PDA

View Full Version : За "Батковците"



LudoMlado
04-06-2009, 20:55
Земете си намерете жена вместо да се занимавате с 14-15 годишни.

На 25 години амфета и излиза за 15 годишна, и ми се праи на отворен щот бил възрастен.

СМЕШКОООО СМЕШКООО

С 15 годишна си щот всяка мацка на твойте години знае че никъв акъл нямаш в главата и за тва не се занимават с тебе.

Вместо се праиш на "cool" покрай по-малките се стегни малко и се дръж кат мъж, вместо да се бъркаш в наще истории.

Waster
04-06-2009, 20:57
някоя афектирана малка кифла 8-)

AFT
04-06-2009, 21:00
А така! Кажи им го! ;д

venom0706
04-06-2009, 21:01
Определено....

cinderella_gugutka
04-06-2009, 21:01
спокойно,животът е гаден :)

VilleBaby
04-06-2009, 21:22
Има няколко въпроса по които ВСИЧКИ явно трябва да се изредят да повтарят едно и също мнение.
ТОП 5 :
1-Фешъните колко никой не ги поняся и в същото време всички са "такива".
2-Емотата - същата работа като при ФеШъЪънчеТатЪъЪЪ...
3-Сексът на 13 и колко необразовани сексуално са малките кифли (така е , но не се ли изморихте с тая тема...)
4-Метъли и чалгари - смях в залата - облечени в черно с тежък грим металяги слушащи тайно Преслава пред компа и...обратното...
5-И батковците , които ходят след пиклите и пиклите , които им се връзват.




Мисля , че е крайно време да спрете с еднообразните си теми.
Вече има 867867676 такива , търсете като толкова искате да изкажете свежото си , нечувано до сега мнение.
Ае със здраве!!! :o

Jumbie483
04-06-2009, 21:25
поредната комплексарска тема..
напоследък само такива отварям... чак на себе си започнах да се дразня :-x

plmn
04-06-2009, 21:27
и аз тва им викам уе

soul1199
04-06-2009, 22:03
спокойно,животът е гаден :) :( :( :(

Sensuality
04-06-2009, 22:06
Има право автора :?
Такиа мърльовци и мен ме дразнят...

GossipGirl89
04-06-2009, 22:09
Ама нали се сещате, че не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я е дал :D Докато има просещи си го 13 годишни кифли ще има и взимащи си го 25 годишни батковци :P

emily_1234
04-06-2009, 22:22
Ама нали се сещате, че не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я е дал :D Докато има просещи си го 13 годишни кифли ще има и взимащи си го 25 годишни батковци :P

Еха .. тва ми хареса +1 :-|

varSAritai
04-06-2009, 22:28
Ама нали се сещате, че не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я е дал :D Докато има просещи си го 13 годишни кифли ще има и взимащи си го 25 годишни батковци :P

Еха .. тва ми хареса +1 :-|
+1 :)

LudoMlado
04-06-2009, 23:48
Ама нали се сещате, че не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я е дал :D Докато има просещи си го 13 годишни кифли ще има и взимащи си го 25 годишни батковци :P

И те да го духат като са толкова загорели.

cinderella_gugutka
04-06-2009, 23:51
Ама нали се сещате, че не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я е дал :D Докато има просещи си го 13 годишни кифли ще има и взимащи си го 25 годишни батковци :P
права си...но в слу4ая проблема е 4е 25 годишните батковци се фукат и се мислят за голямата работа защото са забили 15 годишно моми4енце а за това никой не им е виновен :x

Flapjack
04-06-2009, 23:53
темата е несъдържателна.
има една понякога вярна поговорка.
хубавите ябълки прасетата ги ядат.
замислете се малко.

