PDA

View Full Version : най-хубавият ви сън



nebrejnata
04-07-2009, 22:50
разкажете най-хубажият си любовен сън :o извинете ако има такава тема :)

BlueDream16
04-08-2009, 09:18
Бяхме в "Наргиле" и той седеше до мен и не спираше да се усмихва.Даже на сън се усещах колко бях хлътнала тогава...После си тръгнахме заедно и в колата само мълчахме,точно когато спря пред моя вход каза : "Знам,че ще направя нещо глупаво,но няма да съжалявам.." и ме целуна..Жалко,че наистина беше само кратък сън,защото още ми е тръпка този човек.. ммм дам :D :( :( :(

mechtaq_za_teb
04-08-2009, 09:24
Беше доста отдавна, обаче си го спомням много добре. Сънувах го, когато вече се бях разделила с приятеля ми от месеци и страшно много го обичах. Явно всички тези мисли за него са предизвикали този сън.
Бяхме у нас и се прегръщахме и целувахме. Говорехме си и чувството беше толкова приятно, че изобщо не исках да го пусна, защото знаех, че ще го загубя. Най-гадното беше, че когато се събудих още не можех да повярвам, че е било сън и ми се доплака, но вече нямаше смисъл. :( И все пак чувството от тоя сън ме държа дни напред.

plmn
04-08-2009, 11:09
не сънувам :(

ImmortalForever
04-08-2009, 11:20
Просто идваше някъде от път (вече бяхме разделени от 6-7 месеца) и просто спря и ме прегърна..Не знам къф сън беше това, но като е събудих, мислех, че наистина се е случило..Беше баси реалното.... :shock:

Whyniser
04-08-2009, 11:21
Много е сложен 8-)

tItEufFf
04-08-2009, 11:23
Бях с едно момче от сегашния ми клас. В коридора на старото ми училище в България. Той беше с една червена тениска, която обожавам. Държахме се за ръце и се смеехме, бяхме ухилени до уши. По едно време се целунахме. В този момент се събудих... Беше толкова хубаво, не исках да свърши

Neftochimic
04-08-2009, 11:26
много са, но едва ли ще мога да се сетя с точност какво е било ;)

elsy
04-08-2009, 11:30
Много са, не мога да преценя кой е най-хубавия 8-) 8-)

FiRe_LaDy
04-08-2009, 11:43
След раздялата ни го сънувах всяка нощ и от повечето сънища се събуждах обляна в сълзи или се разплаквах като се събудех.Толкова истински бяха всички.Не мога да преценя кой е бил най-хубав.За мен всеки си беше невероятен и не исках да се будя.Поне в съня си го имах ...

Niakoitam
04-08-2009, 11:43
***

След това бях в зъболечението,а тази жена с червената рокля ми беше зъболекрка.Бях напълно убеден в това(в действителността зъболечението ни изглежда по малко по различен начин и зъболекарката ми е съвсем друга).Бяхме се събрали в някаква стая там с други хора и един мой съученик.Оказа се че тази жена оправя и GSM-и.Дадох и моя.Каза след малко да мина да си го взема.Тази стая се опразни и те тръгнаха на някъде.След малко и аз тръгнах към другият кабинет,който беше на няколко крачки.В коридора,точно срещу мен забелязах да се приближава едно много хубаво момиче около моята възраст.не я познавах в съня и в реалността също не я познавам.Много ми хареса.Загледах я и тя ме загледа като двамата направихме един полукръг един около друг.Аз реших че няма да има интерес,защото беше прекалено перфектна за мен.Вече се разминавахме,когато аз да се каже че съм направил нещо и намигнах с дясното око съвсем съвсем забележимо като си мислех че няма да го забележи.За моя най-голяма изненада и тя ми намигна с дясното си око като ми се усмихна.Аз реших да проверя тази работа и и намигнах вече много по явно и и се усмихнах.Тя пак ми намигна и ми се усмихна.Приближихме се един към друг,прегърнахме се и се притиснахме силно.Все едно и аз и тя бяхме чакали този момент много дълго време.Неможех да повярвам че това е истина и се случва точно на мен(за съжаление не беше истина,сън беше).Започнахме да се целуваме много страстно.Усещах аромата и.Усещах че кожата и беше изключително мека и приятна на допир.Имах чувството че и тя усеща моята такава.След това влязох в кабинета доволен.Но след като отворих вратата загубих ума и дума.Всички,включително и жената или момичето незнам с червената рокля бяха полуголи по единици и двойки.Като ме видяха и те се стъписаха.Аз се стегнах,усмихнах се и казах:Е,спокойно де и аз преди малко правех същото пред вратата.Жената с червената рокля ме попита:"Какво,секс ли?.Аз отвърнах: не целувах се с едно момиче.".Потърсих си GSM-а,който вече трябваше да е готов.Бях до съученика ми.Жената с червената рокля ми подаде един,но той не беше мой.Тя ми каза че е по нов от моя,но аз казах че не е мой.После ми даде друг,който пак беше по нов но не беше моя.Потърси го но не го намери.Аз взех вторият и казах че ще проверя в другият кабинет и ако го няма ще звънна да чуя къде е.Отидох в другият кабинет.Видях много GSM-и,но моя не се виждаше.Реших да отворя и двете врати за да чуя ако не е в този кабинет,в който съм.Отворих и застанах по средата на коридора.Тамън се канех да звъня и се събудих.

