PDA

View Full Version : Етикетиии



pinkisexapilla
04-08-2009, 16:25
Какви етикети обичате-от плат или хартиени?? :-D

Всъщност въпроса ми не е това.Но и на това отговорете де. :lol: Въпроса ми е има ли значение за вас това,което пише на етикета.. Ддз как да го задам иначе.. Не става въпрос толкова за цената,а за марката...Предубедени ли сте за някоя марка,например Теранова и ако сте метълка или раперка и страшно много си харесате дреха на Теранова,ще си я вземете ли? Например казвам.. И смятате ли,че дрехи които за са определени общества не трябва да се носят от хора,които не са в тези общества??? :)
Е надявам се да не се повтаря темата и да ви е интересно :)

cookie_power
04-08-2009, 16:27
мен лично ме интересува като става въпрос за мои дрехи. иначе по никакъв начин не би имало влияние това върху отношенията ми с някой друг

EgoistPartY
04-08-2009, 16:40
разбирасе,че има значение. името на етикета означава качествсо,лукс-понякога ,удобство,класа,кройка и т.н.
въпроса е дали етикета и дрехата са качествени и оригинални :))
Винаги можеш да познаеш една рокля на Диор и друга от Китай или Турция ...Боже! Що за въпрос изобщо ?!?!?

LittlePrincess
04-08-2009, 16:42
Това никога не ме е притеснявало. Все пак ти купуваш дрехата, та дори и метълка да си няма значение, че е на Теранова.

LovelyGirl
04-08-2009, 16:43
Не е рапЕрки, а рапЪрки :-D

Не ме интересуват етикетите-дали са хартиени, от плат, :-D , или на коя марка са.Купувам си това, което ми харесва.
И не смята, че дрехи, които са за определени общества, трябва да се носят само от тях.Глупаво е :)

gabi_94
04-08-2009, 16:52
изобщо не ми пука за марката - имам както дрехи на есприт така и втора употреба :) Не смятам че една марка може да гарантира за качеството на дрехата и също не мисля че трябва да давам луди пари за уж хубави дрехи. Тъй или иначе махам всички етикети на блузите(там покрай врата етикета) щото ме дразни и ме сърби от него врата :D

YouCantStopMe
04-08-2009, 17:13
Не ме интересува какво пише на етикета.Ако дрехата е хубава и я харесам бих си я купила,независимо каква е марката.
btw ех,тия етикети понякога много убиват,бе!! :? 8-)

Shia
04-08-2009, 17:19
Найлонов етикет е готин,хартиеният ме дращи.Гледам само размера(за сутиен,ако става въпрос)
и понякога от какво е направен продукта

KathieXx
04-08-2009, 17:38
хич не ми пука дали пише теранова или мейд ин чайна ..важното е да ми харесва дрехата :P

moon_flower
04-08-2009, 18:43
Много ми е кеф така като си мислите,че като е марково не е шито в Китай,Бангладеш или където и да било.Марките имат цехове,където произвеждат стоката и тъй като е най-евтино в тези страни,които посочих и има най-евтина работна ръка,там се намират и повечето цехове.Дали е произведено в Китай няма значение.Значение имат платовете и материите.Да,има и много,които произвеждат в Италия и Германия.Но това не им гарантира качествотоПо нищо не се различава Китай от тези страни.Ако шиеш с некачествена материя и стоката е такава.Позната на родителите ми държи магазин за дрехи,който не е марков,но пазарува стока от Италия.На мястото,където купува стоката беше открила и склад на Мотиви. :) Затова казвам,че няма бог знае какво значение дали е марково или не.Всичко зависи от качеството на платовете.
По темата-етикетите ми е все едно какви са,стига да не убиват. :D
А за марката - няма значение какво е,стига да е качествено.Не написах всичко онова отгоре понеже съм бедна и завиждам на хората,които имат пари за маркови дрехи.Аз също си купувам такива дрехи,но нямам нищо против и немарковите.

Bianca
04-08-2009, 18:51
Аз ще отговоря на третия въпрос. Нервя се, че някой случаен човек примерно си е купил Ben Sherman или нещо подобно, обаче "кежуъл" обществото го изкарва позьор или така нататък. Защото в крайна сметка тея марки не са създадени с тая цел, да стават нарицателни за този стил, така че...
Повтарям – примерно.

mysterious93
04-08-2009, 18:53
етикета няя значение :D важно е да ми хареса дрехата.