BigFakeSmile
04-07-2009, 08:11
еми квото и да говорим...нещата не се променят
винаги ще си има педофили, които ''обожават'' 14-годишната си приятелка...
а и винаги ще има момичета, които да са достатъчно глупави, за да им вярват



спокойно,животът е гаден :)

така е^^ имаше една дума: Усмихни се. Утре ще бъде по лошо :)

xplay
04-07-2009, 08:57
Права е авторката. Наистина няма смисъл да се занимават с момичета на 14-15. Но пък ако момичето го иска вече си е нейн проблем. Грозна гледкааааааа.... :( Ей за т`ва форума е пълен с теми "бременна съм, помогнете!" - защото тия 25 годишните се хващат с момичетата за секс, не за друго. :o

Bellatrix
04-07-2009, 09:27
Аз съм на 16, а приятелят ми е на 18. Не е с мен, защото друга няма да му върже. Просто характерите ни си пасват, имаме много теми за разговор винаги, коато сме заедно, обичаме се истински и това щастие продължава вече година (да чукна на дърво). Зависи си от хората. Така и не го схванахте. Нон стоп ръсите хейтърски теми как еди кой си тип хора бил еди какъв си и тн... Всичко е от човек до човек и всеки случай е индивидуален. Всяка история е различна. Стига ръсихте глупости.

Hilary_
04-07-2009, 10:21
Оооо айде айде... като че ли малките мърли не се бутат... :x Не са само големите виновни... и все пак съм съгласна и с автора... [-(

Neftochimic
04-07-2009, 10:25
Земете си намерете жена вместо да се занимавате с 14-15 годишни.

На 25 години амфета и излиза за 15 годишна, и ми се праи на отворен щот бил възрастен.

СМЕШКОООО СМЕШКООО

С 15 годишна си щот всяка мацка на твойте години знае че никъв акъл нямаш в главата и за тва не се занимават с тебе.

Вместо се праиш на "cool" покрай по-малките се стегни малко и се дръж кат мъж, вместо да се бъркаш в наще истории.

който както се ореди

Lyubeto
04-07-2009, 10:26
А ве не разбрахте ли ,че повечето момчета и мъже са лайнари , кво се учудвате? Чак вече взех да не мога да ги понасям.Хванал някаква пикла и ми се прави на газар , айде бегай на село .

nicolepcd
04-07-2009, 10:33
Да правят каквото си искат... вас каквO ви бърка? :-o

Bellatrix
04-07-2009, 10:55
Да правят каквото си искат... вас какви ви бърка? :-o
+1. И този момент го има :D
В последно време всеки се бърка в работата на другите. Всеки обвинява и се чуди как да изтъкне колко по-добре е той и колко по-света вода ненапита е. Странно ми е.
А тия теми вече са скучни. :?

Neftochimic
04-07-2009, 11:26
автора май го е яд нещо, че не може да си намери и той някоя такава 13 годишна, и е започнал да се отчайва :(
:lol: :razz: :lol:

smiLe49
04-07-2009, 12:12
Кво само обвинявате големите като,че тия пикли нямат глава на раменете си да мислят ?! Да не би "батковците" насила да ги карат да са с тях ?! И не знам за тях колко се кефят ама тия малки фръцли са 1000 пъти по-доволни,че са се харесали на някой батко...

mechtaq_za_teb
04-07-2009, 13:47
Евала :grin: :D Ама така си е. Деградация отвсякъде!

alkoxolizmo_0
04-07-2009, 14:14
Pedobear approves!!! 8-) :razz:

summer_mo0n
04-07-2009, 14:21
поредната комплексарска тема..
напоследък само такива отварям... чак на себе си започнах да се дразня :-x

само не разбрах кое й е комплексарското на темата :-o

sladka__droga
04-07-2009, 14:31
Ама нали се сещате, че не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я е дал :D Докато има просещи си го 13 годишни кифли ще има и взимащи си го 25 годишни батковци :P

Еха .. тва ми хареса +1 :-|

+ 1525637474 8)

HotChickMaggie
04-07-2009, 14:42
Нали вас не ви засяга и знаете,че е тъпо.Мислете за себе си,оставете ги другите да правят каквото искат.Не е ваш проблем.Колкото и да се опитвате да повтаряте едно и също нещо,просто няма да го промените!