Сложих звездички най-отгоре,защото това е един мой сън,който преди време бях писал на друго място.На местото на звездичките има още от съня преди нещата,които съм написал,но те са по скоро още няколко отделни сънища свързани като части на сериен филм заради хората,които преобладаваха във всички.
Този сън беше толкова ярък,толкова реалистичен,дори в него мислех,разсъждавах,мечтаех ,страхувах се,притеснявах направо повярвах че е истина.Сякаш това,което съм търсел цял живот наистина се сбъдна.Все едно и момичето това беше чакало цял живот.Но уви,впоследствие наистина се оказа че не е нещо реално случило се,а само сън.След този сън ми беше гадно като се сетех сигурно една седмица,защото пак се оказа че сънят ми беше едно пък реалността съвсем друго.

Sensuality
04-08-2009, 12:08
Много рядко помня какво съм сънувала. :( :D

Jumbie483
04-08-2009, 12:11
Не е за разказване :oops: :D

jjjjjj6363
04-08-2009, 15:35
бях богат

evelinka1122
04-08-2009, 17:34
сънувам по принцип странни сънища... често кошмари... за хубави нямам спомени :(

BigFakeSmile
04-08-2009, 17:51
бяхме на едно легло...той ме беше гушнал, а аз бях някак адски спокойна и щастлива, защото знаех, че той е с мен и никога няма да си тръгне
гледах го в очите...а моите бяха насълзени, не можех да повярвам, че отново е с мен
държах му хубавите ръцее и си го целувах постоянно
а после се събудих...и видях ''красивата'' реалност... :( :(

AFT
04-08-2009, 18:17
Рядко сънувам, а когато сънувам все ще са адските глупости или ужасни кошмари.

А снощи сънувах как един приятел, а после и един познат (който не съм виждала от цифра време,не знам как въобще съм се сетила за него) ми се обясняват в любов, а аз няква супер объркана ги избягвам ;дд После нещо направих и ме осъдиха на 12 години затвор, почнах да рева и някви хора само идваха да ме прегръщат, обаче аз не издържах и си продадох душата на дявола, за да не отида в затвора ;x

Take_That
04-08-2009, 19:51
Понеже не знам кой от двата е по-хубав ще разкажа и 2-та:
1-я - Бях скъсала с момчето преди около седмица, но все още го обичах адски много. Сънувах как той ме чакаше в тях, а аз отидох там, не знам защо, той бе седнал на леглото, тъкмо излязъл от банята, когато ме видя ми каза: "Здравей миличко, ела тук!" , аз се усмихна и се приближих до него, прегърнахме се, усетих даже мократа му кожа.... беше невероятно, когато се събудих едвам не се разплаках, поради факта, че това е било само сън
2-я - само ще кажа, че се любих с момчето, към което в момента имам чувства ..... :oops:

ANTIHUMAN
04-08-2009, 19:56
1. Беше в нас. Бяхме посредата на стаята събляках тениската му и го целунах.

2. Вървяхме из парка. После бяхме в един вход и я целунах!

yahhooo
04-08-2009, 20:12
Би ме на цс (counter strike). И после и дадох да си играе с "тежката" :grin: :grin:

vampirekiss
04-08-2009, 20:45
Една нощ сънувах,че ТОЙ ме е прегърнал в прегръдка тип ''меча'' и си стояхме така много ,много дълго.Слънцето проблясваше в очите му.Най-странното е,че в съня си усещах аромата на кожата му и беше толкова хубаво.......докато не се събудих в голямото студено легло.
Сънувах този сън в период,в който бяхме разделени и наистина много се разчувстваш тогава

Kostadin_682
04-08-2009, 20:52
Би ме на цс (counter strike). И после и дадох да си играе с "тежката" :grin: :grin:
ех... мъка мъка

По темата:
не си спомням за такива

Ivalinka
04-08-2009, 21:37
то да беше един :oops: :razz:

иначе ето един..

