PDA

View Full Version : Косми под мишниците



_Toi_
04-08-2009, 12:19
Не е точното място тук да питам, но все пак

С какво е най добре да ги махна космите под мишниците с брасначка или с онези кремове на Veet мисля, че бяха за краката...
имам малко косми под мишниците, но все пак искам да ги махна : )

clever
04-08-2009, 12:39
Или с бръсначка ,или с епилатор.Тези кремове ...трябва да чакаш kато си сложиш ,а и действието им не е много трайно. :?

ubuntureload
04-08-2009, 16:48
Аз се оправям с епилатора ....

evalongoriq
04-08-2009, 16:51
еми аз ползвам кремовете.чакам 10 минутки и после резлутатът е много хубав. :)

Rofl4e
04-08-2009, 20:11
кола маска или епилатор..
С бръснача няма смисъл..!!!!Най много да ти излезнат по 3-4 от един корен и да са по гъсти твърди и да ги бръснеш през 2 дена!

gabi_94
04-09-2009, 10:18
ами аз по принцип ги махам с крем или бръсначка, защото четох че не е хубаво да се скубят космите там, защото можели да се засегнат лимфните възли. Пък и зонатае доста чувствителна и много боли, поне мен ме болеше доста с епилатора като пробвах че и кръв ми тече. Иначе ми държа една седмица :)

plmn
04-09-2009, 10:53
с машинка

mumiikataa
04-09-2009, 11:09
ами аз по принцип ги махам с крем или бръсначка, защото четох че не е хубаво да се скубят космите там, защото можели да се засегнат лимфните възли. Пък и зонатае доста чувствителна и много боли, поне мен ме болеше доста с епилатора като пробвах че и кръв ми тече. Иначе ми държа една седмица :)
Нормално е да ти е потекло малко кръв първия път... Аз вече половин година си ги махам с епилатор и само първите 3-4 пъти имах кръв. Сега нито ме боли, нито нищо.
Аз съм твърдо за епилатор или кола маска.

Joro951
04-09-2009, 12:58
Аз си ги махам с бръсначка.

fenkatakrisi952
04-09-2009, 16:34
Аз си ги махам със самобрасначка-по-удобно ми е :D
ти си решаваш :)

BlueDream16
04-09-2009, 19:26
епилатора му е майката 8)

eveto_xx
04-09-2009, 20:31
Най-трайно е с кола маска- 2 седмици изкарваш без косъмчета (ако не си ги бръснал преди това) . Става по-бързо от епилатора , и побезболезнено, със същия ефект.Около мен всички си ги махат с кола маска, никой не се е оплакал от проблем с лимфните възли.

SWASTIKA
04-10-2009, 05:56
кола маска или епилатор..
С бръснача няма смисъл..!!!!Най много да ти излезнат по 3-4 от един корен и да са по гъсти твърди и да ги бръснеш през 2 дена!
Абсолютно грешно.
Мога само да ти кажа, че космите са си косми.
Не се променят, ако стават по - къси.
За мен това горе е невежество.

alehole
04-10-2009, 08:10
Епилатор е истината !

eveto_xx
04-10-2009, 11:23
кола маска или епилатор..
С бръснача няма смисъл..!!!!Най много да ти излезнат по 3-4 от един корен и да са по гъсти твърди и да ги бръснеш през 2 дена!
Абсолютно грешно.
Мога само да ти кажа, че космите са си косми.
Не се променят, ако стават по - къси.
За мен това горе е невежество.
Когато се бръснат, коренчетата им стават по-дебели. Заради това пък почват от една пора да излизат по повече косми. След това махането с кола маска става много болезнено, дори и кръв има, точни заради тези коренчета.

SWASTIKA
04-10-2009, 12:59
Анатомията ми е любимата сфера.
Сигурна ли си, че искаш да разбереш колко си глупава, защото говориш пълни простотии и си съчиняваш?
Жокер : Не.

colymoly
04-11-2009, 10:39
еми аз ползвам кремовете.чакам 10 минутки и после резлутатът е много хубав. :)
на мен не ми е много хубав резултата, личи си, че е имало косъм, а когато е оскубан, друго нещо :grin:

sisityy
04-11-2009, 12:12
Или с бръсначка или с епилатор

parad1s3e
04-11-2009, 15:40
до скоро бях със самобеъсначката нооо сега го карам с лентички на виит ии съм мн по-доволна :)

weezybaby
04-13-2009, 18:35
[b]Ами има много начини,най - известния от които е самобръсначката,но с нея косъмчетата порастват по - бързо.С епилатор и аз съм чувала,че може да се засегнат лимфните възли.Остана кола-маска - мисля,че е най - удачно
Кремовете не ги споменавам - пълни боклуци :)

