PDA

View Full Version : Косопад



gia_sena_mono
04-08-2009, 09:11
Здравйте.Ето и проблемът: Приятелят ми е на 19г., но косата му оредява и дори отгоре отстрани няма (не го обясних много добре).На дерматолог ли трябва да иде или какви продукти трябва да позлва?Той смята, че това е непоправимо, но мисля, че все има някакво решение на проблема.
Много ме притеснява този факт.

Boyd
04-08-2009, 10:16
Твоят приятел е носител на едни лоши доминанти алели. Плешивостта е наследствена и с каквато и да е козметика - не се оправя.

gia_sena_mono
04-08-2009, 16:17
А не може ли да се предоврати по някакъв начин?

bbbsheva
04-09-2009, 16:41
И аз очаквам надежда в медицината, аз съм на 17 и бащами е плешив и ми е много гадно

Vladkoy
04-10-2009, 14:28
Ми има няколко варианта .. или почва с някои народни здравни рецепти (http://mansstyle.org/category/%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B4/) или се доверява на някоя щуротия от рекламите.. Лекарите .. може да мине от там ама не вярвам да му предложат нещо ефикасно..

Boyd
04-10-2009, 17:53
Лекарите могат да предложат присаждане на коса, но..

Един вариант и то много добър е да си тегли ножа. Да ходи с гола глава! Да не си помислите нещо друго..

bbbsheva
04-10-2009, 21:12
Е да и аз на това се надявам да остане модата да ходим с голи глваи ако ли не ... ужасно е

eXpl0d3
04-10-2009, 21:43
Да си обръсне главата ...

gia_sena_mono
04-12-2009, 21:19
Вижте, той ми го е споменавал този проблем само веднъж, т.е. не е той, човекът който се чуди какво да прави, а аз, аз се притеснявам (него предполагам също, но не го показва видимо) , но не съм му го казвала.Казах му, че както и да бъде ще го харесвам, но на 19г и вече да ... :( В крайна сметка той нищо не е предприел по въпроса!
А съм го виждала на снимка с гола глава и хич не ми харесва така :x

sssladuranka
04-18-2009, 14:06
Вижте, той ми го е споменавал този проблем само веднъж, т.е. не е той, човекът който се чуди какво да прави, а аз, аз се притеснявам (него предполагам също, но не го показва видимо) , но не съм му го казвала.Казах му, че както и да бъде ще го харесвам, но на 19г и вече да ... :( В крайна сметка той нищо не е предприел по въпроса!
А съм го виждала на снимка с гола глава и хич не ми харесва така :x
не си ли лееекинко повърхностна?
нищо лично просто лееекинко ме издразни...

plmn
04-20-2009, 10:54
Вижте, той ми го е споменавал този проблем само веднъж, т.е. не е той, човекът който се чуди какво да прави, а аз, аз се притеснявам (него предполагам също, но не го показва видимо) , но не съм му го казвала.Казах му, че както и да бъде ще го харесвам, но на 19г и вече да ... :( В крайна сметка той нищо не е предприел по въпроса!
А съм го виждала на снимка с гола глава и хич не ми харесва така :x
не си ли лееекинко повърхностна?
нищо лично просто лееекинко ме издразни...

:razz: =D>

gia_sena_mono
04-20-2009, 11:01
А бе не съм повърхностна, но е притеснително приятелят ти да е на 19г и да е така.И все пак това е проблем, който с малко повече внимание може и да се реши.

colymoly
04-20-2009, 11:08
и по-млади от 19 съм виждала плешиви