PDA

View Full Version : Анджелинините месести устни



MrUndaztood
04-08-2009, 00:26
Здрасти хора!
Значи на 17,мъжко.Единственото нещо,което не харесвам е месестната си долна устна,точно като на Анджелината (www.beauty-advices.com/wp-content/uploads/2007/11/angelina_jolie-lips.jpg) ,само че мааалко по-къса и не толкова крива,но на дебелена е същата,което придава още по-голяма драма.Горната ми е почти същата като Джоливската.Изключително много я мразя,но пък за сметка на това мога да кажа,че усмивката поне за мен е изключително красива!
Никога не мога да се опусна на снимка,примерно,винаги я захапвам,или пък надувам балон от дъвка или пък нещо правя,за да не изглежда такава каквото е.А по принцип устните ми са и светлокървави на цвят,това не е проблем,но пък не си подхожа като че ли.
От около 7-8 години това ми е мъка и ... не знам...искам да попитам какви методи има за ддз смаляване,коригиране и прочие? Звучи изключително ъпсурдно, но както се казва всеки луд с номера си и косура си.
Лично аз обожавам устни от този (http://adventureseeker1.files.wordpress.com/2008/08/bear-grylls.jpg) тип,но за жалост природата не ме дарила с такива ... ;\\

Чудя се как може да се суетя толкова за една устна,но ... :(

guinessgirl
04-08-2009, 08:17
имаш супер яките устни и не си и помисляй за коригиране. 8-)

такива устни са мечта за тоолкова много хора,а ти.. и освен тфа,жените се кефят на плътни устни.

shmurkam
04-08-2009, 08:21
имаш супер яките устни и не си и помисляй за коригиране. 8-)

такива устни са мечта за тоолкова много хора,а ти.. и освен тфа,жените се кефят на плътни устни.
Ти да не си лесбийка? :shock: :razz: :razz: :razz:
Мен лично ме е страх от гооолеми устни, имам чувството, че ще изядат, докато ги целувам.
Ем, може да има такива, които харесват огромни мъжки джуки, но ако автора не се чувства добре в "устата" и техните имат излишни парички... :D

Biskfitka
04-08-2009, 08:34
Абее и аз харесвам такива устни :oops: 8-) кво не им харесвате :(

LiliS
04-08-2009, 08:46
MrUndaztood,незная какви са устните ти,но тези които си показал и обожаваш такива-лично на мен не ми харесват... :-o

Joro951
04-08-2009, 08:50
Дай снимка..

shmurkam
04-08-2009, 08:55
:smt104
П-О-Т-Р-Е-С-Е-Н-А :shock: :lol:

MrUndaztood
04-08-2009, 09:11
Joro951
В момента не мога,защото съм при братовчед си и нямам блутут,като се върне ще го питам и ще кача.

shmurkam
още не никой не се е оплакал или пък да бъде изяден,но пък ... бе гадно е :o :D

LiliS
много хора ми казаха същото,но пък нали знаеш,че винаги се гледа в чинията на другия;а пък всеки е и с различен вкус :)))))))

guinessgirl
Както казах и на Лилис,всеки с вкуса си :-D ,първо ще го мисля с някви козметики,ако могат ей така видимо да намалят "ефекта",и за това пуснах тази тема де,евентуално ако има такова животно измислено,ако не клъцни/срежи

LiliS
04-08-2009, 09:18
ти си знаеш,най-важното е да се чувстваш добре.за козметика-съмнявам се,че има нещо подобно. то повечето хора се стремят да уголемят устните си,тъй,че... :)

ThisIsMe
04-08-2009, 09:18
Изобщо не се притеснявай от устните си.АЗ направо обожавам такива месести...иде ми да ги изям. :)

TheBeliever
04-08-2009, 09:23
Приятелят ми е с такива устни и много ми харесват. Но щом не се чувствам комфортно и не се харесваш единственото решение е пластична хирургия. С козметика нищо няма да постигнеш.

MrUndaztood
04-08-2009, 09:26
Ясно,още малко остава до 18-то и тогава вече май мисля за пластична,освен чудо ако стане и започна да си я харесвам :?

Благодаря на всички!

ThisIsMe
04-08-2009, 09:28
Ясно,още малко остава до 18-то и тогава вече май мисля за пластична,освен чудо ако стане и започна да си я харесвам :?

Благодаря на всички!

добре де постни една снимка да виидим тоолкова ли са месести ,колкото казваш.Аз не мисля,че това е комплес ,а чар.

MrUndaztood
04-08-2009, 09:31
добре де постни една снимка да виидим тоолкова ли са месести ,колкото казваш.Аз не мисля,че това е комплес ,а чар.

Няма проблем,но


Joro951
В момента не мога,защото съм при братовчед си и нямам блутут,като се върне ще го питам и ще кача.

ThisIsMe
04-08-2009, 09:33
добре де постни една снимка да виидим тоолкова ли са месести ,колкото казваш.Аз не мисля,че това е комплес ,а чар.

