PDA

View Full Version : Важна тема!



Waster
04-07-2009, 19:55
Напоследък все повече теми се пускат от момчета, които харесват момичета, влюбени са в тях и т.н. Кво става тука, толкова ли са трудни момичетата или момчетата са много зле??

Enough
04-07-2009, 19:57
поколението е объркано ...

Sensuality
04-07-2009, 19:58
Мъжките сте много зле :D :(

Waster
04-07-2009, 19:59
Мъжките сте много зле :D :(аз не съм 8)

Hilary_
04-07-2009, 19:59
хах зависи от гледната точка... :D

Sensuality
04-07-2009, 20:03
Мъжките сте много зле :D :(аз не съм 8)

да виждам :D

Waster
04-07-2009, 20:05
Мъжките сте много зле :D :(аз не съм 8)

да виждам :Dмерeдиана, каза че не си майна...
поздрав:http://www.vbox7.com/play:96e6996f

Sensuality
04-07-2009, 20:07
Мъжките сте много зле :D :(аз не съм 8)

да виждам :Dмерeдиана, каза че не си майна...
поздрав:http://www.vbox7.com/play:96e6996f

ъ,излъгала те е :?
няа значение,tnx :D

Waster
04-07-2009, 20:09
къде учиш?

Sensuality
04-07-2009, 20:12
е няяа си давам информацията тук я :D :lol:

Waster
04-07-2009, 20:13
е няяа си давам информацията тук я :D :lol:ЛС 8)

Presley
04-07-2009, 20:15
Мъжките сте много зле :D :(
Бахти тъпото иэкаэване.

myNameIsImmortal
04-07-2009, 20:25
проблема идва оттам, че повечето момичета претендират за мястото на кралицата на Англия.. мислещи се за много важни.. :?
Не всички са така, но повечето..

cherinka
04-07-2009, 20:53
Просто повечето са малки и а това така.
Искат да бъдат чути и пускат теми, понеже няма с кого друг да говорят и имат прекалено свободно време, за да си го съсипват с подобни неща.
Па, то за всички важи. :lol:

yahhooo
04-07-2009, 21:14
Подрастващите ***** търсят някой батко.

MartyParty
04-08-2009, 07:50
Мм,не са зле момчетата или ако е така не са виновни те.Предполагам че няма кой да ги научи как да се държат с нежния пол и за това изпадат в такива ситоации.Не виждам защо проблемът да е в момичетата.

Lav40
04-08-2009, 08:08
Кво става тука, толкова ли са трудни момичетата или момчетата са много зле??
Някой колеги са зле.... :D

Мм,не са зле момчетата или ако е така не са виновни те.Предполагам че няма кой да ги научи как да се държат с нежния пол и за това изпадат в такива ситоации.Не виждам защо проблемът да е в момичетата.
Мда и това е донякъде така...предлагам да науча няколко човека...да цъкнат ЛС и ще видим какво мога да им набия у главиците ;0

dimitar_ak
04-08-2009, 08:28
Казано е "ако знаеш как да почукаш винаги ще ти отворят" :-D

metalcheto
04-08-2009, 08:49
Така е, щото женките чакат рицаря на бял кон. :lol: Ама накрая получават на коня *** :lol: :lol:

Iv4eTy
04-08-2009, 13:12
Лично мнение, никой да не се засяга, и не се отнася за всички!!!

Просто напоследък повечето момчета са такива п*тки, че не знаят как да свалят някое момиче. Всеки втори е влюбен, ама го е страх да си признае ... то това мъж ли е да ги ева.... Страх ги е от отхвърляне... по-бетер от момичетата станаха някои... Не че момичетата са недостъпни, просто момчетата не знаят как да се държат с тях!

3oPuTy
04-08-2009, 13:15
Миии явно все повече момчета се заблуждават и си мислят,че в 21 век момичетата трябва да предприемат първата крачка :-D :-|
Или поне аз съм останала с такова впечатление :-|

beckham4o92
04-08-2009, 13:25
Лично мнение, никой да не се засяга, и не се отнася за всички!!!

Просто напоследък повечето момчета са такива п*тки, че не знаят как да свалят някое момиче. Всеки втори е влюбен, ама го е страх да си признае ... то това мъж ли е да ги ева.... Страх ги е от отхвърляне... по-бетер от момичетата станаха някои... Не че момичетата са недостъпни, просто момчетата не знаят как да се държат с тях!

+1 :)

GossipGirl89
04-08-2009, 13:33
Лично мнение, никой да не се засяга, и не се отнася за всички!!!

