PDA

View Full Version : Какво мислите?



soul1199
04-07-2009, 21:23
Здр. :) Историята е следната.Запознахме се тук,благодарение на този саит.Разменихме си координатите.Отначало нищо особенно.Той не е от моя град,но има чичо,който живее до мойто дск.Идва само ваканцийте.Гледаме се на камерите,тази вак.не можа да дойде и от тук рухна всичко,адски мн.е ревнив.Дразни се от най-малкото нещо,и двамата имаме рег в impulse,не ми дава да давам оwn,да пиша целувки,коментари на момчета,да слагам наща емотик.на никого,да давам skype,не мога да го разбера.Страх ме е че ще го загубя.Той е страхотен,просто няма друг,като него.Не искам да се караме,говорела съм с него на тази тема хиляди пъти,той не разбира.Помогнте ми,какво да правя?моля ви,дайте ми съвет.Гадните коментари си ги спестете!мерси предварително :-)

mitkom89
04-07-2009, 21:25
Мисля, че трябва да излезеш от вкъщи и да спреш да гледаш хората на камерите...

Waster
04-07-2009, 21:26
той ако знае кви работи ми пишеш на мане.... мале мале :lol:

soul1199
04-07-2009, 21:27
виж ся той е доста далеч и по този начин,като не можем да се видим си комуникираме,телефони,skype и т.н.Просто не може вс ден да идва :( :( :(

soul1199
04-07-2009, 21:28
той ако знае кви работи ми пишеш на мане.... мале мале :lol: 8-) 8-) 8-) да бе :lol: :lol:

Waster
04-07-2009, 21:31
той ако знае кви работи ми пишеш на мане.... мале мале :lol: 8-) 8-) 8-) да бе :lol: :lol: ше си остане между нас :oops:

BlueDream16
04-07-2009, 21:33
олеле .. той какво да не ти е Господ случайно.. оун да не даваш ... ако ти каже и да не ядеш примерно.Знам какво е да имаш някого,който не искаш да загубиш.Продължавай да се опитваш да го убедиш да ти има повече доверие :) И не му позволявай да контролира теб и живота ти .. ;)


успех :P

Lyubeto
04-07-2009, 21:36
Като за начало спри с тъпите съкращения , че нищо не се схваща така . Не всички висим по цял ден пред компютъра и знаем глупавите ,чатърски съкращения.
Ако съм на мястото на приятеля ти , ще постъпя по същия начин . И не толкова от ревност , а от това ,че явно сама не можеш да се усетиш . Той не е Господ ,че да ти казва ,нито нищо . Но ти си длъжна да го уважаваш и в лицето си на негова приятелка да не се закачаш с други момчета . А за мен дори и едно сърце в импулс би било обида и закачка. Пък и това е сайт за ЗАПОЗНАНСТВА , за какво ти е щом вече си имаш приятел . Нови приятелки ли си търсиш? Или може би внимание и от други?

soul1199
04-07-2009, 21:39
Като за начало спри с тъпите съкращения , че нищо не се схваща така . Не всички висим по цял ден пред компютъра и знаем глупавите ,чатърски съкращения.sorry :-P BlueDream16:мерси много :)

BlueDream16
04-07-2009, 21:52
you are welcome :-) ;)

soul1199
04-07-2009, 22:32
Като за начало спри с тъпите съкращения , че нищо не се схваща така . Не всички висим по цял ден пред компютъра и знаем глупавите ,чатърски съкращения.
Ако съм на мястото на приятеля ти , ще постъпя по същия начин . И не толкова от ревност , а от това ,че явно сама не можеш да се усетиш . Той не е Господ ,че да ти казва ,нито нищо . Но ти си длъжна да го уважаваш и в лицето си на негова приятелка да не се закачаш с други момчета . А за мен дори и едно сърце в импулс би било обида и закачка. Пък и това е сайт за ЗАПОЗНАНСТВА , за какво ти е щом вече си имаш приятел . Нови приятелки ли си търсиш? Или може би внимание и от други?това е просто някав си саит,пък и аз нищо не им пиша на тез момчета,той пише на някви си там и не му пука,а аз трява да се съобразявам с него.И аз съм ревнива,но чак пък толкова :( :( :(

