PDA

View Full Version : Нещо от Америка



DonnerWetter
04-08-2009, 17:08
Има ли някой, който живее в Америка и ще си идва скоро или има възможност да ми вземе тази защита за Iphone - http://cgi.ebay.com/NEW-FOR-IPHONE-3G-8G-16G-PINK-RUBBER-SKIN-CASE-COVER_W0QQitemZ370184633670QQcmdZViewItemQQptZPDA_ Accessories?hash=item370184633670&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1205%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C 240%3A1318%7C301%3A0%7C293%3A2%7C294%3A50 и да ми я прати, а съответно ще му платя, колкото каже, ако трябва двойно? :)

EroSennin
04-08-2009, 17:15
До колкото знам и това ще ти стане http://plesio.bg/kalafi-c-69977631/ipod-touch-2g-silicon-sleeve-pink-purple-p-236522.html

grenth
04-09-2009, 01:25
Е пък аз не бих :) Авторката дразни...

rauwkost
04-09-2009, 11:29
и кво само в "Америка" ли има такива неща? нещо от Хамериката? от другия свят,а? я излезте от филма! вижте колко гнила и разбита псевдо-държава е това,където всеки ден почнаха да превъртат хора и да избиват невинни! в момента "Америка" загива! и икономиката,спорта,ценност ите,небостъргачите и всичко им се срива тотално! "Америка" хаха,те са просто САЩ! Америка е Колумбия,Аржентина,Бразили я...
\:D/ Казаха ви гоо! =D> Иначе авторката ако иска да ми пусне едно ЛС и ще и кажа от къде да си вземе такива глупости от БГ.

grenth
04-10-2009, 02:26
и кво само в "Америка" ли има такива неща? нещо от Хамериката? от другия свят,а? я излезте от филма! вижте колко гнила и разбита псевдо-държава е това,където всеки ден почнаха да превъртат хора и да избиват невинни! в момента "Америка" загива! и икономиката,спорта,ценност ите,небостъргачите и всичко им се срива тотално! "Америка" хаха,те са просто САЩ! Америка е Колумбия,Аржентина,Бразили я...
\:D/ Казаха ви гоо! =D> Иначе авторката ако иска да ми пусне едно ЛС и ще и кажа от къде да си вземе такива глупости от БГ.
Аз ко обиден ли трябва се чуствам? :-|

rauwkost
04-20-2009, 20:55
Защо пък да се чувстваш обиден? :-|

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-21-2009, 01:59
аз живея в Канада, но преполагам че и тук ги продават.. пиши ми на лс ако ти трябва помощ, няма да ми е проблем да ти го пратя ;] btw iphone touch и ipod touch APPLE са отвратителни... аз имам ипод и е някакъв пълен боклук ...

grenth
04-21-2009, 03:28
Защо пък да се чувстваш обиден? :-|
'Щот' живея в САЩ :-|

Lysit0
04-21-2009, 06:48
Е пък аз не бих :) Авторката дразни...
Като те дразни НЕ пиши......

RichKidsOnLSD
04-21-2009, 09:44
и кво само в "Америка" ли има такива неща? нещо от Хамериката? от другия свят,а? я излезте от филма! вижте колко гнила и разбита псевдо-държава е това,където всеки ден почнаха да превъртат хора и да избиват невинни! в момента "Америка" загива! и икономиката,спорта,ценност ите,небостъргачите и всичко им се срива тотално! "Америка" хаха,те са просто САЩ! Америка е Колумбия,Аржентина,Бразили я...

Т'ва пък к'во общо има с темата? :lol:

Pliok0019
04-21-2009, 10:03
и кво само в "Америка" ли има такива неща? нещо от Хамериката? от другия свят,а? я излезте от филма! вижте колко гнила и разбита псевдо-държава е това,където всеки ден почнаха да превъртат хора и да избиват невинни! в момента "Америка" загива! и икономиката,спорта,ценност ите,небостъргачите и всичко им се срива тотално! "Америка" хаха,те са просто САЩ! Америка е Колумбия,Аржентина,Бразили я...
Е да де...ама тя просто иска нещо си там за ай-пода си...

democratos
04-21-2009, 11:50
и кво само в "Америка" ли има такива неща? нещо от Хамериката? от другия свят,а? я излезте от филма! вижте колко гнила и разбита псевдо-държава е това,където всеки ден почнаха да превъртат хора и да избиват невинни! в момента "Америка" загива! и икономиката,спорта,ценност ите,небостъргачите и всичко им се срива тотално! "Америка" хаха,те са просто САЩ! Америка е Колумбия,Аржентина,Бразили я...
На никой не му пука за мнението ти.
Америка е велика и ще пребъде във вечността.

rauwkost
04-21-2009, 18:06
Защо пък да се чувстваш обиден? :-|
'Щот' живея в САЩ :-|
Ами не, просто на всички в устата им е само Америка, там били най-качествените продукти, а всъщност в България ги има абсолютно същите, но всички мислят че тези от тука не са качествени. Никой май не се замисля, че всичките идват от едно и също място щом са на една фирма. :-|

Jesus
04-21-2009, 18:57
Америка е велика и ще пребъде във вечността.

Америка фалира, това е простата истина а това че 5 арийски фамили печатат долара и другите им лижат задниците и че гледате по филмите че са били богати и т.н. не е така, там също са бедни ама по-филмите дават все богаташи като парис :С те са много зле и скоро ще си признаят че фалират и тогава ще стане лошо за такива като теб :)

Joc
04-21-2009, 19:03
пикая на всичко!

BoCupycake
04-22-2009, 02:21
и кво само в "Америка" ли има такива неща? нещо от Хамериката? от другия свят,а? я излезте от филма! вижте колко гнила и разбита псевдо-държава е това,където всеки ден почнаха да превъртат хора и да избиват невинни! в момента "Америка" загива! и икономиката,спорта,ценност ите,небостъргачите и всичко им се срива тотално! "Америка" хаха,те са просто САЩ! Америка е Колумбия,Аржентина,Бразили я...
На никой не му пука за мнението ти.
Америка е велика и ще пребъде във вечността.
...** ** ***** ... А на кой му пука за твоето?!

grenth
04-22-2009, 02:39
Мога да кажа,че продуктите тука не са расли в градина ми са произведени с генетическо инжинерство и всички продуктни на вкус са като пластмаса.Have fun :)

KoRnFlAkE
04-22-2009, 03:09
не може в България да няма такова.