PDA

View Full Version : Имам чувството,че приятелката ми ревнува!



sweetkiss74
04-07-2009, 06:47
Ето какъв е проблема.Моята приятелка много харесва едно момче,то обаче харесва мен.И ми предложи.Той е мн симпатичен и мил и аз приех.Сега сме гаджета и аз страшно много го обичам.Да обаче като заговорим за него с други момичета и моята приятелка е там,усещам че не и харесва тази тема.Винаги прекъсва и започва да говори за друго.Когато я накарам да излезем и той дойде.Тя веднага започва леко да ми се сърди и ми казва,че ако искала момчета щяла да им се обади (нещо такова).Какво да правя усещам че вече не сме толкова близки?


:-#

b0nb0ns
04-07-2009, 07:17
AMI POGOVORI S NEQ ZA DA SI IZQSNITE PROBLEMA I AKO ISKATE DA SI PODDYRJATE PRIQTELSTVOTO OBQSNI I 4E GO HARESVA6 I I OTDELQI MALKO POVE4E VREME OTKOLKOTO NA GADJETO SI..... :-D

sweetkiss74
04-07-2009, 07:42
AMI POGOVORI S NEQ ZA DA SI IZQSNITE PROBLEMA I AKO ISKATE DA SI PODDYRJATE PRIQTELSTVOTO OBQSNI I 4E GO HARESVA6 I I OTDELQI MALKO POVE4E VREME OTKOLKOTO NA GADJETO SI.....
_________________


Така и се опитвам да сторя . Казах и че той я харесва ,но само като приятелка и че не бива едно момче да ни раздели.Но тя ми каза че аз ходя с него само за да я дразня. :-x :o

Bellatrix
04-07-2009, 09:50
Ами сигурно не и е много приятно да ходиш с някой, когото тя харесва. А и какво искаш, бре? Не можеш всичко да имаш. Знаела си, че тя го харесва. И ето там ти е бил избора: или момчето, или приятелката. При всяко положение губиш единия. Ти си избрала момчето. Нямаш право да искаш и другото. И с какви очи я караш да излизате тримата при положение, че тя го харесва? Какво искаш от нея? Тя да не е мазохистка да седи и да гледа щастието и да зяпа как момчето, което е искала се мляска с най-добрата и приятелка?

Jumbie483
04-07-2009, 10:08
Не говори пред нея за него и не излизайте заедно (тримата) ...
с времето ще и мине...

Hilary_
04-07-2009, 11:12
хах тръгнала си с момчето което харесва приятелката ти знаейки за нея... аз нямаше и да ти проговоря!!! :shock: Естествено че ще и е гадно ти кво очакваш... :? Ми тук няма как да се оправиш... на нея ще и е гадно докато не скъсаш с момъка... :? Гледай да не и говориш много за него за да не се разтройва... :? и не излизай и с двамата едновременно... :?

Boyd
04-07-2009, 11:13
След като ти е приятелка, па се съобразявай малко бе!! Хем знаеш хем продължаваш - ебати циганските номера!
Нормално е да ти се цупи при положение, че знаеш за нейните чувства към него, а ти продължаваш..

Как не те е отрязала още не знам..

diksi
04-07-2009, 18:42
:o Ще те убия...Не прави тази грешка!!! Рано или късно с момчето ще скъсате, но къде ще е твоята приятелка...Едва ли до теб 8) П.С Гледай да не и се мяркаш пред очите с него и не го споменавай... :?

TheNewReligion
04-07-2009, 18:47
По-естествено нещо от това няма.

Rofl4e
04-07-2009, 18:59
поговори с нея.. на тази тема :-P

WaterLilly
04-07-2009, 20:23
поговори с нея.. на тази тема :-P
Не мога да разбера защо всички си мислите, че с говорене всичко се оправя. Аз ако бях на мястото на приятелката й никак нямаше да искам да слушам какво ми говори, още по-малко аз да говоря на тази тема. От нейната гледна точка нещата биха стояли така - не стига, че най-добрата й приятелка съвсем съзнателно един вид е отмъкнала момчето, което харесва, той е предпочел нея, ами сега и трябва да й се натяква и въпроса да се обсъжда?

iwka95
04-07-2009, 20:41
не говори за него, когато тя е там и в никакъв случай не излизайте тримата, но на всяка цена трябва да се постараеш да запазите приятелството си :?

