PDA

View Full Version : Акне Аут



Sisito941
04-08-2009, 16:43
Интересно ми е някой дали е пробвал кремчето.Ако някой не го е виждал ето: http://www.kozmetika.bg/show.php?productid=6732
Чакам коментари:харесва ли Ви,подейства ли Ви :)

KathieXx
04-08-2009, 16:52
боже.. а кво мислите за новата тоалетна хартия с аромат на чесън... :-o

toy
04-08-2009, 16:57
да, ползвам го отдавна, харесва ми :)

bloodyF
04-08-2009, 16:58
боже.. а кво мислите за новата тоалетна хартия с аромат на чесън... :-o


момичето пита..като не те устройва не пиши...аман от такива като тебе


пт:ползвала съм тези лосиони :

http://img258.imageshack.us/img258/8387/big1ys9.th.jpg


http://img253.imageshack.us/img253/3686/big2hq6.th.jpg






и действат.Особено този с бялата капачка ;) след като си почистя лицето слагам и крем Бочко щото ми е много изсушена кожата.. и така :)

mysterious93
04-08-2009, 18:48
боже.. а кво мислите за новата тоалетна хартия с аромат на чесън... :-o


момичето пита..като не те устройва не пиши...аман от такива като тебе


пт:ползвала съм тези лосиони :

http://img258.imageshack.us/img258/8387/big1ys9.th.jpg


http://img253.imageshack.us/img253/3686/big2hq6.th.jpg






и действат.Особено този с бялата капачка ;) след като си почистя лицето слагам и крем Бочко щото ми е много изсушена кожата.. и така :)

и на каква цена :-o моята кожа е супер мазна направо е ужасна.. сутрин се мажа със салицилов спирт (применро към 7) и към 10 (демек след 3 часа долу горе) само тря да си изстискам носа и мога д аси опържа питки.. вечер пак се мажа ама... няма и няма мазно си е тва е. и пъпки имам... а ако спра да го ползвам ще стане още по - зле ....

Swinkenhoffer
04-08-2009, 19:00
Под 10 лева е.

А възможно ли е кожата ти да се омазнява именно от спирта? Тъй като той изсушава, това може да доведе до допълнително отделяне на гадост от порите... както с косата, примерно - повече я миеш, повече се прецаква. :-D
Това го казвам, щото едно време си мажех Акне Аут на носа и ставаше някъв ужас... сега не го клепам и е добре.

mechtaq_za_teb
04-08-2009, 19:21
Да не казвам голяма дума, но преди време това беше единственото, от което лицето ми се изчисти.

toy
04-08-2009, 19:26
mysterious93 това е много, много, много глупаво! извинявай, че съм толкова крайна в отговора си, но е точно така! в никакъв случай не си почиствай лицето със спирт, че ще съжаляваш много.. прекаленото изсушаване на кожата я кара да отделя още повече себум и направо си е**ваш майката на кожата с извинение. това нещо така зверски изгаря, че спирай веднага!!!
повярвай ми ако спреш да го ползваш не по-зле, а много по-добре ще стане!!! намери вярната козметика за теб и хвърляй веднага спирта!!!

mechtaq_za_teb
04-09-2009, 04:29
mysterious93 това е много, много, много глупаво! извинявай, че съм толкова крайна в отговора си, но е точно така! в никакъв случай не си почиствай лицето със спирт, че ще съжаляваш много.. прекаленото изсушаване на кожата я кара да отделя още повече себум и направо си е**ваш майката на кожата с извинение. това нещо така зверски изгаря, че спирай веднага!!!
повярвай ми ако спреш да го ползваш не по-зле, а много по-добре ще стане!!! намери вярната козметика за теб и хвърляй веднага спирта!!!Съгласна съм. Недей да си мажеш лицето със спирт. Вредата после ще е страшна. Консултирала съм се с лекар за това.

mechtaq_za_teb
04-09-2009, 04:31
боже.. а кво мислите за новата тоалетна хартия с аромат на чесън... :-o


момичето пита..като не те устройва не пиши...аман от такива като тебе


пт:ползвала съм тези лосиони :

http://img258.imageshack.us/img258/8387/big1ys9.th.jpg


http://img253.imageshack.us/img253/3686/big2hq6.th.jpg






и действат.Особено този с бялата капачка ;) след като си почистя лицето слагам и крем Бочко щото ми е много изсушена кожата.. и така :)

и на каква цена :-o моята кожа е супер мазна направо е ужасна.. сутрин се мажа със салицилов спирт (применро към 7) и към 10 (демек след 3 часа долу горе) само тря да си изстискам носа и мога д аси опържа питки.. вечер пак се мажа ама... няма и няма мазно си е тва е. и пъпки имам... а ако спра да го ползвам ще стане още по - зле .... Вземи си крем Акне Аут. Ще ти помогне и за пъпките, и за мазната кожа. От личен опит го казвам, като съм чувала и други страшно добри отзиви за него. Цената му варива межу 6-8 лв в аптеките.

nefchi_bs
04-09-2009, 06:05
Една приятелка си взе лятото и наистина имаше ефект,мисля че7 и нещо беше тогава..

