PDA

View Full Version : Oбъркана до болка



miss_ludataa
04-08-2009, 18:06
За пореден път и моята тема!Преди 6-7 месеца се запознах с първото момче,което наистина обикнах..супер привързана,готова на всичко за него,както и той за мен,но скъсахме по възможно най-тъпата причина!Чувствах се с него много добре!Да го наречем (Д.)!След като скъсахме едно друго момче се набърка в мислите ми ..тръгнахме,но нищо не се получи!Да го наречем (С.)..През цялото това време със Д. подържахме връзка смисъл станахме много добри приятели,пълно доверие и истинско приятелство!Обаче в същото време хормоните ми отново се разбошуваха и разбрх,че имам известни симпатий към С.!Тръгнахме!Вече ходиме 2 месеца и 15 дена!До тук ок..обичах го супер,супер много..много препядствия помежду ни,но ги преодоляхме,но сега е поредното и то е,че отново имам чувства към Д.,просто разбрах,че това е момчето ,което искам да е с мен..Чувствам се супер добре с него и ми е супер добър фр и знам,че каквото и да стане няма да ме предаде!Но от друга страна не мога без С. не съм го виждала 1 седмица!Честно казано дори не ми липсва,но съвеста не ми дава да го зарежа..какво да правя?
Дори и незнам какво пиша,дори незнам как звуча,зашото съм толко объркана,че просто ми се плаче.. :(

myNameIsImmortal
04-08-2009, 18:11
Еми скъсай го, (С.) кажи му истината, че нямаш повече чувства към него, защото така е по-гадно.. кажи му, че изведнъж са се появили чувства към бившия ти..
Да обичаш е да си с този с който искаш, а не с този който те обича..
В случая ти искаш да си с Д. но не искаш да скъсаш С. за да не го нараниш.. Е в този живот всички биват наранявани и можеби трябва и ти да го направиш..
Гледай да не е много брутално и С. да ти влезе в положението ти и да разбере как се чувстваш..

Успех. :)

tuzaro
04-08-2009, 18:11
нищо не разбрах :-o

xplay
04-08-2009, 18:11
Зарежи С. и изчакай за мине малко време за да ти се пооправи кашата в главата. Когато спреш да мислиш за С., тогава ще разбереш може би дали имаш чувства към Д. или е временна прищявка.

Hilary_
04-08-2009, 18:16
Охх наистина ти е много объркано в главата... ами помисли наистина с кой искаш да си и с кой не без повече колебания и действай... ако не можеш да решиш остави и двамата за определено време за да си изясниш нещата... 8)

ViciouSs
04-08-2009, 18:24
Ти май незнаеш наистина с кой искаш да бъдеш.

soul1199
04-08-2009, 18:50
според мен никой от двамата не обичаш,просто скъсала си с Д.и като си тръгнала със С.си разбрала,че искаш да си с другия,поддържаш контакт с Д.,лъжеш и двамата,следователно трябва да разбереш,какво чувстваш,дай си време,помисли добре с кой искаш да си,иначе от двата стола на земята!

Take_That
04-08-2009, 19:08
Според мен трябва за малко да останеш сама и тогава ще разбереш към кого наистина имаш чувства .... :)