PDA

View Full Version : Ех Любов.Хубаво е като ни се случи, нали?



Flapjack
04-06-2009, 23:09
Такам.. значи искам да споделя едно много хубаво нещо което ми се случи
бях на почивка в египет за 10дни и там се запознах с едно изклюително момиче. По-принцип аз не вярвах в любовта от пръв поглед но ми се случи. Не мислех и че ще мога да се влюбя в момиче по малко с почти 5 години от мен но и това ми се случи.. ( аз съм на 19 а тя е на 15, който е казъл че за любовта няма граници прав е бил)
Та запознах се с едно момиче от естония докато бях в египет тя беше от същтият хотел и много си допаднахме.тя има майка рускиня, а аз съм долу горе добър с руският така че си общувахме на руски. За тези дни изпитах невероятно, безмерно бла бла и тн щастие :). Колкото си мислех че съм голям и сериозен и т.н.( хайде не чак възрастен в пълният смисъл но да) еми не тя успя да ме вдетени дотолкова много че не съм и подозирал. може би вдетени не е точната дума, тя ме накара да усетя че съм жив е по-точно колкото и изтъркано да звучи.
за 10 дни се опознахме до колкото можахме и със всеки изминал ден се привързвахме све повече един към друг. но ето сега египет е зад мен а ние двамата си разменихме координати и се надявам да си пишем и евентуално един ден да се видим от ново.
И да, просто го пиша това за да изразя радостта си от тези моменти и в същото време тъгата към миналото и любовта която е далеч. От време на време като си спомня за нея и ми се стопля сърцето, друг път ме стяга и не мога да дишам...
по принцип аз рядко съм реалист. за мен е или черно или бяло.
според вас има ли смисъл да поддържаме връзка активно и да си пишем и да си правим планове за лятото ( тя да дойде тук или аз там, по принцип имаме възможност), да си пишем от време на време просто така или въобще да се забравим възможно най-бързо и да си продължим с животите. Каквото и да кажете аз съм един променен човек и съм щастлив че имах възможност да бъда с нея пък дори и за малко, дори и никога повече да не се видим.
само аз ли съм така ще всеки следващ път се влюбвам по- силно и по-силно...( мисля че скоро ще започна да получавам паник-атаки заради това... :о )

п.п.: обмислял съм това няколко дни преди да го напиша днес за да съм сигурен в чувствата си.

selens
04-06-2009, 23:11
Вълнуваща история :)

cinderella_gugutka
04-06-2009, 23:14
намерил си любовта-не я изпускай

Flapjack
04-06-2009, 23:19
мда знам че съм я намерил :-D
да имате някакви по сериозни предложения как може да сме заедно?
аз следвам 1ва година в англия, прекарвам колкото мога от времето си в бг а тя е от естония (Талин). Ако имате идей, целият съм в слух
:)

cinderella_gugutka
04-06-2009, 23:27
еми премести се в естония-имаш 2 варианта-да из4акаш да се изу4иш и тогава или още сега .ако не си в състояние да направиш това я оставяш и продължаваш напред

Flapjack
04-06-2009, 23:33
ами аз като за начало си мислех първо да ми минат изпите май месец и после ще съм свободен цяло лято чак до октомври и може да я посетя след 1ви юни и ще видим. :)
Но според теб не мислиш ли че е леко странно чак да се местя в естония от сега, нито естонски знам (говорят и руски там ама си имат някакъв измислен език :D) нито нищо пък и това е много сериозна крачка

cinderella_gugutka
04-06-2009, 23:40
дпбре...ако я оби4аш тогава би трябвало да си готов на вси4ко за нея ...дори да нау4иш естонски :D .ако не си готов зна4и не я оби4аш достатъ4но и най-добре я остави за да не хлътнеш още пове4е и да не залъгваш нея ... може би няма смисъл-в крайна сметка не сте ходили реално така 4е сигурно е просто някакво увле4ение което с времето ще забравиш и ще си намериш ново(желателно е да не е от молдавия или някоя подобна страна :D )

Flapjack
04-06-2009, 23:45
мда може би, от друга страна е хубаво да поддържаме връзка няма нищо лошо в това.

