PDA

View Full Version : винаги когато искам да съм приятелка със едно момче ....



malka_diva4ka
04-08-2009, 06:51
Еми незнам къде е проблема .. значи .. отивам в ново училище и се стремя да бъда в добри отношения със всички .. включително и момчетата .. но рано или късно осъзнавам че после те ме харесват .. и аз изпадам някво като във шок .. става ми гадно и .. въпреки че го мисля за приятел трябва да го одрежа-както се казва и вече да не сме приятели ...
при вас получавало ли се е тка .. защото при мен ..
и ми кажете как да го избегна .. да не се държа добре със момчетата или !? .. :? :? :o




.. и моля без обиди .. може и да не е най-добрата тема но ... това е моя въпрос към вас ..

mechtaq_za_teb
04-08-2009, 06:58
Да ти имам проблема. :D

Gary
04-08-2009, 07:06
Хм, според мен приятелство между момче и момиче е много трудо, да не казвам невъзможно. На нас, момчетата, много често желанието за секс командва държанието ни, правим всичко, за да вкараме в леглото някое момиче. Просто такава ни е природата. Тъй че не се шашкай, отрязвай ги т.нар. приятели, докато някой не се окаже повече от приятел;)

xplay
04-08-2009, 07:42
Според мен само свестните момчета могат да бъдат приятели с момиче :wink:

Hilary_
04-08-2009, 07:59
Благодаря за рекламата... :D По темата... шанс... :D

FlashMX
04-08-2009, 10:17
Аз имам страшно много приятели от нежния пол. Ако момчето наистина е свестно ще разбере че ако не искаш да имаш любовна връзка не означава че не можете да бъдете приятели =).

Neftochimic
04-08-2009, 10:22
Да ти имам проблема. :D

проблем е, сарма!

beckham4o92
04-08-2009, 10:30
Хм, според мен приятелство между момче и момиче е много трудо, да не казвам невъзможно. На нас, момчетата, много често желанието за секс командва държанието ни, правим всичко, за да вкараме в леглото някое момиче. Просто такава ни е природата. Тъй че не се шашкай, отрязвай ги т.нар. приятели, докато някой не се окаже повече от приятел;)
Не съм съгласен :) По темата обясни на момчето или там на момчетата че за теб те са само приятели и че искаш да си останете такива 8) Макар че си мисля 7-мокласници няма да те разберат нооо кой знае...
Успех :)

Gary
04-08-2009, 10:33
Не съм съгласен :) По темата обясни на момчето или там на момчетата че за теб те са само приятели и че искаш да си останете такива 8) Макар че си мисля 7-мокласници няма да те разберат нооо кой знае...Успех :)
Не си съгласен, ма сам казваш, че те няма да разберат?!?!?

FlashMX
04-08-2009, 10:34
Не съм съгласен :) По темата обясни на момчето или там на момчетата че за теб те са само приятели и че искаш да си останете такива 8) Макар че си мисля 7-мокласници няма да те разберат нооо кой знае...Успех :)
Не си съгласен, ма сам казваш, че те няма да разберат?!?!?

Защото все пак са пишлемета 7ми клас...

Gary
04-08-2009, 10:45
Затова им се казва ясно и категорично: "Не!" А ако все пак останат приятели, би било хубаво...

sweetkiss74
04-08-2009, 10:48
Според мен приятелството между момче и момиче е мн трудно.И обикновено завършва с "Ще ми станеш ли гадже?" Да не ти пука изобщо.Ако имаш истински приятели момчета...няма да ти зададът оня въпрос.
Аз мога да се похваля с мн добри причтели момчета. :-P

beckham4o92
04-08-2009, 10:50
Затова им се казва ясно и категорично: "Не!" А ако все пак останат приятели, би било хубаво...
Искам да кажа че 7-ми клас наистина не мислят много с главата си :? иначе приятелство между момче и момиче 100% не е рядко срещано :)

mechtaq_za_teb
04-08-2009, 10:54
Да ти имам проблема. :D

проблем е, сарма!Айде дай ми дефиниция на сАрма!

cherinka
04-08-2009, 11:16
Сигурна ли си, че не се заблуждаваш, че те харесват повече от приятел?

tItEufFf
04-08-2009, 11:19
Сигурна ли си, че не се заблуждаваш, че те харесват повече от приятел?
Доста точен въпрос.

Аз лично ги отрязвам възможно най-леко. После се правя на ударена, все едно нищо не е станало. Отначало им е малко неловко, но постепенно свикват със ситуацията.

AnGel_fReE
04-08-2009, 21:55
и на мен ми се е случвало вече имам чувството че момчетата не ме харесват като приярелка :D с някой да се сприятелим и айде имам чувства към теб #-o а пък има толкова много момчета и момичета приятели без нищо друго между тях чак им блазя :D

infinityy
04-09-2009, 18:43
и на мен ми се е случвало вече имам чувството че момчетата не ме харесват като приярелка :D с някой да се сприятелим и айде имам чувства към теб #-o а пък има толкова много момчета и момичета приятели без нищо друго между тях чак им блазя :D
+1 :D

cinderella_gugutka
04-09-2009, 18:59
ем тръгни с някой -би трябвало да те оставят (т.е. да сте си само приятели) особено ако им кажеш колко много си оби4аш гаджето

Fortuna
04-09-2009, 19:11
Mi nedei da si priqtelka s mom4etata kat ti e tolkova golqm problem :?

valdesbg
04-09-2009, 20:41
6 клас? :razz:

GossipGirl89
04-09-2009, 20:56
Според мен приятелството между момче и момиче е мн трудно.И обикновено завършва с "Ще ми станеш ли гадже?" Да не ти пука изобщо.Ако имаш истински приятели момчета...няма да ти зададът оня въпрос.
Аз мога да се похваля с мн добри причтели момчета. :-P

Абе не е баш така тва за истинските приятели... Понякога се случва точно момчето, което е до тебе винаги, от много време се знаете и те познава най-добре, точно той да се влюби в тебе ама това не го прави твой неистински приятел нали ? Просто любовта не пита :) Аз също мога да се похваля с две момчета, с които си знаем от деца и отношенията ни никога не са били нещо повече от приятелски... и се надявам и така да си остане за в бъдеще, защото не ми се ще да загубя нито един от двамата :)
Авторке, кофти ситуация е, определено. Или си хвани гадже, за да спрат да те закачат, или говориш директно с тях и казваш, че ги искаш само за приятели. Ако са навити - ок, ако не - майната им! В крайна сметка в тоя живот ни се налага толкова много момчета и момичета да одрежем по една или друга причина... Не може с всички да сме в добри отношения и да сме приятели ;)

TeenHelper
04-09-2009, 20:58
Много е трудно приятелство между момче и момиче (лично мнение) - все единият ще хлътне
Решението е или стават повече от приятели или отношенията им охладняват. Просто ги отрязвай по-леко и както казаха - ако е от свестните ,ще те разбере и може би ще успеете ,да си запазите приятелството