не е особено любовен :-o
както и да е

работих с едно момче по някакво представление. не си спомням концерт ли беше..
но той изобщо не ми обръщаше внимание и винаги ми отговаряше рязко, ако го попитам нещо. аз, естествено, много го харесвах и се надявах да смекчи малко отношението си... един ден бяхме в някаква стая и той беше седнал на стол. аз стоях срещу него и го гледах.. по едно време той ме прегърна и на мен ми стана толкова хубаво....

:)

този съм много ме радва, а съм го сънувала много отдавна...

nebrejnata
04-09-2009, 15:16
:)

HipHopBlond
04-09-2009, 16:31
Беше доста мокър :oops:

Bobs
04-16-2009, 18:18
преди 1 година някъде бяхме се разделили за пореден път с вече бившия ми приятел и една вечер ми беше станало много гадно и го сънувах напръв поглед си беше съвсем обикновен сън но на другия ден се сдобрихме защото ми каза че е сънувал нещо което го е накарало да разбере какво знача за него :) :smt001 :smt001

cinderella_gugutka
04-16-2009, 18:28
еми ние не се бяхме виждали от седмица някъде и ето какво сънувах:
влизам с класната ни стая и виждам 4е някакви са се струпали над дневника и решавам да видя какво има.изведнъж усещам 4е някой отзад ме бара и аз се вбесих(4есто се слу4ва някой досадник от класа да те обара :x ).реших този път нищо да не правя но тогава усетих 4е той яко се натиска в мен и някаква вбесена се обръщам и изведнъж виждам 4е това е мойто мило :grin: :grin: :grin: той ме гушна и аз ве4е бях най-щастливото същетво на земята...как само си умирах от щастие да ме гушне,имах 4увството 4е съм в рая
съня ми не е нищо особено оба4е за мен си беше най - хубавия :P
(колко жалко 4е ве4е не сме заедно :cry: )

kris4en
04-16-2009, 18:47
доста често сънувам бившето си гадже,сега сме само приятели.
Помня почти всеки сън...странно но в повечето все плача.
Та...помня как в един от сънищата ми бяхме само двамата.Говорихме си почти цялата вечер.Бяхме в нас...гледахме филм а филмат си беше от тези на които се плаче-та тои ме беше гушнал и се чувствах адски щастлива (точно както бяхме преди да се разделим).Цялата вечер бяхме само двамата и се гушкахме и целувахме.После заспах в него,събудих се преди него и го гледах как сладко спи...Толкова много го обичам...Станахме и си направихме закуска заедно-смяхме се адски много... :cry: :cry: :cry: :smt007 :cry:

beiho
04-16-2009, 19:05
Бяхме на моренце двамцата и я видях как се събличаше и обличаше пред мен и ми говореше сладки думи.

Diggity
04-16-2009, 20:36
бях евреин сгоден за германка

Rayon
04-16-2009, 21:09
Ами значи аз и приятелката ми бяхме в 1 стая.Цялата беше в лилаво и покрита с възглавници по земята .Имаше и 1 камина и много свещи.Всичко беше затъмнено и миришеше на парфюм.Правихме най-страстния секс в живота ми :-D

Re5peC7
04-16-2009, 21:11
най-хубавият ми сън..ами този в който си мислех, че хората покрай мен са истински и всичко онова в което ме обеждаваха е такова...а сега вече съм буден..и реалноста е болезнена..ама кво ви тряя`

Rofl4e
04-16-2009, 21:18
повечето сънища са ми брутални.. :grin:

се са фарлям от някъде се са бия се убивам.. :shock: :-D хубави няма се са такива разни

Darkkiss
04-17-2009, 03:03
като се отделих от този свят и отидох на някво по яко място

simeongrancharov95
04-17-2009, 07:26
не сънувам :(

няма как да не сънуваш просто не си спомняш какво си сънувал

jambo_bs
04-17-2009, 10:10
Абе прекалвено е личен :D

FancyGirl
04-17-2009, 10:37
Не ги помня...сънищата си :(
помня няколко часа след като съм станала и ги забравям ..