rauwkost
04-07-2009, 21:08
Постъпила си мноооого тъпо.. знаела си че тя го харесва и въпреки това си тръгнала с него. Като си довела и него, когато е трябвало да се видите само двете т'ва изглежда че все едно и натякваш че тя няма шанс с него.. не разбирам каква приятелка си ти. :? От колко време си с въпросния, че даже си го заобичала?

sweetkiss74
04-08-2009, 06:48
Ами сигурно не и е много приятно да ходиш с някой, когото тя харесва. А и какво искаш, бре? Не можеш всичко да имаш. Знаела си, че тя го харесва. И ето там ти е бил избора: или момчето, или приятелката. При всяко положение губиш единия. Ти си избрала момчето. Нямаш право да искаш и другото. И с какви очи я караш да излизате тримата при положение, че тя го харесва? Какво искаш от нея? Тя да не е мазохистка да седи и да гледа щастието и да зяпа как момчето, което е искала се мляска с най-добрата и приятелка?


Когато той ми предложи тя беше с мен.Аз му казах че ще си помисля и ще му отговоря утре.На другия ден пак бяхме заедно с нея и тя ме попита ще приема ли.Аз казах,че няма защото тя го харесва,а знам че няма да и е приятно.И до последно бях готова да кажа НЕ.Но тя настоя.Каза,че няма смисъл да отказвам,защото тя вече не го харесвала(но не беше вярно)

sweetkiss74
04-08-2009, 06:48
Ами сигурно не и е много приятно да ходиш с някой, когото тя харесва. А и какво искаш, бре? Не можеш всичко да имаш. Знаела си, че тя го харесва. И ето там ти е бил избора: или момчето, или приятелката. При всяко положение губиш единия. Ти си избрала момчето. Нямаш право да искаш и другото. И с какви очи я караш да излизате тримата при положение, че тя го харесва? Какво искаш от нея? Тя да не е мазохистка да седи и да гледа щастието и да зяпа как момчето, което е искала се мляска с най-добрата и приятелка?


Когато той ми предложи тя беше с мен.Аз му казах че ще си помисля и ще му отговоря утре.На другия ден пак бяхме заедно с нея и тя ме попита ще приема ли.Аз казах,че няма защото тя го харесва,а знам че няма да и е приятно.И до последно бях готова да кажа НЕ.Но тя настоя.Каза,че няма смисъл да отказвам,защото тя вече не го харесвала(но не беше вярно)

sweetkiss74
04-08-2009, 06:48
Ами сигурно не и е много приятно да ходиш с някой, когото тя харесва. А и какво искаш, бре? Не можеш всичко да имаш. Знаела си, че тя го харесва. И ето там ти е бил избора: или момчето, или приятелката. При всяко положение губиш единия. Ти си избрала момчето. Нямаш право да искаш и другото. И с какви очи я караш да излизате тримата при положение, че тя го харесва? Какво искаш от нея? Тя да не е мазохистка да седи и да гледа щастието и да зяпа как момчето, което е искала се мляска с най-добрата и приятелка?


Когато той ми предложи тя беше с мен.Аз му казах че ще си помисля и ще му отговоря утре.На другия ден пак бяхме заедно с нея и тя ме попита ще приема ли.Аз казах,че няма защото тя го харесва,а знам че няма да и е приятно.И до последно бях готова да кажа НЕ.Но тя настоя.Каза,че няма смисъл да отказвам,защото тя вече не го харесвала(но не беше вярно)

sweetkiss74
04-08-2009, 06:53
Искам да кажа,че след като прочетох мненията на всички Ви.Скъсах с него.Знаех че няма да излезе нищо от това.Разбрах ,че съм направила голяма грешка,като съм го предпочела пред нея.Но сега тя ходи да му се натиска и т.н. Мисля,че не трябва да прави така.Той и каза,че не се интересува от нея и да се маха от очите му,защото заради нея аз съм скъсала с него.Аз му казах,че не е вярно,но не бях изкренна.Въпреки всичко все още го обичам. :-#

sweetkiss74
04-08-2009, 09:32
Ами сигурно не и е много приятно да ходиш с някой, когото тя харесва. А и какво искаш, бре? Не можеш всичко да имаш. Знаела си, че тя го харесва. И ето там ти е бил избора: или момчето, или приятелката. При всяко положение губиш единия. Ти си избрала момчето. Нямаш право да искаш и другото. И с какви очи я караш да излизате тримата при положение, че тя го харесва? Какво искаш от нея? Тя да не е мазохистка да седи и да гледа щастието и да зяпа как момчето, което е искала се мляска с най-добрата и приятелка?

