PDA

View Full Version : --> За "Първия Път" ! <--



tonie__
04-08-2009, 12:58
Тъй като ми дойде до гуша да питате за тоя свещен първи път,реших да цитирам учебника ми по биология.Enjoy :) :

*Разпространено е мнението,че разкъсването на девствената ципа по време на първия полов акт е съпроводено със силни болки и кървене.Това в действителност се СЛУЧВА РЯДКО,в случай че половият акт е НЕЖЕЛАН ОТ МОМИЧЕТО или е СЪПРОВОДЕН С НАСИЛИЕ.Обикновено от разкъсания химен изтичат САМО НЯКОЛКО КАПКИ КРЪВ.Ако хименът е много еластичен,НЕ НАСТЪПВА КЪРВЕНЕ.

*ПЪРВИЯТ ПОЛОВ АКТ ТРЯБВА ДА Е ЖЕЛАН И ДА СЕ ОСЪЩЕСТВИ НА ВЪЗРАСТ,КОГАТО МЛАДЕЖИТЕ СА ДОСТАТЪЧНО ФИЗИЧЕСКИ И ПСИХИЧЕСКИ ЗРЕЛИ.!



Учете бе,деца!!! :booooomb:

BloodyOne
04-08-2009, 13:02
Учете бе "деца" ???
Това го пише , доколкото си спомням от изминалите години в учебника на 8-мокласниците.
Неможе ти да си на 14 и да казваш - учете бе деца? сеш ли се? :-x

summerlove66
04-08-2009, 13:02
До някъде съм съгласна , но до някъде не .. Болка винаги има (малка или голяма) , не е рядко ;) .. А кръвта може да е капчици , при други повече ..

x3eme
04-08-2009, 13:04
Написаното от части е така,но в живота не винаги се получава така както пише в книгите и учебниците.А и няма смисъл да си правиш труда да пишеш такива неща......и без това малко от написаното ще им влезе в главата.

kasanova1994
04-08-2009, 13:08
gledam 4e si ot plovdiv , q si dai kordinanite ti natarta zadnika kakto pi6e po u4ebnika :D

tonie__
04-08-2009, 13:24
Учете бе "деца" ???
Това го пише , доколкото си спомням от изминалите години в учебника на 8-мокласниците.
Неможе ти да си на 14 и да казваш - учете бе деца? сеш ли се? :-x

става въпрос за всички онея момичета на 11,12,13 , които разпитват за првия път..понеже те все още са деца :) и..да..може да се каже,че съм още дете,ама не съм от тея,които на 13 вече се чудят бременни ли са или не :)

П.С: Учебника е за 8 клас,но съм 9 8) :D :D езикови гимназии..бла бла..

tonie__
04-08-2009, 13:25
gledam 4e si ot plovdiv , q si dai kordinanite ti natarta zadnika kakto pi6e po u4ebnika :D


и ти май си от тея много опитните 8)

П.С:Има си кой да ми .."натъртва задника" .. мерси за предложението :)

cherrypezz
04-08-2009, 13:32
Аууу важна тема ! :lol:

nicolepcd
04-08-2009, 13:46
Браво! А пише ли в учебника ти от къде идват бебетата? :-o Трябваше първо това да разясниш, че някой хора не го знаят :oops:

Nitroglycerin
04-08-2009, 13:48
Я някой цитира учебника от 8-ми клас жалко ,че момичетата са научили практическия материал още преди 2 години.

DeepInHell
04-08-2009, 13:48
Браво! А пише ли в учебника ти от къде идват бебетата? :-o Трябваше първо това да разясниш, че някой хора не го знаят :oops:

Пише, в учебника за 8-и или 9-и клас ;) Не си спомням вече в кой точно, доста отдавна го учих :D

Bellatrix
04-08-2009, 13:51
В този раздел има важни теми, в които всичко това е написано по доста по-хубав начин. То, ако можеше тия неща да се набиват така лесно - отдавна да няма тъпи въпроси в "Секс".

zay4e
04-08-2009, 13:52
Браво! А пише ли в учебника ти от къде идват бебетата? :-o Трябваше първо това да разясниш, че някой хора не го знаят :oops:

