мъжко мнение по въпроса е,че попринцип женския пол се смята за по-красив от мъжкия и това с жена-жена не изглежда гадноооо,но от друга страна мъж-мъж е некфооо..... :shock: :shock: :? :? :? :? :?

LitTleJ
04-06-2009, 21:53
Като искаш да знаеш без да те нападам, ти казвам ясно и категорично НЕ, което се отнася както за мен така и за всички други момчета с хетеросексуални наклоснности.Ако едно момче ти каже ,че няма против да спи с друго момче го приемай като пълен ПЕД*Л.
Отвръщава ме просто мисълта за това 1 момче да няма против да спи с друго момче!!!!!!!!!!!!!!!!!Вече при момичетата нещата стоят мн различно, щото там има само орална любов и бъркане по места, където МОЖЕ да се бърка .

stratega
04-06-2009, 22:26
ами честно да ти кажа....


мъж съм и съм спал с мъж на един креват :)

Това е мойто мнение ;)

ubuntureload
04-06-2009, 22:32
ами честно да ти кажа....


мъж съм и съм спал с мъж на един креват :)

Това е мойто мнение ;)
Че то всички нормални мъже сме спали и то неведнъж .... пиянси вечери ... пиянски нощи ... мощни диви коч алкохолени партита :D :D :D :D ама само спане и то по гръб и никой не смее да се обърне :grin: :D :D :lol:

loveme
04-06-2009, 23:09
Ние момичетата сме нежния пол, доверява ме се повече на приятелите си, гледаме да си имаме най-добър приятел/ка .. прегръщаме се, споделяме повече, легавим се, някои даже се целуват..имам някаква интимност,помежду си се караме много лесно и трудно се сдобряваме..докато при момчетата това което аз съм забеляза е, че вие може да се биете,псувате,плюета и какво ли още не и след 5 мин пак сте заедно,нямат толкова близки отношения помежду си ..не се държат като нас..не споделят,не се оплакват,не хленцат, за да не ги помислят за обратни.. макар, че момиче или момче всеки има друдни моменти в живота си и има нужда от подкрепа и съвет..

момичетата са склони към секса помежду си, но момчетата дори и само за опит те ще откажат :)

singlelady123
04-18-2009, 18:36
еми по бива момиче с момиче октолкото момче с момче ама незнам ... :D

vellvet
04-18-2009, 18:39
въпрос на вкус ;)

neystoim
04-18-2009, 18:51
Ние момичетата сме нежния пол, доверява ме се повече на приятелите си, гледаме да си имаме най-добър приятел/ка .. прегръщаме се, споделяме повече, легавим се, някои даже се целуват..имам някаква интимност,помежду си се караме много лесно и трудно се сдобряваме..докато при момчетата това което аз съм забеляза е, че вие може да се биете,псувате,плюета и какво ли още не и след 5 мин пак сте заедно,нямат толкова близки отношения помежду си ..не се държат като нас..не споделят,не се оплакват,не хленцат, за да не ги помислят за обратни.. макар, че момиче или момче всеки има друдни моменти в живота си и има нужда от подкрепа и съвет..

момичетата са склони към секса помежду си, но момчетата дори и само за опит те ще откажат :)
+1 :oops: :oops: Точно така напълно те подкрепям.
Моя най-добър приятел не ми е за ебане .... ебати тъпите работи значи , да се напсуваме да се сбиеме , да се базикаме с някой , да се погавриме , да се напием , да задяваме мадами ето за това ми е приятел , какъв секс :?

Категорично НЕ ! Не бих опитал , просто не е нужно , има достатачно , жени , за това сме Чифт :o :grin:

CocainCocktail
04-19-2009, 00:55
Според мен едва не се навиват на секс с мъж,но ако има предложат активна роля доста биха се съгласили