Аз не съм го викала да излиза с нас.Той сам е идвал. :oops:

mechtaq_za_teb
04-08-2009, 09:37
Ами сигурно не и е много приятно да ходиш с някой, когото тя харесва. А и какво искаш, бре? Не можеш всичко да имаш. Знаела си, че тя го харесва. И ето там ти е бил избора: или момчето, или приятелката. При всяко положение губиш единия. Ти си избрала момчето. Нямаш право да искаш и другото. И с какви очи я караш да излизате тримата при положение, че тя го харесва? Какво искаш от нея? Тя да не е мазохистка да седи и да гледа щастието и да зяпа как момчето, което е искала се мляска с най-добрата и приятелка?


Когато той ми предложи тя беше с мен.Аз му казах че ще си помисля и ще му отговоря утре.На другия ден пак бяхме заедно с нея и тя ме попита ще приема ли.Аз казах,че няма защото тя го харесва,а знам че няма да и е приятно.И до последно бях готова да кажа НЕ.Но тя настоя.Каза,че няма смисъл да отказвам,защото тя вече не го харесвала(но не беше вярно) Като знаеш, че не е вярно, защо примеаш? :shock:
Трябва да знаеш, че приятлите в тези времена са рядкост. Ако тя ти е наистина такава, ти можеш ли да кажеш същото за себе си?
Личи си, че не й е приятно да те вижда с него поради простата причина, че и тя го харесва. Казала ти е че вече няма чувства, за да не се чувстваш длъжна да отказваш заради нея, но го е очаквала, защото си и приятелка.

Та по темата... еми ти го харесваш, тя го харесва. Не вярвам да го зарежеш. По-добре спрете да излизате тримата. Изчакай дали няма да отмине...

mechtaq_za_teb
04-08-2009, 09:39
Искам да кажа,че след като прочетох мненията на всички Ви.Скъсах с него.Знаех че няма да излезе нищо от това.Разбрах ,че съм направила голяма грешка,като съм го предпочела пред нея.Но сега тя ходи да му се натиска и т.н. Мисля,че не трябва да прави така.Той и каза,че не се интересува от нея и да се маха от очите му,защото заради нея аз съм скъсала с него.Аз му казах,че не е вярно,но не бях изкренна.Въпреки всичко все още го обичам. :-#Ей, защо си скъсала с него??? :shock: Уау! Еми значи, щом сега тя му се натиска, е тъпа.
Върни се при момчето, съберете се докато още може. Обясни му как стоят нещата, а на нея й тегли майните! :D

sweetkiss74
04-08-2009, 09:46
Искам да кажа,че след като прочетох мненията на всички Ви.Скъсах с него.Знаех че няма да излезе нищо от това.Разбрах ,че съм направила голяма грешка,като съм го предпочела пред нея.Но сега тя ходи да му се натиска и т.н. Мисля,че не трябва да прави така.Той и каза,че не се интересува от нея и да се маха от очите му,защото заради нея аз съм скъсала с него.Аз му казах,че не е вярно,но не бях изкренна.Въпреки всичко все още го обичам. :-#Ей, защо си скъсала с него??? :shock: Уау! Еми значи, щом сега тя му се натиска, е тъпа.
Върни се при момчето, съберете се докато още може. Обясни му как стоят нещата, а на нея й тегли майните! :D


Хах точно това и ще направя.Благодаря ти,един да не е срещу мен.А и да кажа тя не ми е най-добрата приятелка! :-)

mechtaq_za_teb
04-08-2009, 09:50
Искам да кажа,че след като прочетох мненията на всички Ви.Скъсах с него.Знаех че няма да излезе нищо от това.Разбрах ,че съм направила голяма грешка,като съм го предпочела пред нея.Но сега тя ходи да му се натиска и т.н. Мисля,че не трябва да прави така.Той и каза,че не се интересува от нея и да се маха от очите му,защото заради нея аз съм скъсала с него.Аз му казах,че не е вярно,но не бях изкренна.Въпреки всичко все още го обичам. :-#Ей, защо си скъсала с него??? :shock: Уау! Еми значи, щом сега тя му се натиска, е тъпа.
Върни се при момчето, съберете се докато още може. Обясни му как стоят нещата, а на нея й тегли майните! :D


Хах точно това и ще направя.Благодаря ти,един да не е срещу мен.А и да кажа тя не ми е най-добрата приятелка! :-)Тя изобщо не ти е приятелка. :)
Айде успех и се надявам всичко да се оправи и да се съберете с въпросното момче. :-)