kaprizni4ku
04-07-2009, 15:04
някоя афектирана малка кифла 8-)

hoobastank
04-07-2009, 17:17
Винаги е било така и ще продължава да бъде.Бтв имам двама приятеля които на 17 години тръгнаха с 13 годишни приятелки.Единия ве4е ходи с нея 3та година и по вси4ко ли4и 4е се оби4ат и си вярват един друг.А за тия "батковци" които си търсят тъпи 13-14 годишни пар4ета ще кажа едно КАК НЕ ВИ Е СРАМ!Ако видя някакъв такъв със сестра ми ще му отрежа главата 8) :D И двете! :D

anSsito
04-07-2009, 19:10
Абе то хубаво си направил темата ама мислиш ли, че някой ще се вслуша с казаното?

nebrejnata
04-08-2009, 04:01
всяка малка пикла иска да е с голям батко и си мисли че е голямата работа ама кат си изяде хуя ша разбере :D

FlashMX
04-08-2009, 06:09
Аз съм на 16, а приятелят ми е на 18. Не е с мен, защото друга няма да му върже. Просто характерите ни си пасват, имаме много теми за разговор винаги, коато сме заедно, обичаме се истински и това щастие продължава вече година (да чукна на дърво). Зависи си от хората. Така и не го схванахте. Нон стоп ръсите хейтърски теми как еди кой си тип хора бил еди какъв си и тн... Всичко е от човек до човек и всеки случай е индивидуален. Всяка история е различна. Стига ръсихте глупости.

Да но разлика 2 години е допустимо... а неква 14 годишна да ходи с 24-25 годишен..... това са 10-11 години..

nebrejnata
04-08-2009, 06:21
абе важно е любов да има 8) :o

dimitar_ak
04-08-2009, 06:35
Аз съм на 16, а приятелят ми е на 18. Не е с мен, защото друга няма да му върже. Просто характерите ни си пасват, имаме много теми за разговор винаги, коато сме заедно, обичаме се истински и това щастие продължава вече година (да чукна на дърво). Зависи си от хората. Така и не го схванахте. Нон стоп ръсите хейтърски теми как еди кой си тип хора бил еди какъв си и тн... Всичко е от човек до човек и всеки случай е индивидуален. Всяка история е различна. Стига ръсихте глупости.

Да но разлика 2 години е допустимо... а неква 14 годишна да ходи с 24-25 годишен..... това са 10-11 години..

Бившата ми беше 11 години по-млада от мен, но все пак над 20. Ненормалното е когато голям мъж ходи още с дете.

cS_LaMeRkA
04-08-2009, 10:09
Има няколко въпроса по които ВСИЧКИ явно трябва да се изредят да повтарят едно и също мнение.
ТОП 5 :
1-Фешъните колко никой не ги поняся и в същото време всички са "такива".
2-Емотата - същата работа като при ФеШъЪънчеТатЪъЪЪ...
3-Сексът на 13 и колко необразовани сексуално са малките кифли (така е , но не се ли изморихте с тая тема...)
4-Метъли и чалгари - смях в залата - облечени в черно с тежък грим металяги слушащи тайно Преслава пред компа и...обратното...
5-И батковците , които ходят след пиклите и пиклите , които им се връзват.




Мисля , че е крайно време да спрете с еднообразните си теми.
Вече има 867867676 такива , търсете като толкова искате да изкажете свежото си , нечувано до сега мнение.
Ае със здраве!!! :o

:smt023

mrazqkindergarten
04-08-2009, 13:56
:D Според мен пък е точно обратното..и все пак..така и не разбрахте,че всичко зависи от хората..а и сегашните момичета на 14-15 са толкова наивни,а тези на по 20 са курвари,така че са префектната комбинация...и все пак..даже и да имат една година разлика,ако момчето е курвар,а момичето свястно,кво правим :? Ние с приятеля ми имаме разлика..не е някаква фрапираща,но пак той си има 18,даже повече,а аз съм малолетна,но това не ни пречи да се разбираме добре...и караници си има,но това няма общо с възрастта,а с характера според мен :wink: За гъзария е тъпо.Ако ти харесва даден човек възрастта няма да ти пречи,а и все пак не мисля,че някой е толкова повърхностен,че да гледа само годините.. :?

vlubeno_momi4e***
04-11-2009, 08:47
Ама нали се сещате, че не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я е дал :D Докато има просещи си го 13 годишни кифли ще има и взимащи си го 25 годишни батковци :P

NaNa_SladuRana
04-11-2009, 08:53
като се обичат да се вземат, като ги кефи - да се фукат,мен не ме бърка,мисля,че и на вас не трябва да ви пука :)

8992LIGHTER
04-11-2009, 11:15
с една тема няма да ги спрете то тва са чувства не могат да се контролират има вярно некфи дето гледат да си направят кефа с по младо други пък наистина се влюбват определено не всички са еднакви .... аз предпочитам да съм с някой или на мойте години или с две три по голям ама всеки е различен

StayFly
04-11-2009, 11:23
Земете си намерете жена вместо да се занимавате с 14-15 годишни.