hottie
04-09-2009, 06:53
През пубертета, когато имах малко проблемно лице акне аут ме оправи.

breathless
04-09-2009, 08:06
Мдам, и аз бях цялата в пъпки и се изчистиха с Акне Аут.
Вече половин година някъде го използвам и рядко ми излизат пъпки.
Иначе т'ва по-горе с бялата капачка е 8,80. :)

yozii
04-09-2009, 10:29
Този с бялата капачка не ми помогна особено,но този с червената не остави нито една пъпчица по лицето ми.Супер довона съм.Само че ако не го ползвам примерно 2 дена и по4ват да ми излизат пъпки.Цената е около 7-8 лв.

mysterious93
04-09-2009, 11:11
mysterious93 това е много, много, много глупаво! извинявай, че съм толкова крайна в отговора си, но е точно така! в никакъв случай не си почиствай лицето със спирт, че ще съжаляваш много.. прекаленото изсушаване на кожата я кара да отделя още повече себум и направо си е**ваш майката на кожата с извинение. това нещо така зверски изгаря, че спирай веднага!!!
повярвай ми ако спреш да го ползваш не по-зле, а много по-добре ще стане!!! намери вярната козметика за теб и хвърляй веднага спирта!!!

абе аз по принцип уж знам за това :D ама си мислих че първо ще почне да се изсушава или бели и чак тогава да почне да се омазнява.. а иначе за акне аут някои казват с бялата капачка било по - добре,други с червената. как да разбера аз кое да си взема :-D или просто трябва да ги ползвам?? и е крем така ли?? то като е крем няма ли допълнително да ми омазни кожата :-o или да го мажа само на пъпките?? (но пък тогава пак остава проблема с мазнотията особено в Т-зоната и най вече самия нос..)?? а то освен крем друго има ли? някакви тоници или ддз :-o

Jamalska
04-09-2009, 11:32
Ааабе моето лице,дето просто няма изчистване кфото и да ползвам...Акне аут помага,ползвам го от седмица-2,ама се усеща...Само че явно е много силно щото ми се бели кожата и като се мажа и се отразява и на пръстите ми:/

toy
04-09-2009, 11:35
mysterious93 това е много, много, много глупаво! извинявай, че съм толкова крайна в отговора си, но е точно така! в никакъв случай не си почиствай лицето със спирт, че ще съжаляваш много.. прекаленото изсушаване на кожата я кара да отделя още повече себум и направо си е**ваш майката на кожата с извинение. това нещо така зверски изгаря, че спирай веднага!!!
повярвай ми ако спреш да го ползваш не по-зле, а много по-добре ще стане!!! намери вярната козметика за теб и хвърляй веднага спирта!!!

абе аз по принцип уж знам за това :D ама си мислих че първо ще почне да се изсушава или бели и чак тогава да почне да се омазнява.. а иначе за акне аут някои казват с бялата капачка било по - добре,други с червената. как да разбера аз кое да си взема :-D или просто трябва да ги ползвам?? и е крем така ли?? то като е крем няма ли допълнително да ми омазни кожата :-o или да го мажа само на пъпките?? (но пък тогава пак остава проблема с мазнотията особено в Т-зоната и най вече самия нос..)?? а то освен крем друго има ли? някакви тоници или ддз :-o

за омазняването в т-зоната има хиляди решения. най-простото, което не може да ти навреди по никакъв ама НИКАКЪВ начин, може само да ти помогне, това е термалната вода, няма да сгрешиш, послушай ме!
термалната вода е изцяло природен продукт, много богат на минерали и витамини, изключително много освежава кожата. когато усетиш кожата си мазна, много я напръскай с термална вода и след няколко секунди подсуши, отмива всичката мазнотия и мизерия от гадния въздух. аз ползвам на виши и съм много доволна-15 лева струва, стига ми за 2 месеца някъде.
ето ти едно просто и ефикасно решение за омазнването.
другото е флуид на ла рош за мазна кожа-матира страхотно и предотвратява омазняването-наиситна го прави! ла рош ефаклар к се казва, струва към 30 лева.
съчетанието от тези двете ще те пребори с омазняването! напръскваш, подсушаваш и намазваш с кремчето :)
дано съм ти помогнала

mysterious93
04-09-2009, 12:15
toy това ли имаше предвид??

http://www.marvistore.com/images/Thermal%20Spa%20Water.jpg


значи първо се напръсквам с това.. и след като се подсуша слагам акне аут само върху пъпките? мм а тази вода дали ще я има по аптеките? :-o предполагам че и крема ще трябва да си взема от аптеката.. а дали ще ми го дадат?? щото ся нали трябвало рецепти нз си кво :-D

GbSy
04-09-2009, 12:22
Оф, това съм мислела да си го взимам, ама..
Днес най-накрая бях на дерматолог и ми изписаха 1000 неща, ще казвам дали има резултат.

