PDA

View Full Version : Едно въпросче ...



clever
04-08-2009, 17:46
Дреболия...ама да попитам... :D :oops:
Когато тичам повече понякога ме заболява корема-по-точно под левите или под десните ребра.Отляво знам ,че е нормално ,защото там е далакът и като тичаш се напомпва внезапно с кръв и боли.А отдясно нормално ли е? :-o

Nitroglycerin
04-08-2009, 17:51
Дреболия...ама да попитам... :D :oops:
Когато тичам повече понякога ме заболява корема-по-точно под левите или под десните ребра.Отляво знам ,че е нормално ,защото там е далакът и като тичаш се напомпва внезапно с кръв и боли.А отдясно нормално ли е? :-o Слаби са ти мускулите в коремната кухина и при натоварване отделни мускули се съкращават и боли .

clever
04-08-2009, 17:54
Странно да са ми слаби... :shock: та аз правя по 200 коремни преси всеки ден от 3 години!

Boyd
04-08-2009, 18:15
От дясната страна те боли и те стяга диафрагмата. Другия вариант е да ти се натрупва млечна киселина отстрани на мускулите, които не тренираш на корема! Коремни преси се правят за горната част, така че не мисли, че ти е здрав корема, след като правиш по 200 коремни преси.

Rofl4e
04-08-2009, 20:12
лекара ще ти каже най добре за това го посети тук едва ли ще получиш компетентно мнение по въпроса ;)

clever
04-08-2009, 20:21
Благодаря на всички за отг. :)
Е ,не смятам да ходя на лекар за нещо такова...не ми изглежда сериозно, а и не ми създава проблеми. :grin: