PDA

View Full Version : Полов орган - пъпки ?



ijustwannalive
04-08-2009, 12:55
Здравейте!
Имам едно въпросче. Вчера докато се бръснах ми нямаше нищо. След около 20, може би 30 минути видях, че под пениса ми (долната страна) е излязла пъпка, която си боли де :) Така де пъпка ли е, не е ли ... червеничка - нито малка, нито голяма. Леко сякаш спадна от вчера, но все пак някой имал ли е подобен проблем. Видях темички с подобни случаи, но точното описание не беше дадено. За стискане или подобни глупости не искам и да чувам понеже си боли и няма как да стане това :) То точно на пътя на веничката е, но просто не съм чувал или чел за някакви болести та се питам какво е ? Дали враснал косъм или нещо друго и дали, ако е пъпка ще се махне. Каня се да ходя на уролог (уведомих и баща си де), защото все пак не си давам пишелето :P :D Все пак ако някой е имал подобно проблемче да драсне някой ред, ще съм му много благодарен !!!
Благодаря предварително за помоща! Живи и здрави :))

rauwkost
04-08-2009, 13:10
Спокойно, това е от бръсненето.

alex4e_15
04-10-2009, 18:00
:) :) Спокойно найстина е от бръсненето.Нормално да незнаеш,защото едва ли си споделял с някой,но не е само при теб.При абсолютно всички се получава така,независимо от пола.Това е заради разтежа на косъма :)

p0iSsOonN
04-12-2009, 13:58
:) :) Спокойно найстина е от бръсненето.Нормално да незнаеш,защото едва ли си споделял с някой,но не е само при теб.При абсолютно всички се получава така,независимо от пола.Това е заради разтежа на косъма :)

+1 :)

titinkaa
04-12-2009, 19:52
Спокойно, това е от бръсненето. +1