PDA

View Full Version : Възможно ли е да е станало нещо?



04-08-2009, 12:12
Проблема е следния може да ви прозвучи малко тъпичко,но все пак бих желала да разбера мнението ви по въпроса!Правих анален секс с едно момче,за първи път!Той свърши в мен, знам много добре че от там няма как да забременея,но все пак се притиснявам,защото ми закаъснява,правих си тест на следващата седмица и ми даде отрицателен резултат!Може да ми закъснява и от това че аз по принцип си имам хормонални нарушения!Но бих искала да се информирам по въпроса,дали по някакъв начин,не сме направили белята,примерно спермата да е попаднала на неточното място!Аз я отстраних веднага но има ли някаква вероятност да е попаднала и ако е попаднала гаранция ли е това че може да е станало нещо?Благодаря ви предварително и моля пишете направо съм откачила аз правих теста малко раничко и не се знае дали е отчел правилно и се чудя сега да повторя ли !!!!



*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

stratega
04-08-2009, 12:15
ако се притесняваш , може да не ти дойде още седмица и ...........

Gary
04-08-2009, 12:46
Нама опасност да забременееш от анален секс. А закъснението може да е от стрес

summerlove66
04-08-2009, 13:05
:shock: Анален и бременност .. Хора , хора ........

x3eme
04-08-2009, 13:10
Както казаха по горе,цикъла ти може да закъснява от цифра фактори.Казваш че имаш хормонални нарушения,това също може да влияе.Притеснението също.От анален секс не може да забременееш.Ако спермата е попаднала по един или друг начин във вагината тогава вече може.И все пак правила си тест след седмица и е бил отрицателен.За да си най сигурна направи теста между 10 и 14 ден.Тогава е най точен и ще ти даде краен резултат.Паника не бива да има при дадените обстоятелства,в смисъл такъв че от нещата които описваш просто няма как да си забременяла.

kasanova1994
04-08-2009, 13:23
of kvo vi sta hora ve4e si4ki ot tva se oplakvat haha moje pa da ti e storilo taka moje pa da e svar6il nekade drugade xD

04-08-2009, 16:01
знам много добре че не мога да забременея от анален секс за тези на които им се струва сме6но това което сам писала,мисълта ми беше дали ако попадне на влагалището,не във влагалището сперма,дали има опасност!Писала сам ясно че се опасявам от това дали ако попадне на влагалището има опасност,а че не мога да забременея от ануса знам прекалено ясно!

GabisiTa
04-08-2009, 16:41
За да забременееш спермата трябва да е попаднала навътре във влагалището. Едва ли си бременна, нали каза, че имаш хормонални нарушения, сигурно от това ти закъснява.

Neftochimic
04-08-2009, 17:45
шЕ стафаш мАмА!

xplay
04-08-2009, 18:04
УСПОКОЙ СЕ ПРОСТО! :)

Love_Boy
04-08-2009, 18:20
Проблема е следния може да ви прозвучи малко тъпичко,но все пак бих желала да разбера мнението ви по въпроса!Правих анален секс с едно момче,за първи път!Той свърши в мен, знам много добре че от там няма как да забременея,но все пак се притиснявам,защото ми закаъснява,правих си тест на следващата седмица и ми даде отрицателен резултат!Може да ми закъснява и от това че аз по принцип си имам хормонални нарушения!Но бих искала да се информирам по въпроса,дали по някакъв начин,не сме направили белята,примерно спермата да е попаднала на неточното място!Аз я отстраних веднага но има ли някаква вероятност да е попаднала и ако е попаднала гаранция ли е това че може да е станало нещо?Благодаря ви предварително и моля пишете направо съм откачила аз правих теста малко раничко и не се знае дали е отчел правилно и се чудя сега да повторя ли !!!!

Bremenna si. Ste imas dete. Ste go iznosis v debeloto cervo i ste go rodis prez zednika!

04-08-2009, 19:52
Благодаря за информацията явно си доста запознат с женската анатомия,ако не бе6е ми казал няма6е да се сетя ейййййй,идиоти колкото 6те6 на тоя свят лесно вии на вас мажете ни6тоо не знаите само да си рагате пи6ките...

x3eme
04-08-2009, 19:53
^^Не му обръщай внимание.Чети само постовете които са по темата :) .

Rofl4e
04-08-2009, 19:57
от анален секс няма как да забременееш, а и малко ме съмнява сперамата да е по падна във влагалището ти .. но и да е станало вероятноста по този начин да забременееш е повече от малка.. така,че няма смисъл да се притесняваш..
Щом си имаш хормонални нарушения може и от това да ти азкаснява.. от притеснението също,климатичните промени,ако си била болна от нещо и си била на хапчета.. много неща могат да укажат влияние.. успокои малко топката и щ те дойде

04-08-2009, 20:18
благодаря за успокоението!