PDA

View Full Version : Искам да помогна на приятелката си,но незнам как.



sweetkiss74
04-08-2009, 12:22
Ето и проблемчетоо.Моята приятелка Симона(не е истинското и име) ходеше с едно момче от нашия клас и бяха мн сладки двамата.Даммм,обаче...Сега нейната по-малка сестра ходи с него.Тя е на 13 8-) Тя не и беше казала.Веднъж като отивахме в тях...(защото "симона" ми е най-добрата приятелка и сме винаги заедно)...заварихме сестричката и с момчето от нашия клас да се целуват на дивана. Звучи като сапунен сериал :razz: но беше така.
..."Симона" се чувства мн гадно и мн често плаче,защото не се разбира със сестра си,която между другото не и е истинскааа сестра.Мн я обичам и ми е гадно като плаче,но освен да я успокоявам и гушкам и да я разсмивам,незнам какво да правя.
:-o

sweetkiss74
04-08-2009, 12:24
Моля да не ме критикувате за нещо! :(

DieselBlood
04-08-2009, 12:41
Абе оставете момичето(сестрата на приятелката ти) ди си ходи с когото иска.Това е свободна страна.Всеки може да ходи с когото си поиска.

Wrathchild
04-08-2009, 13:13
Скъсали са, така че момчето има право ако иска и с майка й да тръгне.

BeboP
04-08-2009, 13:22
И... "Бяха много сладки, обаче..."? Не става ясно кой с кого е скъсал. Защото ако т.нар. Симона е инициаторът, сега изобщо няма право да предявява каквито и да е претенции. Дори към сестра си.
Но така или иначе, както каза Wratchild, след като вече не са заедно, момчето може да прави каквото иска.

sweetkiss74
04-08-2009, 14:39
И... "Бяха много сладки, обаче..."? Не става ясно кой с кого е скъсал. Защото ако т.нар. Симона е инициаторът, сега изобщо няма право да предявява каквито и да е претенции. Дори към сестра си.
Но така или иначе, както каза Wratchild, след като вече не са заедно, момчето може да прави каквото иска.

Aми те скъсаха заради сестра и.Тя ги скара...

LittlePrincess
04-08-2009, 14:50
Симона да вземе да го забрави този, вместо да циври по цял ден - да, кофти е, но в крайна сметка той вече не ходи с нея и може да си хване, която реши. Дори сестра й.

sweetkiss74
04-08-2009, 15:55
[quote="LittlePrincess"]Симона да вземе да го забрави този, вместо да циври по цял ден - да, кофти е, но в крайна сметка той вече не ходи с нея и може да си хване, която реши. Дори сестра й.[/qu


[/i]Аз т'Ва и казвам ама тя....Не заради него,а защото със сестра и не си говорят чече цяла седмица. :(

Sharkey
04-08-2009, 16:09
е споко бе, дай и време..се ще го забрави :)

kotetokateto
04-09-2009, 19:57
е споко бе, дай и време..се ще го забрави :)


+1
ПС:Ами "Симона" на колко е 8-)

StRaSsenJunGe
04-09-2009, 20:24
Всъщност момчето е за бой!!! Защо е целувал сестричката докато ходи с каката :? :? на "Симончето" да и минава по-бързо защото не си заслужава да реве за лай*ари като тоя.Колкото до сестра й не мисля ,че трябва да се карат :( :(

shmurkam
04-09-2009, 20:32
омфг :lol:
За първи път се радвам, че имам брат, а не сестра. Поне бившите ми да не ми мярка пред носа. :lol:
Абе кажи на момичето, че за момче не се плачи, само за онази последна страхотна рокля, която тъкмо щеше да си вземеш, но когато отиде в магазина я нямаше. :-# :smt089 :-k
Не можеш да й помогнеш. Само ако е решила да стане лесбийка... :oops: Но...засега я остави да се самосъжалява, а на пикливата й сестра й се изхили и й кажи, че винаги така ще бъде и ще носи неща втора употреба. Баси детето... :lol:

Wrathchild
04-09-2009, 21:44
И... "Бяха много сладки, обаче..."? Не става ясно кой с кого е скъсал. Защото ако т.нар. Симона е инициаторът, сега изобщо няма право да предявява каквито и да е претенции. Дори към сестра си.
Но така или иначе, както каза Wratchild, след като вече не са заедно, момчето може да прави каквото иска.

Aми те скъсаха заради сестра и.Тя ги скара...Абе, що мен някой не ме скара с приятеля ми? Щом са го позволили, мнооого са се обичали явно...

eveto_xx
04-09-2009, 23:12
Ако си представим , че момчето е Брук , приятелката ти- Рич, сестра и - Торн - всичко си идва на мястото ...