PDA

View Full Version : Въпрос за почистване на лице



roufl
04-07-2009, 18:45
Здравейте.
Имам въпрос.
Тези от вас, които са ходили на козметик за процедура - почистване на лице, как ви почистваха? Смисъл такъв... с ръце ли ви почистваха, или някакви машинки(omg :d)?
След това зачервени ли бяхте? Белези възможно ли е да останат?


Благодаря. :)

Mihailova
04-07-2009, 18:50
Ходя веднъж месечно на козметик за почистване на лице. С ръце се изтискват комедоните , слагат ти маски за лице - при мен 2 , а след това се минава лицето с 3 машинки , които захлаждат кожата , премахват зачервяването и успокояват лицето.
Възможно е да останат белези , ако козметикът е некадърен.
При мен има минимално зачервяване , а понякога и никакво.

Converse333
04-07-2009, 18:51
Еми първо ми пускат пара..Да се отворят порите.След това ти махат черните точки (стискат ги).След това в зависимост колко ти е зле кожата ти правят различни маски ...Понякога с една машинка ми пускат ток.Нищо страшно,усещаш само лек бодеж. И после естествено лицето е зачервено,няма как.Белези не остават. :)

mechtaq_za_teb
04-07-2009, 18:57
Еми първо ми пускат пара..Да се отворят порите.След това ти махат черните точки (стискат ги).След това в зависимост колко ти е зле кожата ти правят различни маски ...Понякога с една машинка ми пускат ток.Нищо страшно,усещаш само лек бодеж. И после естествено лицето е зачервено,няма как.Белези не остават. :)Съгласна съм. След процедурите ти е зачервено лицето няколко часа и се шашкаш(поне при мене е така), но като се събудя ми няма почти нищо. Тоест червеното си се маха и лицето си е чистичко и свежо. :)