Просто напоследък повечето момчета са такива п*тки, че не знаят как да свалят някое момиче. Всеки втори е влюбен, ама го е страх да си признае ... то това мъж ли е да ги ева.... Страх ги е от отхвърляне... по-бетер от момичетата станаха някои... Не че момичетата са недостъпни, просто момчетата не знаят как да се държат с тях!

+1 :)

Съгласна! :)

Niakoitam
04-08-2009, 13:35
Миии явно все повече момчета се заблуждават и си мислят,че в 21 век момичетата трябва да предприемат първата крачка :-D :-|
Или поне аз съм останала с такова впечатление :-|

Що??? ще се изприщители ако я направите? :D
Аааа да,забравих,ние на хартия бяхме силният пол и затова трябва да тичаме след вас.

Да се попрегледат преобладаващите мнения в тази тема:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=240419

:)

plmn
04-08-2009, 13:45
Миии явно все повече момчета се заблуждават и си мислят,че в 21 век момичетата трябва да предприемат първата крачка :-D :-|
Или поне аз съм останала с такова впечатление :-|

Що??? ще се изприщители ако я направите? :D
Аааа да,забравих,ние на хартия бяхме силният пол и затова трябва да тичаме след вас.

Да се попрегледат преобладаващите мнения в тази тема:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=240419

:)

подкрепям Niakoitam. всички се правите на голяма работа, водите секс. живот от 13-14 годишни, отворени сте много и т.н. а кво се оказва накрая? трябвало задължително момчето да звъннело първо ... да не живеете в 18 век? вярно, че момчето трябва да поеме инициативата и той да води, ама като искаш да го чуеш - звъниш му! не да чакаш 5 дена да ти се обади и като не ти се обади да ревеш по форуми 'оф не ми обръща внимание'.

Niakoitam
04-08-2009, 14:05
Лично мнение, никой да не се засяга, и не се отнася за всички!!!

Просто напоследък повечето момчета са такива п*тки, че не знаят как да свалят някое момиче. Всеки втори е влюбен, ама го е страх да си признае ... то това мъж ли е да ги ева.... Страх ги е от отхвърляне... по-бетер от момичетата станаха някои... Не че момичетата са недостъпни, просто момчетата не знаят как да се държат с тях!

Това мнение сега го видях.Знаеш ли защо някои ги е страх да си признаят,а?Защото може да държат на момичето,а да чуят репликата за просто приятелството,да бъдат отблъснати или да им кажат че момчетата не виждали граница между любов и приятелство.След това каквото и да си говорим вече нищо не е същото и отношенията в доста редки случай не се развалят.Ако не му пука за теб и иска само да се позабавлява може и да ти го изтресе още на първият час. Чувал съм репликата от момиче:"Егати и момчетата,ти ги имаш за приятел и им се доверяваш,а те винаги имат задни мисли"

Мисля че е крайно време този мит че всички момчета са безчувствени роботи,които искат само да ебнат нещо трябва да отпадне.Това че понякога криеме емоциите си незначи че ги нямаме изобщо.Просто както казах на хартия сме силният пол,само формалничко така.

beckham4o92
04-08-2009, 14:12
Лично мнение, никой да не се засяга, и не се отнася за всички!!!

Просто напоследък повечето момчета са такива п*тки, че не знаят как да свалят някое момиче. Всеки втори е влюбен, ама го е страх да си признае ... то това мъж ли е да ги ева.... Страх ги е от отхвърляне... по-бетер от момичетата станаха някои... Не че момичетата са недостъпни, просто момчетата не знаят как да се държат с тях!

Това мнение сега го видях.Знаеш ли защо някои ги е страх да си признаят,а?Защото може да държат на момичето,а да чуят репликата за просто приятелството,да бъдат отблъснати или да им кажат че момчетата не виждали граница между любов и приятелство.След това каквото и да си говорим вече нищо не е същото и отношенията в доста редки случай не се развалят.Ако не му пука за теб и иска само да се позабавлява може и да ти го изтресе още на първият час. Чувал съм репликата от момиче:"Егати и момчетата,ти ги имаш за приятел и им се доверяваш,а те винаги имат задни мисли"

Мисля че е крайно време този мит че всички момчета са безчувствени роботи,които искат само да ебнат нещо трябва да отпадне.Това че понякога криеме емоциите си незначи че ги нямаме изобщо.Просто както казах на хартия сме силният пол,само формалничко така.
Като се замисля си мнооооого прав :) Ако държиш на човека наистина е трудно да му признаеш защото ако те отхвърли много трудно ще запазите добри отношения!