Rofl4e
04-13-2009, 19:53
С епилатора и кола маска най дорбе..
а лентичките не са много надежни
апък за браснач и дума да не става

foreverr
04-13-2009, 20:23
Аз лично винаги съм искала да ги махам с епилатор, защото растат по-бавно, а с бръснача стават по-големи и растат по-бързо.И винаги съм ги махала с бръснача, тъй каот преди 5-6 месеца си ги махнах с епилатора иииии после цял ден ме боляха мишниците ма кар, че ги мажех с крем ме боляха, както НИКОГА не ме е боляло.И за това съм си казала, че с самобръсначка и тва е.Просто самите мишници са ми много чувствителни и от епилатор или кола маска после ме болят се едно съм си ги изгорила :(

mumiikataa
04-14-2009, 05:59
Аз лично винаги съм искала да ги махам с епилатор, защото растат по-бавно, а с бръснача стават по-големи и растат по-бързо.И винаги съм ги махала с бръснача, тъй каот преди 5-6 месеца си ги махнах с епилатора иииии после цял ден ме боляха мишниците ма кар, че ги мажех с крем ме боляха, както НИКОГА не ме е боляло.И за това съм си казала, че с самобръсначка и тва е.Просто самите мишници са ми много чувствителни и от епилатор или кола маска после ме болят се едно съм си ги изгорила :(
Има едно кремче веднага премахва болката. То е по-скоро за изгаряния и такива неща, но много ми помогна на мен... Апипантен се казва... Можеш да пробваш, но не мога да ти кажа колко струва...

selens
04-18-2009, 21:55
Аз си ги махам с бръсначка.

EarthShaker
04-19-2009, 07:10
Аз лично винаги съм искала да ги махам с епилатор, защото растат по-бавно, а с бръснача стават по-големи и растат по-бързо.И винаги съм ги махала с бръснача, тъй каот преди 5-6 месеца си ги махнах с епилатора иииии после цял ден ме боляха мишниците ма кар, че ги мажех с крем ме боляха, както НИКОГА не ме е боляло.И за това съм си казала, че с самобръсначка и тва е.Просто самите мишници са ми много чувствителни и от епилатор или кола маска после ме болят се едно съм си ги изгорила :(

само първите няколко пъти боли толкова много

UFOs
04-19-2009, 19:04
Епилатор,глупости и червенеете като домати под мишниците.Най-добре е да се обръснеш.Махни ги тез епилатори и глупости.Бръснене или депилатоар!

soul1199
04-20-2009, 18:00
с брасначка или с епилатор :)

soul1199
04-20-2009, 18:02
Епилатор,глупости и червенеете като домати под мишниците.Най-добре е да се обръснеш.Махни ги тез епилатори и глупости.Бръснене или депилатоар!ти ще кажеш :booooomb: :-x само първия път се зачервява,като свикнеш не е така,пък и е напълно нормално да се зачервиш! :booooomb: :-x

Kocha
04-22-2009, 14:48
Какви хора сте бре : Д оставяйте си космите да растът нямаше да ви е яко ако бяхте косъм да ви обръснат нали ;( аз съм за ходете ОБРАСЛИ : Д : Д : Д




естествено това горе беше шега но се поставете на мястото на косъма нямаше да ви е яко тамън порастнете и някой да ви тегли машинката нали????Иначе предпочитам машинка 100%!!!

Слагам един Едит:по някога ми е по лесно с брасначка незнам защо 0_o

boniboon
04-25-2009, 21:19
кола маска или епилатор..
С бръснача няма смисъл..!!!!Най много да ти излезнат по 3-4 от един корен и да са по гъсти твърди и да ги бръснеш през 2 дена!
Абсолютно грешно.
Мога само да ти кажа, че космите са си косми.
Не се променят, ако стават по - къси.
За мен това горе е невежество.
Tова което каза ''Rofl4e'' е абсолютно вярно , от личен опит [и не само] го знам , така че май невежия излизаш ти :)
А за да не съм съвсем офтопик ще кажа , че въпреки всичко това което пише за бръсначките , и въпреки краткотрайния резултат от 1 , най-много 2 дена аз все още карам на тях. Напоследък , обаче съм се навила да опитам с епилатор , макар че сиг. първия път доста ще ме боли
:(

ViciouSs
04-25-2009, 22:13
Боооже, аз изобщо не се занимавам - просто като се къпя и съм се сапунисал ги минавам с някоя от бракуваните бръсначки :grin:

avril_fan
05-04-2009, 16:12
аз ги махам с епилатор през 2-3 седмици

Dollystar
05-05-2009, 09:03
Епилатор

hisy
05-05-2009, 20:02
епилатор...или някакви кремове.. :D