но никой не може да знае обратите на съдбата... нали? може да излезе и нещо още по-хубаво от това ;)

cinderella_gugutka
04-06-2009, 23:48
ами ако питаш мен-не ме питай защото незнам.и аз като теб се колбая за 1 4овек но ... като незнам съдбата какво е отредила нищо не мога да направя :( вси4ко е супер сложно и объркващо :(

Flapjack
04-06-2009, 23:56
ами в момента аз мисля да направя следното.тъй като искам да работя цяло лято за да мога да пътувам, ще я посетя в талин със сигурност, или тя ще дойде на почивка във България тъй като никога не е била.
поне това е малкото за което съм се хванал, а то за сега ми стига.Така мисля.

cinderella_gugutka
04-07-2009, 00:00
ем дано стане кактп си го запланувал

nicolepcd
04-07-2009, 10:27
Хубава история :grin: Щом не ти е безразлична (никак даже :D ), правете си планове и дори и да се виждате рядко - нищо не е невъзможно, а и няма как нещата да се провалят, ако тя е сериозно момиче ;) Айде, успех :)

ThisIsMe
04-07-2009, 10:31
Иди при нея :) (може би на думи изглежда твърде лесно,но ако има любов,разтоянието се губи) :)

Lyubeto
04-07-2009, 10:35
Действително хубава история . Но според мен без бъдеще . Първото , което е не смятам ,че родителите биха пуснали детето си ей така на 15 години в чужда страна , само с някакъв почти непознат . Не знам дали стоят така нещата но ... . Второ дори и да се видите пак за 2 -3 седмици да речем или там колкото е , а после пак да се разделите , какво правите тогава? Отново страдате един за друг , отново не се виждате с месеци и тръпнете в очакване на следващата среща? А живота ви през това време? Рано или късно ще стигнете до извода ,че няма бъдеще . Ще поискате да се разделите и всеки да потърси щастието другаде . Очаква ви страдание от раздялата и голяма доза носталгия . Те така ги виждам аз нещата . Радвай се на това , което сте изживели и не се надявай напразно . Незнам как говориш за преместване там. Та тя е на 15 ????????? Виждали сте се само веднъж и то за 10 дни ?????????? Момче осъзнай се!!!

ThePowerOfLove
04-07-2009, 10:45
Lyubeto, съгласна съм с теб. Хубаво е, че си я срещнал и си си припомнил какво е любов, но замисли се дали наистина си заслужава всичко. Знам, че сигурно няма да ме послушаш, но по-добре си запази хубавия спомен от времето ви заедно и продължи напред. Тези връзки от разстояние са доста кофти работа. Аз лично стоя настрана от такива. Още повече тя е на 15, едва ли ще пътува ей така до друга държава само за да се видите :? Не знам..ти си решаваш, но помисли добре дали има смисъл...

FiRe_LaDy
04-07-2009, 10:52
Аз пък си мисле,че дори твоите чувства да са силни и да си наясно какво искаш,при нея може изобщо нещата да не стоят така.Говорил ли си с нея за това?Знае ли тя какви са твоите планове?Да не стане така,че накрая да те отреже.Ти си на 19,а тя на 15.Живота е и пред двама ви,но тя е още е малка според мен за нещо такова,каквото мислиш ти.Ако искаш да сте си само приятели и нищо повече - ок виждайте се,ама за нещо сериозно не мисля,че тя ще е готова.А ти ще рискуваш много и накрая може да си прецакан!Това е моето мнение ... не искам да те разубеждавам за това,кето си решил да правиш,но помисли добре преди да предприемеш каквото и да било!

ViciouSs
04-07-2009, 11:00
Ако момичето си заслужава трябва да направиш всичко възможно да бъдеш с нея :)

Flapjack
04-07-2009, 11:00
да разбиа се съгласен съм със всички коментари, но просто когато намериш нещо такова се сграбчваш за него като мравка за стрък трева в бурна река...
та да разбира се аз по принцип съм доста силен в това да се самоубеждавам в неща и затова според мен няма нищо лошо да си подържаме връзка а пък как то се вика ако даде господ след време може да се стекат благополучно нещата..
говорил съм с нея за това и тя е на същото мнение.
ако се видим лятото ще е супер без значение какви са ни отношенията.

споменах ли че е изключително хубава и забавна :)

Lyubeto
04-07-2009, 11:08
Сииииииииилно се съмнявам , но дано . Все пак хората са го казали ,че надеждата умирала последна.

silky92
04-07-2009, 11:23
Наистина ти пожелавам да се видите пак и да продължиш да изпитваш това чувство-все пак имали желание има и начин :-)

sentient_
04-07-2009, 12:18
по принцип аз рядко съм реалист. за мен е или черно или бяло.
Това ти изречение няма смисъл :P 8-)

Flapjack
04-07-2009, 12:23
по принцип аз рядко съм реалист. за мен е или черно или бяло.
Това ти изречение няма смисъл :P 8-)
e как да няма, аз съм или песимист или оптимист зависимост от обстановката, за мен среда няма, винаги са двете крайности. абе как да ти го кажа или не ме лови гравитацията по някога или ме смачква :)