PDA

View Full Version : ужас



sladky_bonbonche
04-07-2009, 21:11
Едната ми срамна устна е подута-дясната,от 2 дена и ме сарби от време на време и боли докато правя секс,от какво може да е и на някого случвало ли му се е ?Не ми казвайте да отида на лекар,защото ще го направя.Просто искам да попитам някой имал ли е сащия проблем и какво са му казали от какво се е получило и как се е оправило.Благодаря предварително.

Rofl4e
04-07-2009, 21:15
може да се е протъркала..гъбки инфекция или нз си още какво тичаи утре към лекара

plmn
04-07-2009, 21:16
отиди на лекар

Pr3t3ntious
04-07-2009, 21:16
е след като ще ходиш на лекар, защо питаш нас? Ние от къде да знаем? пък и да има някое момиче дето му се е случвало такова нещо, едва ли твоето ще се е получило от абсолютно същотото... така че от тая тема няма смисъл, напрао отиваи на лекар, едва ли ще ти кажем нещо по вярно от него... освен да гадаем, с нищо друго не можем да сме ти от полза :):):)

posssesssed
04-07-2009, 21:44
имаш сифилис, разяжда мозъчните клетки от момента на заразата, симптомите се появяват в рамките на два месеца след заразяването поради инкубационният период, до това време в главата ти е станало миш-маш. лека ти пръст .. !

loveme
04-07-2009, 22:39
аз имах такъв проблем.. така де като карах колело.. и се ударих мн гадно м/у крачката :oops: и бях подута от едната страна даже беше леко синио, и болеше мн.. да не би и ти някъде да си се ударила.. но да не ти е направило впечатление..??? ако си сиг, че не е от удряне а от нещо др отиди на лекър

JenataNaShefa
04-07-2009, 23:35
Може да не е нещо сериозно, но за всеки случай отиди на лекар :)

SiSsKkAa
04-08-2009, 05:44
Лекаря ще ти каже,но на мен това като ми се е случвало е било или от гъбички или от протъркване

posssesssed
04-08-2009, 10:40
ако от хората писали тук, някой кандидатства медицина бих се самоубил...
вие май невдявате, че един такъф симптом може да го имат стотици венерически болести, ама що не земете да си дадете диагнозата се пак...
детето иска оспокоение. то си личи, щот я е бъз да отиде на лекар >_<

anyfany2
04-08-2009, 10:50
На генеколог.. =; :-|