Wrathchild
04-08-2009, 14:27
Просто от страх. И при момичетата е същото. Съмнява ме всички да сте ултра мега супер дупер смели и когато се влюбите наистина да отидете и да го изтресете на секундата. Страх ги е именно от отхвърляне, а пубертета е възрастта, в която се проявяват първите любовни трепети. И тогава е ясно, че са неуверени в действията си, все пак не знаят дали ще проработи и как да прилагат различни тактики на различни момичета.
Вижте как се държи с момиче, което е обект на чувствата му едно 13 годишно, едно 19 годишно и едно 25 годишно момче (последното си е баш мъж вече) и ще видите за какво говоря.

NaNa_SladuRana
04-08-2009, 14:32
момиче съм и ще ви кажа,че вие сте зле,ама и ние не сме добре 8-)

malka_sladkka
04-08-2009, 15:02
еми в почето случаи момчетата са зле....ноооо има и някои момичета дето не знаят кфо искат :lol: а бе въобще поколението като цяло е мн зле

ViciouSs
04-08-2009, 15:09
Момчетата сме много зле :D

Bellatrix
04-08-2009, 15:19
Аз обаче не нога да разбера част от момичетата. Къв е тоя срам, що трябва някой на вас да звъни и да ви търси? Умирате си от реване като някой не ви звънне, ама хич не ви и минава през ума ВИЕ да се обадите. Пхах, още след пърата ни среща с моя приятел, изхарчих 5 лева за смси, за да си пишем, понеже бях на гости у едно средновековно чудовище (баба ми) и умирах от скука. И какво? Кат не съм се направила на недостъпна, да не ми е бръкнал в задника после? Ходим от година и не виждам това, че не съм го чакала всичко той да върши да е оплело нещата?
От време на време и вие поемайте някаква инициатива! Мислите, че сте интересни като го "ПоДлУдЯвАтЕ ", ама всъщност е по-интересно, когато и двамата се търсите.

plmn
04-08-2009, 16:56
Аз обаче не нога да разбера част от момичетата. Къв е тоя срам, що трябва някой на вас да звъни и да ви търси? Умирате си от реване като някой не ви звънне, ама хич не ви и минава през ума ВИЕ да се обадите. Пхах, още след пърата ни среща с моя приятел, изхарчих 5 лева за смси, за да си пишем, понеже бях на гости у едно средновековно чудовище (баба ми) и умирах от скука. И какво? Кат не съм се направила на недостъпна, да не ми е бръкнал в задника после? Ходим от година и не виждам това, че не съм го чакала всичко той да върши да е оплело нещата?
От време на време и вие поемайте някаква инициатива! Мислите, че сте интересни като го "ПоДлУдЯвАтЕ ", ама всъщност е по-интересно, когато и двамата се търсите.

браво! по-точно не може да бъде казано.

beckham4o92
04-08-2009, 16:59
Аз обаче не нога да разбера част от момичетата. Къв е тоя срам, що трябва някой на вас да звъни и да ви търси? Умирате си от реване като някой не ви звънне, ама хич не ви и минава през ума ВИЕ да се обадите. Пхах, още след пърата ни среща с моя приятел, изхарчих 5 лева за смси, за да си пишем, понеже бях на гости у едно средновековно чудовище (баба ми) и умирах от скука. И какво? Кат не съм се направила на недостъпна, да не ми е бръкнал в задника после? Ходим от година и не виждам това, че не съм го чакала всичко той да върши да е оплело нещата?
От време на време и вие поемайте някаква инициатива! Мислите, че сте интересни като го "ПоДлУдЯвАтЕ ", ама всъщност е по-интересно, когато и двамата се търсите.

браво! по-точно не може да бъде казано.
+1 ;)

evelinka1122
04-08-2009, 18:15
Аз обаче не мога да разбера част от момчетата. Какво си мислите, че сме от желязо ли ? че човек може да ви прощава хиляда пъти... ма нее... и вие пак да не си държите достойнството в гащите... вие не знаете какво искате, дори и да знаете не знаете как да си го спечелите... пък и случайно да го спечелите не можете да го задържите! отвратена съм от простащината и селския манталитет, който притежават и на всичкото отгоре показват момчета....

tuzaro
04-08-2009, 19:00
мъжки полов орган за всички, които само казаха "момчетата са много зле"