nebrejnata
04-08-2009, 06:27
пууу лапета :D

xplay
04-08-2009, 07:40
Eee... Той май прекалява ... опитай се да спечелиш доверието му и му кажи, че обичаш само него и никой друг. Това за импулса е твърде пресилено. Обясни му, че чувствата не се измерват в емотикони и ОуН-ове. :? И също така му кажи, че се държи твърде лапешки - да ревнува от емотикони ... :? Кажи му, че не искаш да го губиш и си готова на всичко, но да се промени малко и той - поне да си спести ревността от импулс ... Ако в крайна сметка ПАК не разбере нищо, опитай да му обясниш като на прасе, ако и тогава не разбере му кажи, че ще му теглиш ножа в скоро време. :-x

Hilary_
04-08-2009, 08:13
той ако знае кви работи ми пишеш на мане.... мале мале :lol: 8-) 8-) 8-) да бе :lol: :lol: ше си остане между нас :oops:
eee стига бе...ше земе пак да направи проблем... :D
По темата... ами разбери го все пак иска да наложи някакъв контрол заради голямото разстояние...чувства се зависим от него и за това е така... ако се виждате по често ще е по спокоен... разбери го... дано с времето и той по омекне малко... :wink:

soul1199
04-08-2009, 08:23
пууу лапета :Dае кфи лапета бе :lol: :lol: омг :razz: :razz: :razz: xplay:мерси много!,Hilary_:просто няма,как да се виждаме по-често,но все пак благодаря :) :-)

xplay
04-08-2009, 08:36
You're wellcome ;] :-)

vesito13
04-08-2009, 08:56
Виж сега , преживяла съм го това и знам защо толквоа много ревнува . Вие сте се запознали в сайт , в интернет и така е започнало всичко между вас , като ти продължаваш да пращаш целувки , сърчица и т.н. на някакви момчета , той почва да си мисли дали не го мамиш , дали нямаш връзка с някой друг така , както с него , дали не би оставила него за да тръгнеш с друг и т.н. . Той се чувства несигурен . Друго няма какво да ти кажа освен да не пишеш такива неща , но при условието , че и той спре да го прави (защото доколкото разбрах , някъде беше писала , че и той прави такива неща) , направето го и двамата . Един коментар може да мине и без целувката , повярвай ми . Ако искаш да си с него ще трябва да се научишда се съобразяваш , това е :)

MetalL
04-08-2009, 09:23
vesito13 : благодаря :) A и аз не пиша целувки или такива на никоя (освен 1-2 фр с които се пз от години,и то мн рядко)..а тези които на мен ми пишат (1 на милион :D ),не им връщам :P даже на няколко съм им казвал да не ми пишат такива ,защото миличкото ревнува :oops: а и ...ревнувам щото ме е страх да не я загубя...тя е толкова...нз...няма такива думи...тя ми е всичко....да,запознахме се от сайт...и ме е страх да не се запознае с някой друг по същия начин...и..живея в непрекъснат страх...знам че тя ме обича...тя ми го доказа вече...нямам търпение да се видим и да й го докажа и аз...някакси :D .... :)

vesito13
04-09-2009, 09:13
soul1199 разберете си се тогава , по думите на MetalL , няма кой знае какъв проблем . Оправете си се и се радвайте , че сте заедно ;)

DevilWish
04-09-2009, 09:40
I moq be6e taka.Nakara me da si iztriq profila ot edin sait i az 6matkata go napravih.Vreme be6e da go zareja.Jalko,4e 10 meseca go tyrpqh.V smisyl mnogo go obi4ah,no prosto negovite revnosti i tn me ubivaha.Pogovorete si i ako ne spre go ostavi.ako 6te da e za reme.moq o6te me tyrsi i mi se izvinqva kazva,4e se e promenil i 6te e perfekten, no e kysno, ne go obi4am ve4e, toi ubi vsi4ko v men.za tova dokato ne6tata moje da se opravqt govori s nego, posle moje da e tvyrde kysno.