На 25 години амфета и излиза за 15 годишна, и ми се праи на отворен щот бил възрастен.

СМЕШКОООО СМЕШКООО

С 15 годишна си щот всяка мацка на твойте години знае че никъв акъл нямаш в главата и за тва не се занимават с тебе.

Вместо се праиш на "cool" покрай по-малките се стегни малко и се дръж кат мъж, вместо да се бъркаш в наще истории.
Батковците от махалата ти обраха връстничките и ти остана на сухо, а :lol:
Жалък си.

devilsown
04-11-2009, 12:10
като се обичат да се вземат, като ги кефи - да се фукат,мен не ме бърка,мисля,че и на вас не трябва да ви пука :)

hooliganka89
04-11-2009, 12:16
И що им се връзвате?

BloomF
04-11-2009, 13:03
Не 'батковците' са тъпи, а момичетата, които им се връзват.

Schhhh
04-11-2009, 13:06
авееее мен не ме бъркааааа че са с малки момичета ,а че се праят на газета кви жалки пряители имаш туй унуй там се гаврят с пряителите и и се мислят за биячи кут се праят на малки ама един път ще му мяукам мяукам кът коте и кут се обърне в гръб ще му еба гъза по курвенската

natity91
04-11-2009, 14:03
на вас какво ви пука кой с кой е.. колко е голям и т.н.. Живейте си вашия живот. Аз лично не съм имала по голям приятел от 3 год разлика. Но все пак не бъдете толкова ограничени. Живота си е техен и изоб6то нз как то4но ви се праят на гъзета и тн.. :-D На мене 6то не ми се праят. А ако някой по-голям "батко" ви сваля и това ви дразни.. ми имате уста. Кажете му 4е не се инт от него. Лесно е и просто.. а вие изписахте 100000 коментара за една глупост !!! Не мисля 4е това е проблем. :-| [-X

ThisIsMe
04-11-2009, 15:29
Изебаха ли те хммм???

beachy_bunny
04-11-2009, 15:47
тц оф ае спрете с т'ва "кифли " и т.н.т щото е супер истъркано вече ... бахтиии не са наядахти ...

LittlePrincess
04-11-2009, 16:07
на вас какво ви пука кой с кой е.. колко е голям и т.н.. Живейте си вашия живот. Аз лично не съм имала по голям приятел от 3 год разлика. Но все пак не бъдете толкова ограничени. Живота си е техен и изоб6то нз как то4но ви се праят на гъзета и тн.. :-D На мене 6то не ми се праят. А ако някой по-голям "батко" ви сваля и това ви дразни.. ми имате уста. Кажете му 4е не се инт от него. Лесно е и просто.. а вие изписахте 100000 коментара за една глупост !!! Не мисля 4е това е проблем. :-| [-X

Еми то нали сега едните са "кифличките" ходещи с "батковците", а другите са "различни" и "непукисти", които обаче само се месят в живота на първите, за да се възмущават и накрая нищо не постигат. Малоумна работа е за мен това. :?

vesSynkaa
04-11-2009, 18:39
И теб кво те е*е , с извинение , кво правят другите , бе ?
Нали ти не си от тях ? Нали не се хващаш с батковци ?
И да пишеш и да не пишеш се в г*з ... Никой няма да те послуша ..
Всеки решава кво ще прави и никой няма право да му казва ..
Щом са решили , че ще бъдат с по-малка значи така ще бъде ..
И от къде си сигурна , че тръгват само защото е малка и ще им върже ?
Да не би да си минала всички батковци и да го разбра тва ?
Яй стига глупости .. Голям праз , че се хващали с по-малки .. Еми като им
харесват ще се хващат ... :? Всеки има прави да прави квото и с КОЙТО
си иска .. Тва че ти не го одобряваш , не значи че не е така ..
"Момичетата , които се връзват са тъпи " , ти пък как разбра ?
Тва че половината са такива , не значи ,че всички са такива .. :?
Много ме нервят някви като започнат да ми се правят на умни .. :?
Живей си живота , недей гледай другите .. :?