П.П а как различавате "марковото" от "ментетата"? все пак има места където продават "ментета" на "маркови" цени :D и как да не се прецакаме. било то за дрехи или обувки,маратонки и т.н.

toy
04-08-2009, 19:31
хич не ми пука дали пише теранова или мейд ин чайна ..важното е да ми харесва дрехата :P
много отдавна всичко се прави в чайна и тайланд :?

kotetokateto
04-08-2009, 19:45
Въобще не ме интересува какво пише на етикета . . . дали е от пазара или от Манго-какво е значението :? Обикновенните хорица от къде да знаят, че е от Манго :D щото същите блузи ги има и на пазара :razz: Но определено предпочитам марковита дрехи :D

ПС: и двата вида етикети ме кефят :-)

whisp
04-08-2009, 20:02
Обърнете внимание , който има адидас, пума и прочие , че на етикетчето пише , че са произведени или във Виетнам , или в Индонезия. 8-)
А относно др въпрос мисля , че една уважаваща себе си рапЪрка или метълка би се погнусила да влезне в магазин на Теранова ,та камо ли да си закупи нещо от там /и ако за теб 1 парцал , който струва 10 кинта му казваш марково ... / ;)

Abigoria
04-08-2009, 20:26
А относно др въпрос мисля , че една уважаваща себе си рапЪрка или метълка би се погнусила да влезне в магазин на Теранова ,та камо ли да си закупи нещо от там /и ако за теб 1 парцал , който струва 10 кинта му казваш марково ... / ;)
+!

cherrypezz
04-08-2009, 20:34
Пфуууу а аз веднъж да се окажа с много пари,...да излезна по магазинчетата като хората и да си купя нещо яко ..... и после все да се намери някой със същото :D (1 от причините,поради която обичам секънд хендите).

А за етикетите...има едни такива дето са направо написани на блузката примерно...мн са сладки 8-)

ThePowerOfLove
04-08-2009, 21:00
Ем уж гледам да не купувам китайски работи, но и не държа на някви известни марки. Ако ми хареса дрехата - в повечето случаи не ме бърка етикета ;)

guinessgirl
04-08-2009, 21:13
http://prikachi.com/files/734537n.jpg

събирам си етикети от около месец. 8-)
повече ме кефят тези от плат или онези от.. не знам от кво,едно твърдо такова.

иначе,все ми е едно каква е дрехата,от секънд хенд ли,от квартално магазинче,от Теранова,от фред пери или от..от..бети баркли. 8-)
все едно ми е.

mArMaLaDkA
04-08-2009, 21:43
Какво да гледам етикетите?То пък все едно има нещо вярно написано на тях. :? Каквото ми хареса-купувам си го!Хартиените етикети са отврат!Аз лично ги режа,където може-ама до дъно чак,супер боцка иначе. :-D Най-много,като си купувам някоя дреха,да огледам за дефекти и това е.

elsy
04-08-2009, 22:28
Не меинтересуват етикетите т.е. все ми е едно за марката. :lol: Иначе повече харесвам тия от плат, някви яки са. 8-) 8-)

NoFuckinWay
04-08-2009, 22:49
Не е рапЕрки, а рапЪрки :-D

Не ме интересуват етикетите-дали са хартиени, от плат, :-D , или на коя марка са.Купувам си това, което ми харесва.
И не смята, че дрехи, които са за определени общества, трябва да се носят само от тях.Глупаво е :) рапЕрки е..

Bianca
04-09-2009, 07:06
http://prikachi.com/files/734537n.jpg

събирам си етикети от около месец. 8-)
повече ме кефят тези от плат или онези от.. не знам от кво,едно твърдо такова.

иначе,все ми е едно каква е дрехата,от секънд хенд ли,от квартално магазинче,от Теранова,от фред пери или от..от..бети баркли. 8-)
все едно ми е.
Този с мира! :smt055 8-)

VerryBerry
04-09-2009, 07:09
обикновено гледам размера на дрехата и това от какво е направена

Loshotia
04-09-2009, 07:30
Ооо и аз много ги обичам онези, дето етикета им е направо на самата дреха отпечатан

iwka95
04-09-2009, 08:25
на мен ми харесват тези от плат :P

Madness
04-09-2009, 08:31
аз ги режа щото ми обиват :/

Bianca
04-09-2009, 11:14
На най-новите ми блузи етикетът е пришит за самата дреха и е много як. 8-)

Romance
04-09-2009, 12:59
И аз си складирвам етикети 8-) ..ама сега като ги наредих установих, че са почти еднакви

http://img6.imageshack.us/my.php?image=s6305955.jpg

Uffie
04-12-2009, 10:41
Пък аз си купувам всичко което ми се връзва със загубеняшкия стил,та ако ще на етикета да пише "Произведено в Бухенвалд" .... :grin:

Izzy_
04-12-2009, 11:19
Хартиен,от плат..все тая.А колкото до етикета с марката-омръзна ми вече.Вземете си го залепете на челата тоя етикет.Ааман вече,купили си парцал на Теранова,голяма работа,велика маркА,тряя и етикета в рамка да се сложи. :?

galu6a
04-12-2009, 11:21
не ме интересуват кой знае колко :)

BigFakeSmile
04-12-2009, 11:36
е баси въпроса....
ако ще метален да е етикета....кво ме бърка мене??