PDA

View Full Version : програма за сайтове



lubo111
04-07-2009, 06:21
значиии искам една програма (да е безплатне че не ми се плаща нищо) която да може да се слага видео като от вбокс7 и да си слагам песнички и картинки. за видеото който има някакав друг вариант да се копира от някой сайт да ми обясни така че да го разбера НАЛИ РАЗБИРАТЕ :D

lubo111
04-07-2009, 07:39
що нема да стане

Segmadis
04-07-2009, 09:10
Прав е човека като ти е казал, че няма да стане твойто... Но като цяло ето как стоят нещата горе долу... за да направиш такъв сайт ти трябва примерно готов скрипт...в нет-а има безплатни да (OS Tube), но като го изтеглиш нали трябва да имаш къде да го качиш, визирам хост и домейн, като хостингът със сигурност трябва да е с доста място на хардовете си само за твоя сайт. Общо взето "програмката" или иначе казано скрипта ще ти е единственото безплатно нещо в цялата работа, дори и да не си купиш домейн пак остава хост-а...някак си не ми се връзва като ти видях въпроса по - горе да успееш да си качиш цпанел на ПЦ-то, но дори и да успееш ще ти трябват някои допълнителни скилс след това като MySQL, PHP и малко HTML. Мен ако питаш започни да четеш много здраво, не само книжки ами и по форуми и т.н. как точно става цялата страница. Започни от малкото...опитай като за начало да си направиш страница в хит.бг само с ХТМЛ пък след това мисли как точно да станат нещата за вбокс-а...Успех ти желая все пак :)