citygirl
04-11-2009, 18:46
И теб кво те е*е , с извинение , кво правят другите , бе ?
Нали ти не си от тях ? Нали не се хващаш с батковци ?
И да пишеш и да не пишеш се в г*з ... Никой няма да те послуша ..
Всеки решава кво ще прави и никой няма право да му казва ..
Щом са решили , че ще бъдат с по-малка значи така ще бъде ..
И от къде си сигурна , че тръгват само защото е малка и ще им върже ?
Да не би да си минала всички батковци и да го разбра тва ?
Яй стига глупости .. Голям праз , че се хващали с по-малки .. Еми като им
харесват ще се хващат ... :? Всеки има прави да прави квото и с КОЙТО
си иска .. Тва че ти не го одобряваш , не значи че не е така ..
"Момичетата , които се връзват са тъпи " , ти пък как разбра ?
Тва че половината са такива , не значи ,че всички са такива .. :?
Много ме нервят някви като започнат да ми се правят на умни .. :?
Живей си живота , недей гледай другите .. :?


+1 ]] Напълно съм съгласна !! И айде стига само едно и също
:x

vampirekiss
04-11-2009, 20:32
Да,ако въпросния батко е толкова велик,то щеше да му върже и някоя негова наборка.Е да,ама не-някакъв си там селски ''пич'' се мисли за мнега велик,защото виждаш ли ходи с някаква пикла на възрастта на малката му сестричка.Та,докато той търчи и разкарва с колата на баща си своето ''мило'',наборите му вече си имат сериозни приятелки,че даже и деца.В същото време ''гаджето'' му е на седмото небе от щастие,когато ''хубавеца'' й се обади по телефона и тя почва да се фука на ляво и на дяно,че ходи седи кой си,а кифлите на нейната възраст се прехласват от възторг за напредъка на милата си наборка.
Просто ми е чудно този свят на къде е тръгнал.

Darkkiss
04-11-2009, 20:33
Земете си намерете жена вместо да се занимавате с 14-15 годишни.

На 25 години амфета и излиза за 15 годишна, и ми се праи на отворен щот бил възрастен.

СМЕШКОООО СМЕШКООО

С 15 годишна си щот всяка мацка на твойте години знае че никъв акъл нямаш в главата и за тва не се занимават с тебе.

Вместо се праиш на "cool" покрай по-малките се стегни малко и се дръж кат мъж, вместо да се бъркаш в наще истории.

евала!!!!

mirolubka
04-12-2009, 09:45
Твърде лесно слагате всичко и всички под общ знаменател.Може да е трудно да се повярва,но има 15-годишни момичета,които мислят доста по-трезво и от 25 годишни такива.Всичко е до човек.Съгласна съм за 25-годишните тъпанари,които гонят по-малки момичета,защото няма кои да им върже,но и при тях си има изключения.Грубо звучи окачествяването и слагането на етикети по този начин.Не може всички да са еднакви и да влизат в нечий стандарти и рамки.

3oPuTy
04-12-2009, 09:53
Горката ти ... Твоят 25 годишен любим амфета-маниак те е зарязал заради поредната 15 годишна ебл*ва кифла :-# :-# :-# Каква трагедия :-# :-# :-#










:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

antonia93
04-12-2009, 09:58
АЗ не мога да разбера защо им се връзват на такива отворковци,дето само знаят да се правят на големи и яки пичове,а всъщност са кръгла нула.
За мен такива момичета са много зле.И мойта приятелка само им се връзва на такива дето само искат да я минат веднъж....
Не се унижавайте бе,момичета!!!!Занимавайте се с някой горе долу около ваще години или поне ако се занимавате с батковци/25.../,поне да ви уважава,а не да ви иска само за секс.

teenems
04-12-2009, 13:07
А така! Кажи им го! ;д