DevilWish
04-17-2009, 10:52
Много са, не мога да преценя кой е най-хубавия 8-) 8-)
И аз съм така ;)

slun4ice_90
04-17-2009, 11:05
Не знам и аз вече... :? :-D

freziq
04-17-2009, 11:17
сънувах нещо като екшън филм :-D
бягахме, стреляхме се, карахме бясно коли... филм голям хах
накрая трябваше да плуваме в един басейн, за да хванем "лошите". хванахме ги хах
аз излязох от басейна суха (бях с дрехи в басейна, но също като по филмите излязох суха хах) огледах се и се провиках "спри, не бягай, ела при мен". той се приближи, а аз скочих в него :-D

bobi0194
04-19-2009, 18:32
Нещо средно между Матрицата и Властелинът на Пръстените 8) , имаше и някаква красавица, но вече подробности не помня :D

mimentseto93
04-19-2009, 19:11
сънувах този сън същата вечер след като фр. ми си замина за 2-ри път(от различни градове сме):
двамата седяхме на някаква сграда, аз бях седнала на някакво циментирано стъпало, а той беше коленичил срещу мен и ми каза:"миличка,няма смисъл да те искам за мен,защото знаеш, че когато си отида всичко ще бъде както предния път-ще си намериш друг, а аз-друга и пак ще се нараним", спомням си че се разплаках..и се събудих обляна в сълзи :-#

rnbbaby666
04-19-2009, 23:02
хмм .. най-хубавият ми сън .. С И. бяхме на билетния и аз го гушнах за сбогом (понеже късахме) и той ме хвана за ръката и ми каза обичам те и ме целуна

nadety250
04-20-2009, 17:17
Много са, не мога да преценя кой е най-хубавия :-) :-)

fenasf
04-21-2009, 08:24
ами бяхме на един прозорец в училище и се целувахме...а бившия й зяпаше като пълен идиот отстрани :-D

slun4ice_90
04-21-2009, 08:25
ами бяхме на един прозорец в училище и се целувахме...а бившия й зяпаше като пълен идиот отстрани :-D :lol:

nymphadora
04-21-2009, 08:32
бяхме на някакъв концерт и той се беше напил и ми призна,че ме харесва/когат са пияни,хората си казват всичко :D /,иии после ме целуна :oops: беше супер реално и хубавоо :twisted: и после се събудих :-k

slun4ice_90
04-21-2009, 08:35
бяхме на някакъв концерт и той се беше напил и ми призна,че ме харесва/когат са пияни,хората си казват всичко :D /,иии после ме целуна :oops: беше супер реално и хубавоо :twisted: и после се събудих :-k Ех,че готино...И аз съм имала такива сънища...

Jumbie483
04-21-2009, 08:40
Тази нощ сънувах, че двамата сме на някакъв път и тичаме един срещу друг... Когато най-накрая се срещнахме се прегърнахме по онзи мечешки начин и аз му казах, че страшно много ми е липсвал, при което той се усмихна и ме целуна и прегърна още по-силно.

MimOSiNitY
04-21-2009, 16:49
Бяхме на стадиона,сам сами,валеше дъжд... :grin: :-) :-)

yozii
04-21-2009, 17:00
Беше нещо като роман...

Lysit0
04-21-2009, 17:05
Ми бях с мойто слънчице и гледахме филм.

BlueDream16
04-21-2009, 17:13
Наистина най-хубавия ми сън е с човека,в който съм влюбена и не можем да сме заедно..Никога не съм имала по-реален сън .. Двамата с него сме в Барселона..цял ден бяхме на плажа,вечерта на мач на Барселона и точно си бяхме пред хотела и ми каза,че не издържа повече,че без мен му е невъзможно трудно..и ме целуна :( Адски много ми се иска да беше станало по някакъв подобен начин .. :-# :smt089

cinderella_gugutka
04-21-2009, 19:19
ами аз бях описала най-хубавия ми сън но ето 4е наскоро сънувах още по хубав :D
за4и съвсем слу4айно срещнах бившия ми с неговия най-добър приятел(от както скъсахме не сме се виждали и макар на сън се развълнувах страшно много).той тръгна да бяга от мен но аз виждах 4е се радва да ме види затова аз отидох при него и тогава ме гушна и ме вдигна и аз запо4нах да си го целувам където ми падне :D и само повтарях 4е пове4е никога няма да го пусна да си тръгне така от мен.след това отидохме с моята майка у тях при неговите родители и те родителите там си говориха а ние си бяхме заедно :grin: той се правеше на някакъв изкусен готва4 :D :D :D и докато готвеше си ме беше гушнал и си спорехме за глупости както обикновено :D и той беше по една бяла хавлия :razz: и после отидохме и да се къпем :D в съня си имах 4увството 4е ще сме завинаги заедно и никога няма да се разделим и просто бях най-щастливото същество на земята.като се събудих не можех да повярвам 4е е било просто сън и направо сияех все още от щастие но....като мина известно време осъзнах ужасната действителност и цял ден си лежах в леглото изпаднала в някаква ужасна депресия и носталгия :cry: :cry: :cry:

simeongrancharov95
04-22-2009, 10:30
не е эа раэкаэване