6tyrkela gi nosi XAXAXAXAX :razz: :razz: :razz:

nicolepcd
04-08-2009, 13:53
Браво! А пише ли в учебника ти от къде идват бебетата? :-o Трябваше първо това да разясниш, че някой хора не го знаят :oops:

Пише, в учебника за 8-и или 9-и клас ;) Не си спомням вече в кой точно, доста отдавна го учих :D
Явно не ми разбра иронията... както и да е :D
За протокола: пише го в учебника за 8ми клас 8)

DeepInHell
04-08-2009, 13:54
Браво! А пише ли в учебника ти от къде идват бебетата? :-o Трябваше първо това да разясниш, че някой хора не го знаят :oops:

Пише, в учебника за 8-и или 9-и клас ;) Не си спомням вече в кой точно, доста отдавна го учих :D
Явно не ми разбра иронията... както и да е :D
За протокола: пише го в учебника за 8ми клас 8)

е като го прочетох втори път го разбрах, да :D малко бавно загрявам нещо днес :D:D:D важното е все пак да загрея! :D

plmn
04-08-2009, 13:58
в учебниците лъжат

nicolepcd
04-08-2009, 13:59
Браво! А пише ли в учебника ти от къде идват бебетата? :-o Трябваше първо това да разясниш, че някой хора не го знаят :oops:

6tyrkela gi nosi XAXAXAXAX :razz: :razz: :razz:

Значи през всичките тези 16 години са ме лъгали :cry: Аз си мислех, че сме се появили като Палечка :oops:

Към DeepInHell: Простено ти е :grin:

xplay
04-08-2009, 14:15
Хубаво е, че поне си си направила труда да го прочетеш и напишеш, но го има във важните теми :)

zay4e
04-08-2009, 17:01
Браво! А пише ли в учебника ти от къде идват бебетата? :-o Трябваше първо това да разясниш, че някой хора не го знаят :oops:

6tyrkela gi nosi XAXAXAXAX :razz: :razz: :razz:

Значи през всичките тези 16 години са ме лъгали :cry: Аз си мислех, че сме се появили като Палечка :oops:

Към DeepInHell: Простено ти е :grin:


xaxax eeeeeeeee kak taka sme se lygali,ako slu6a6e dobre kakvo ti kazvat mama i tati ,a ne u4ebnicite 6te6e da znae6 ,4e bebetata gi nosi 6tyrkelyt :D :razz:

anyfany2
04-08-2009, 19:42
Брао,браво!
Едно обобщение никога не е излишно.. повторението е майка на знанието,нали? :D :D :D :-D :-D :-D 8) 8) 8)

Rofl4e
04-08-2009, 20:05
това го знаят и децата на 12 вече бе .. кво спамиш само а и не си по голяма от 8 клас за да учиш децата..(ти също си дете!!!!!!!)кво се правиш на голяма като си си прочела урока по биология в 8 клас всички са си чели уроците спокойно !!!! И го знят тва много добре..
А и не всичко е както по учебниците има хора който го правят с любов и много желание и пак много ги боли и има кръв.. !!! :-x :-x :x

stratega
04-09-2009, 03:44
tonie како- виждам , че си малка , но бих те праснал, за да не задаваш такива въпроси.........

nicolepcd
04-09-2009, 07:43
Браво! А пише ли в учебника ти от къде идват бебетата? :-o Трябваше първо това да разясниш, че някой хора не го знаят :oops:

6tyrkela gi nosi XAXAXAXAX :razz: :razz: :razz:

Значи през всичките тези 16 години са ме лъгали :cry: Аз си мислех, че сме се появили като Палечка :oops:

Към DeepInHell: Простено ти е :grin:


xaxax eeeeeeeee kak taka sme se lygali,ako slu6a6e dobre kakvo ti kazvat mama i tati ,a ne u4ebnicite 6te6e da znae6 ,4e bebetata gi nosi 6tyrkelyt :D :razz:
Стига! Омръзна ми всички да ме лъжат!!! :cry: Не зная на кого да вярвам :(