PDA

View Full Version : Предложете някаква работа,за да си имам повече джобни..



alex4e7y
04-07-2009, 19:10
С приятелката ми искаме да си намерим нещо като работа,за да имаме повече джобни,а и ако ни се наложи и за сметките на мобилния :-D ..Дайте предложения,ноп все пак да знаете,че сме на по 13 години :) :-)

rauwkost
04-07-2009, 20:55
На 13 години искаш да работиш, за да си плащаш сметките за мобилния правилно ли разбрах? :shock: Я ходи се избърши, че още имаш мляко около устата и бързо в леглото! Немога да си представя какво толкова правиш с тоя "мобилен", че чак такива сметки да въртиш.

eXpl0d3
04-07-2009, 21:08
Живей си живота цял живот ще работиш после ;)

kalashnik
04-07-2009, 21:57
Ами аз пишаш статии в няколко автомобилни списания, но в момента всички издателства са в криза и не са ми плащали хонорара от януари.

BlueDream16
04-08-2009, 08:40
Ако имате оферти за 16+ споделяйте,че си е криза .. :D

vampirekiss
04-08-2009, 10:30
По по-малките заведения виждам разни момичета по 15-16 годинки са сервитьорки.То това не е толкова лошо,но не навсякъде взимат,а и си е противозаконно.

Wrathchild
04-08-2009, 13:51
На 13 никъде няма да те вземат. Изчакайте поне 16 години да направите, тогава се водите работоспособни според държавата, но да знаете, че трябва разрешение от инспекцията по труда. На тези години най-много да те вземат да гледаш някое дете за 3-4 часа, но аз не знам нормален родител да си остави детето на непозната 13 годишна...

Bellatrix
04-08-2009, 14:50
Пробвай McDonalds.

MadeOfWater
04-09-2009, 05:41
Пробвай McDonalds.


много е малка и за там :-o никъде няма да те вземат! научи се да говориш по-малко по телефона и да помагаш повече във вас! така ще си вдигнеш джобните,а като ти трябва нещо с което можеш да се разглезиш ЩЕ ПЕСТИШ!!!! :-x :-x :-x :-x :-x

anonymous497065
04-09-2009, 08:26
Сещам се само за околовръстното.Мама и тати нямаш ли? :)

YouCantStopMe
04-09-2009, 08:53
Няма да те вземат никъде..
имаш желание,но..

btw к'ви сметки бе..
мойта на месец е 5-6 лв 8-)

gabi_94
04-09-2009, 10:06
виж някой да те уреди да раздаваш рекламни листовки - например ако някой твой роднина има бизнес и го рекламира с листовки може да ги раздаваш. Или може да раздаваш поща - една приятелка това правеше преди, ама пак я бяха уредили. Аз лятото сиг ще бъда сервитиорка в на вуйчо ми кафенето или ще им помагам в магазините им, но иначе ако не бяха те никога нямаше да си намеря работа :D Преди имах голям мерак да бъда платена публика - ако не си чувала, това са хора на които им плащат да седят по време на някое предаване и да пляскат - например в стани богат или там разни подобни. Обаче и тук трудно ще се уредиш без връзки. Иначе там ги взимат от деца.

shushinkata
04-09-2009, 10:27
Аз предлагам да се захванеш с Avon или Oriflame. Регистрирай майка ти или баща ти, няма значение кой, но да има 18. После почваш ти да вземаш поръчките, аз така направих и си е много добре, стига да не се улисаш и да си поръчваш и ти много неща, гледай и да не затънеш като изхарчиш парите, които трябва да внесеш в банката предварително, но наистина си е оферта :)

YouCantStopMe
04-09-2009, 12:00
Аз предлагам да се захванеш с Avon или Oriflame. Регистрирай майка ти или баща ти, няма значение кой, но да има 18. После почваш ти да вземаш поръчките, аз така направих и си е много добре, стига да не се улисаш и да си поръчваш и ти много неща, гледай и да не затънеш като изхарчиш парите, които трябва да внесеш в банката предварително, но наистина си е оферта :)
аа,да.. не се бях сетила за това
наистина става..
едно момиче от нашия клас се занимава с това..
и е доволна,много доволна.

martinelka_kuklata
04-09-2009, 13:50
И аз се занимавам с AVON и наистина ако не те мързи да събираш поръчки си събираш пари. Е няма как да събереш чак 100-200 лева, ама си имаш все нещо, с което може да си купиш нещо ново или там каквото ти трябва. :)