toy
04-09-2009, 12:27
значи първо се напръсквам с това.. и след като се подсуша слагам акне аут само върху пъпките? мм а тази вода дали ще я има по аптеките? :-o предполагам че и крема ще трябва да си взема от аптеката.. а дали ще ми го дадат?? щото ся нали трябвало рецепти нз си кво :-D

точно това имам предвид. акне аут се слага на цялото лице. аз ти препоръчвам крема, а не лосионите. крема е в бурканче с червена капачка. 7 лева някъде.
точно така. напръскваш, подсшаваш и намазваш на ЦЯЛОТО лице :)
сигурна съм, че ще си очарована след известно време, но трябва да си постоянна-сутрин и вечер задължително!
преди това е хубаво да измиваш лицето с някакъв ексфолиант, нещо, което почиства в дълбочина, защото водата не ти почиства порите. вземи си гарниер пюр-към 9 лева е.
гарниера+термалната вода+акне аута=не повече от 30 лева. ползваш ли ги всеки ден по 2 пъти сутирн и вечер и ще си много доволна :)

не ти трябва рецепта, това е козметика, не лекарства.

mysterious93
04-09-2009, 12:37
мерси :-)

bloodyF
04-09-2009, 13:47
ми на мене от тоя лосион с червената капачка ми се махнаха пъпките обаче кожата на Т зоната ми е много гадна ,защото до преди половин година ,всеки ден пудра и фон дьо тен и имам и някви гадни белези...ужас :o :o

mechtaq_za_teb
04-09-2009, 14:16
mysterious93 това е много, много, много глупаво! извинявай, че съм толкова крайна в отговора си, но е точно така! в никакъв случай не си почиствай лицето със спирт, че ще съжаляваш много.. прекаленото изсушаване на кожата я кара да отделя още повече себум и направо си е**ваш майката на кожата с извинение. това нещо така зверски изгаря, че спирай веднага!!!
повярвай ми ако спреш да го ползваш не по-зле, а много по-добре ще стане!!! намери вярната козметика за теб и хвърляй веднага спирта!!!

абе аз по принцип уж знам за това :D ама си мислих че първо ще почне да се изсушава или бели и чак тогава да почне да се омазнява.. а иначе за акне аут някои казват с бялата капачка било по - добре,други с червената. как да разбера аз кое да си взема :-D или просто трябва да ги ползвам?? и е крем така ли?? то като е крем няма ли допълнително да ми омазни кожата :-o или да го мажа само на пъпките?? (но пък тогава пак остава проблема с мазнотията особено в Т-зоната и най вече самия нос..)?? а то освен крем друго има ли? някакви тоници или ддз :-oИзползвай крема Акне Аут. Недей да взимаш лосионите на Акне Аут. Лекар ми каза, че не се използват комбинирано, защото вместо да доведат до полза правят обратното. Вземи си розова вода за почистване и крем Акне Аут.

Mana
04-11-2009, 11:28
Пфф.. Ама моля ти се!!!! Тва "Акне Аут" действа 1-2 седмици, после си получаваш акнето обратно, в двойна доза при тва. :x :x :x :-x :-x :-x

summerlove66
04-11-2009, 12:07
Ползвах го е верно помагаше , ама кожата на лицето ми се белеше .. Дори и пръстите , с които се мажех и те се обелиха .. :? .. Спрях да го позлвам

Daniella_
04-11-2009, 12:19
По-хубаво вместо спирт да ползваш матиращ крем и специална пудра (не обикновенна,ами за хигиенна цел) или матиращи лентички (Нивеа имат).Ако имаш финансова възможност си купи Трите стъпки на Клиник :) От тези ще забравиш що е проблемна кожа, mysterious93.

xcomplicatedx
04-26-2009, 15:09
.......

marian9015
05-13-2009, 03:13
Напълно безполезно. След 3 месеца употреба никакъв ефект. Добнре поне че не стана по-лошо.

bloodyF
05-13-2009, 09:55
^ зависи от кожата ,макар че напоследък и на мен не ми действа :(

Sisito941
05-13-2009, 11:46
Ползвах го е верно помагаше , ама кожата на лицето ми се белеше .. Дори и пръстите , с които се мажех и те се обелиха .. :? .. Спрях да го позлвам

И при мен така стана и от месец вече се мажа с крем "Бочко" и лицето ми се оправи :grin: :grin: :grin:

Mastta
05-13-2009, 11:54
искам само да питам исушава ли кожата

anonim4e2
05-14-2009, 05:57
а дали ще ми искат рецепта в аптеката защото напоследък много са се сдухали и на позната и поискали рецепта за фервекс ](*,) :-s :smt021 :-o

marian9015
05-15-2009, 03:56
Най-добър ефект получих с комбинация от медикаменти препоръчани от www.usterapy.com

Ефекта след един месец е просто поразителен. Това са същите схеми исписзвани от американски дерматолози.

FeelMe
05-15-2009, 06:36
Акне аут ми помогна адски много и лицето в момента ми е напълно чисто.Но имам един съвет - първите две седмици си слагай от него всеки ден , но след това само когато ти излезе пъпчица (и мажеш само нея),иначе ще спре да действа,защото кожата ще свикне с него.Пиши как ти е подействало.. :)