PDA

View Full Version : ПОМОЩ!



Killercho
04-07-2009, 18:13
Здравейте.Отново се влюбих в най-добрата си приятелка...
Всичко започна миналата година,когато бяхме в един клас.Влюбих се в нея от пръв поглед,харесвах абсолютно всичко в нея,просто е супер момиче.Не знам дали тя е имала симпатии към мен тогава...Втория срок се преместих в друго училище и след месец станахме много близки.Почнахме да си пишем страшно дълго и постоянно.Наскоро излизахме на кафе,но само като приятели...Бях я забравил за известно време,опитах се да не мисля за нея,но миналия ден просто видях една нейна снимка,сетих се за нея и отново изпитах онова неповторимо и неописуемо чувство...Какво да правя ? Как да постъпя? Тя ми е най-добра приятелка...Страх ме е да не я изгубя,ако и направя признание.Наскоро тя ми даваше съвети как да постъпя с момиче,което харесвах...Благодаря на всички за отделеното време да се занимават с мен :).

Waster
04-07-2009, 18:18
епа пробвай, ако не стане ше си намериш друга приятелка.

p3tinc3t0
04-07-2009, 18:33
Waster чудеснu съветu даваш... :?
А по темата не мuсля че трябва да u kажеш че я обuчаш.... но завuсu от характера на момuчето все пак...

Не тu помагам kой знае kолkо, но така мисля аз :)

Waster
04-07-2009, 18:36
Waster чудеснu съветu даваш... :?
А по темата не мuсля че трябва да u kажеш че я обuчаш.... но завuсu от характера на момuчето все пак...

Не тu помагам kой знае kолkо, но така мисля аз :)естествено 8)

gerrity
04-09-2009, 19:58
nkn

Take_That
04-10-2009, 08:24
епа пробвай, ако не стане ше си намериш друга приятелка.


emi suglasna sum :D egoistichno i tupo .. amaa :) ako ti e priqtelka shte te razbere :?

++++
От себе си ще добавя: Не губиш, когато показваш чувствата си, губиш, когато ги подтискаш....

iwsyY
04-10-2009, 08:26
Според мен Waster е най-прав :D

soul1199
04-10-2009, 09:06
кажи й бе,кажи й,няма смисъл да го таиш в себе си :?

EDI16
04-10-2009, 14:15
епа пробвай, ако не стане ше си намериш друга приятелка.


emi suglasna sum :D egoistichno i tupo .. amaa :) ako ti e priqtelka shte te razbere :?

++++
От себе си ще добавя: Не губиш, когато показваш чувствата си, губиш, когато ги подтискаш....

Напълно съм съгласен :) Просто и признай! И аз до преди 1 година бях влюбен в една съученичка и така стана, че не издържах да не и го кажа! Съвсем случайно се срещнахме пред канцеларята в даскало и понеже бяхме само двамата и споделих, че съм влюбен в нея, а тя ми каза, че колкото и да я харесвам, тя мен НЕ!!!!! От този момент нататъка спрях да имам всякакви чевства към нея :razz: Странно нали :razz: Простоо и кажи не губиш нищо :P Успех!

ghetto_superstar
04-10-2009, 18:28
А как ти е най-добра приятелка като в интервал от време си я "позабравил" така да се каже...

Покани я някъде излезте,позабвавлявайте се...и най вече използвайте предпазни средства! :D

tuzaro
04-10-2009, 18:40
къде е оная пак да ми каже че не давам полезни съвети, разбирам си от работата 8-)

MP
04-10-2009, 19:02
Казваш и много ясно!

beiho
04-10-2009, 19:41
Това, което не ни убива, ни прави по-силни.Няма как да разбереш, без да й кажеш, ние тук седнали 1000 глави да умуваме над тоя проблем, пак няма да знаем нищо.

Flamelet
04-10-2009, 19:45
И да й кажеш и да не й кажеш,пак ще си е кофти за теб...Обаче не си споменал нищо за това дали има поне малък шанс да откликне на чувствата ти...предполагам,че не в такъв случай ,ама знае ли човек...по-добре давай смело,повече ще страдаш,ако криеш. Успех ;)

valdesbg
04-10-2009, 20:21
Здравейте.Отново се влюбих в най-добрата си приятелка...

Само до тук го прочетох. Обречен си. Това е истината. Тя не те харесва, и не няма начин да ходите. Забрави я. Лесно е.

yahhooo
04-10-2009, 20:57
Щом не ти е пуснала нема и да ти пусне