PDA

View Full Version : Перфектнотяло !?



istinska95
04-08-2009, 16:41
Здравейте ! Ами начи искам д ави питам нещо и ако можете да ми дадете някакъв съвет.
Значи килограмите ми са нормални и нямам нужда отслабвам.Обаче някак не изглеждам добре.Искам да имам по малки бедра (да не са дебели кат седна) и задните ми части да са по-малки ако мога така да се изразя.Абе с 2 думи искам изваяно тяло!! Или пък ако мога да кажа идеално тяло за плажа ! Бихте ли ми казали какво да направя за да постигна (без тичане и фитнес защото в края на годината нямам такива възможностти) Ако може някви съвети препоръки ....

NIKY
04-08-2009, 16:46
Харесай се такава каквато си, не всички имат хубави тела :)

gabi_94
04-08-2009, 16:47
ами сигурна ли си че имаш какво да отслабваш или си внушаваш? Иначе предполагам искаш да се стегнеш, а това става само със спорт. Мисля че може да отделяш 1 час всеки ден за една тренировка - багане, изкачване на стълби, може и да си танцуваш във вас :)

Raven23
04-08-2009, 16:51
Доколкото разбрах, нямаш проблеми с килограмите, а искаш изваяно тяло. Сори, но не виждам как ще стане без фитнес, упражнения и бягане. Особено когато наблягаш на краката и задните части. И какво имаш предвид под "да не са дебели кат седна". Краката ти на стават по-дебели. Просто тялото се "сплесква" един вид. Например, когато си легнала и коремът изглежда плосък и перфектен, но никой не се оплаква тогава. Ако не тичане, може би да караш колело или някакъв друг спорт. С диети няма да ти се стегне тялото.

Crystaline
04-08-2009, 18:25
НЕМА НИЩО ПЕРФЕКТНО!

clever
04-08-2009, 18:52
Щом нямаш възможност за фитнес можеш да пробваш с бягане ,каране на колело и дори гимнастика вкъщи-например по 50 клякания на ден или нещо друго.
Пробвай!Успех! :)

bUbOoLeChE
04-08-2009, 19:54
Щом няма нужда да сваляш кг - не ти трябва диета или нещо подобно :) :) единственото от което се нуждаеш е СПОРТ :P можеш да отделиш толкова 1 час 8) 8) съчетай малко бягане, скачане на въже, коремни преси.. 1 час всеки ден ти е достатъчен повярвай ми :grin: :grin: :grin:

shell
04-09-2009, 08:17
Просто трябва да започнеш да спортуваш и ще стегнеш тялото си и ще изглеждаш по -добре :) друг начин няма.Съчетай кардио упражнения с такива за стягане на тялото и с малко воля ще види колко по-добре ще ти е като спортуваш активно :)