Няма проблем,но


Joro951
В момента не мога,защото съм при братовчед си и нямам блутут,като се върне ще го питам и ще кача.


братовчет ти няма ли твои снимки?

MrUndaztood
04-08-2009, 09:37
Разгеле!

Ето (http://img3.imagebanana.com/img/rcojfwz/ABCD0002.JPG)







добре де постни една снимка да виидим тоолкова ли са месести ,колкото казваш.Аз не мисля,че това е комплес ,а чар.

Няма проблем,но


Joro951
В момента не мога,защото съм при братовчед си и нямам блутут,като се върне ще го питам и ще кача.


братовчет ти няма ли твои снимки?

Ще му се

TheBeliever
04-08-2009, 09:40
Съвсем не са толкова огромни колкото ги описваш. На моя са даже по-големи.
Според мен си търсиш кусури там, където ги няма. Спри да се вманиачаваш. Нищо ти няма на устата.

Black_Fyed_Peas
04-08-2009, 09:40
устните са ти разкошни :grin: :grin: много харесвам момчета с такива устни :) :) :P

MrUndaztood
04-08-2009, 09:42
Съвсем не са толкова огромни колкото ги описваш. На моя са даже по-големи.
Според мен си търсиш кусури там, където ги няма. Спри да се вманиачаваш. Нищо ти няма на устата.

Признавам си,че сигурно може и така да е.Просто си имам мой идеал за устни и от там може ... не знам ... просто знам,че не си ги харесвам,това ми е единственият комплекс

TheBeliever
04-08-2009, 09:48
Съвсем не са толкова огромни колкото ги описваш. На моя са даже по-големи.
Според мен си търсиш кусури там, където ги няма. Спри да се вманиачаваш. Нищо ти няма на устата.

Признавам си,че сигурно може и така да е.Просто си имам мой идеал за устни и от там може ... не знам ... просто знам,че не си ги харесвам,това ми е единственият комплекс

Именно. Комплекс. Спри да се комплексираш, а се научи да се харесваш такъв, какъвто си.
Пък и както вече казаха, момичетата харесваме по-пълни устни.

bUbOoLeChE
04-08-2009, 09:59
И моя приятел е с такива устни :P :P много им се кефя..малко са хората които имат такива сочни устнички ;-) радвай се :grin: :grin:

smiLe49
04-08-2009, 11:13
Не се притеснявай изобщо.Както сам виждаш ила доста момичета,който харесват такива устни.На мен също ми допадат.И вярно,че когато човек си втълпява нещо никой не може да му помогне.Всеки с комплексите си...но не се впрягай толкова,замисли се колко по-лоши случей има от твоя.Някой може да мисли,че в това ти е чара. ;-)

tuzaro
04-08-2009, 11:40
аз имам една приятелка с такива устни, много са хубави

Biskfitka
04-08-2009, 13:03
устните са ти разкошни :grin: :grin: много харесвам момчета с такива устни :) :) :PДа...даа... :grin: :grin: :D

Ник'ви пластични операции :? :shock:

sexa_na_kompleksa
04-08-2009, 13:07
Само на мен ли не ми отваря снимката? Стана ми интересно да видя тези устни! 8-)

tuzaro
04-08-2009, 13:11
Само на мен ли не ми отваря снимката? Стана ми интересно да видя тези устни! 8-)не са хубави 8-)

mrazqkindergarten
04-08-2009, 14:36
Анджелина Джоли е много красива. :) Не съм много запозната дали има някакви методи за "смаляване",ама мисля,че не си заслужава да се дават пари за такова нещо..освен ако не е прекалено голям комплекс и не си знаеш парите,както се вика... :? За момче предпочитам нормални устни...като на приятеля ми... :smt007

MrUndaztood
04-08-2009, 15:21
Благодаря много на всички.Дано да е само по-така дълъг период

Joro951
04-08-2009, 16:08
Разгеле!

Ето (http://img3.imagebanana.com/img/rcojfwz/ABCD0002.JPG)Честно казано не са ти хич тоолкова месести..
Моите са даже по-месести 8-) .Не виждам кво му обръщаш внимание на това, добре са ти устните. :)

CaribbeanGirl
04-09-2009, 07:33
И аз мисля, че са хубави..не се притеснявай! Ако беше с устни като на Мария тогава вече щеше да е СТРАШНО !!! :D :D :D

mumiikataa
04-09-2009, 07:45
Обожавам такива устни... Пусни снимчица, когато можеш, моля те :)

harabelka
04-09-2009, 08:29
Той вече е пуснал човека.

mumiikataa
04-09-2009, 09:55
Той вече е пуснал човека.
Съжалявам тогава.. Не съм я видяла.

VilleBaby
04-09-2009, 10:47
Обожааааааааааааааавам големи и плътни устни :P
Можеш само да се фукаш с тях :-P

anonymous497065
04-09-2009, 11:06
Каква козметика?Хората се чудят вече какво да сложат в гланцовете и червилата за да изглеждат устните по-големи, ти искаш да ги намалиш?
Според мен не ги пипай.